Kuidas lisada oma iPhone'ile kohandatud helinaid

IPhone on olnud pikka aega olemas ja ometi pole oma kohandatud helinate lisamiseks lihtsat viisi - kuid see on võimalik. Kui te ei soovi helinaid osta ega kasutada oma iPhone'iga kaasas olevaid helisid, saate oma iTunes'i abil ise luua.

See protsess muutus iTunes 12.7-ga veidi. Teek „Tones“, mille saate varem oma iPhone'iga sünkroonida, on eemaldatud, kuid saate siiski telefonile käsitsi helinafaile paigutada. Kõik iTunes'i salvestatud helinad asuvad nüüd aadressil C: \ Users \ NAME \ Music \ iTunes \ iTunes Media \ Tones \ arvutis või ~ / Muusika / iTunes / iTunes Media / toonid / Macis.

Esimene samm: hankige iTunes

Peate kunagi kasutama iTunes'i kaasaegse iPhone'iga, kuid oma kohandatud helinate lisamine nõuab seda ikkagi.

Windowsi arvutis peate installima iTunes'i uusima versiooni Apple'ilt. Macis on iTunes juba installitud ja kasutamiseks valmis. See protsess töötab nii Maci kui ka Windowsi arvutis.

Uuenda: Apple ei paku enam MacOS Catalina jaoks iTunes'i. MacOSi uusimas versioonis saate kohandatud helinaid iPhone'ile saada järgmiselt. Selle artikli juhised toimivad endiselt, kui kasutate Windowsi Windowsi või kui teil on vanem macOS-i versioon, millel on endiselt iTunes.

SEOTUD:Kuidas lisada kohandatud helinaid macOS Catalina iPhone'ile

Teine etapp: valige helifail

Muidugi vajate heliklippi, mille soovite teisendada ja kasutada selle helinaks. Tõenäoliselt on teil juba aimugi, mida soovite kasutada. kui ei, siis jätkake ja leidke midagi, mis teile meeldib. Võite kasutada absoluutselt kõiki leitud helifaile.

Teie helinafail peab olema maksimaalselt 40 sekundit pikk. iTunes keeldub üle 40 sekundi pikkuste helinate kopeerimisest teie telefoni.

Kui fail on pikk ja soovite lihtsalt selle ühte osa kasutada, saate heliredaktori abil selle jaotada ainult soovitud osaks. Võite kasutada mis tahes heliredaktorit, mis teile meeldib. Meile meeldib heliredigeerimiseks tasuta ja avatud lähtekoodiga Audacity heliredaktor, kuid selliste lihtsate asjade jaoks on see keerulisem kui vajalik - seega soovitame tegelikult lihtsat veebitööriista, näiteks mp3cut.net. Selle veebisaidi kasutamiseks klõpsake nuppu „Ava fail” ja sirvige MP3-faili või muud tüüpi helifaili, mida soovite muuta. See suudab heli ka videofailidest välja tõmmata, kui need üles laadite.

Valige helifaili osa, mida soovite kasutada, ja klõpsake nuppu "Lõika".

Laadige redigeeritud klipp oma arvutisse alla. See on fail, mille peate iTunes'i importima.

Kolmas etapp: teisendage MP3 AAC-ks

Hea võimalus on, et teie helifail on MP3-vormingus. Helina kasutamiseks peate selle teisendama AAC-vormingusse. (Kui teie helifail on juba AAC-vormingus või selle laiend on .m4r, võite selle osa vahele jätta.)

Esiteks lisage helifail iTunes'i ja leidke see oma teegist. Seda saate teha, lohistades faili otse iTunes'i teeki. Seejärel otsige faili jaotisest Raamatukogu> Laulud.

Valige iTunes'is helifail ja klõpsake nuppu File> Convert> Create AAC Version.

Neljas samm: nimetage oma AAC-fail ümber

Teil on iTunes'i teegis kaks sama faili koopiat: algne MP3-versioon ja uus AAC-versioon.

Kumba jälgimiseks paremklõpsake teegi pealkirjadel ja lubage veerg „Kind“.

Näete uut veergu „Kind”, mis ütleb teile, milline fail on mis. “MPEG-helifail” on originaalne MP3, samas kui “AAC-helifail” on teie uus AAC-fail. Võite paremklõpsata MPEG-helifaili versioonil (see on MP3) ja eemaldada see oma teegist, kui soovite.

Nüüd on teie helinafail AAC-failina. Siiski peate selle faililaiendit muutma, et iTunes tunneks selle helinafailina.

Kõigepealt lohistage AAC-fail iTunes'i teegist töölauale või mõnda muusse süsteemi kausta.

Helinafail saadakse AAC-failina .m4a faililaiendiga. Muutke faililaiendiks .m4r. Näiteks kui faili nimi on Song.m4a, muutke see nimeks Song.m4r.

Viies etapp: lisage helinafail oma telefoni

Lõpuks ühendage oma iPhone arvutiga või Maciga selle USB-välk-kaabli abil - see on sama kaabel, mida kasutate oma iPhone'i laadimiseks.

Avage oma iPhone ja avage oma ekraanil valik „Usalda“, et kinnitada, et soovite oma arvutit usaldada, kui te pole oma telefoni varem selles arvutis või Macis ühendanud. Teil palutakse sisestada oma PIN-kood.

 

Klõpsake iTunes'is seadme ikoonil, mis kuvatakse navigeerimisribal menüüst „Raamatukogu” vasakul.

Klõpsake vasakul külgribal jaotises Minu seade jaotises Toonid.

Lohistage .m4r helinafail kaustast iTunes'i jaotisse Tones.

Uuenda: Kui lohistamine ei toimi, kasutage selle asemel kopeerimist ja kleepimist. Valige failihalduris helinafail ja vajutage Ctrl + C või paremklõpsake seda ja valige Kopeeri. Järgmisena klõpsake iTunes'i loendis Toons ja klõpsake selle kleepimiseks klahvikombinatsiooni Ctrl + V.

iTunes sünkroonib helin teie telefoniga ja see ilmub kohe siin Tones.

Kuues etapp: valige helin

Nüüd saate oma iPhone'ist haarata ja minna menüüsse Seaded> Helid ja haptikud> Helin ja valida oma kohandatud helin. Kõik teie kohandatud helinad kuvatakse siin loendi ülaosas.

 

SEOTUD:Kuidas anda oma iPhone'i kontaktidele spetsiaalseid helinaid ja vibratsiooni märguandeid

Selle helina saate määrata ka konkreetsele kontaktile, nii et teate, kes helistab lihtsalt heli järgi.

Helinate eemaldamiseks ühendage telefon uuesti iTunesiga ja minge tagasi jaotisse Minu seade> Toonid. Paremklõpsake toonil ja valige „Kustuta kogust”, et see seadmest eemaldada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found