Windows 10 saate endiselt Microsofti juurdepääsetavuse saidilt tasuta hankida

Tasuta Windows 10 täiendamise pakkumine võib tehniliselt olla läbi, kuid see pole 100% kadunud. Microsoft pakub endiselt tasuta Windows 10 täiendust kõigile, kes märkivad ruudu, öeldes, et kasutavad arvutis abitehnoloogiaid.

SEOTUD:Kõik viisid, mida saate endiselt tasuta Windows 10-le täiendada

Uuenda: Abistavate tehnoloogiate täiendamise pakkumine lõppes 16. jaanuaril 2018. Siin on veel mõned viisid, kuidas Windows 10 tasuta hankida.

Kuidas see tasuta täiendamise pakkumine töötab?

SEOTUD:Mis on uut Windows 10 aastapäeva värskenduses

Microsoft teatas, et soovib, et abitehnoloogiaid kasutavad inimesed saaksid Windows 10 aastapäeva värskenduse uute hõlbustusfunktsioonide kasutamiseks uuemale versioonile üle minna. Aastapäeva värskenduses on ekraanilugeja Jutustaja täiustatud ja uued rakendused nagu brauser Edge, Cortana ja Mail pakuvad paremaid juurdepääsetavuse funktsioone. Windowsi kasutajad, kes kasutavad abitehnoloogiaid (nt jutustaja, ekraaniklaviatuur või suure kontrastsusega töölaua teema), ei pruugi enne nende täiustuste tegemist soovida uuendada.

See tasuta uuendus töötab täpselt nagu Windows 10 eelmine täienduspakkumine. Tegelikult näib see olevat täpselt sama täiendamise tööriist. Uuendamine annab teie arvutile "digitaalse litsentsi" (varem "digitaalse õiguse"), mis võimaldab teil arvutisse Windows 10 installida ja seda kasutada ka pärast seda, kui tasuta uuele versioonile ülemineku pakkumine lõpeb.

Uuendustööriista alla laadides ja tasuta täiendust kasutades kinnitate, et kasutate abitehnoloogiaid. Kuid enne täiendamise lubamist ei kontrolli Microsoft, kas teil on abistavad tehnoloogiad lubatud. See on pigem selline "au süsteem".

Kuidas hõlbustuslehelt uuendada operatsioonisüsteemi Windows 10

Tasuta täiendamise pakkumine on lihtne. Windows 10 hankimiseks peate lihtsalt külastama lehte „Windows 10 tasuta täiendamine abitehnoloogiaid kasutavatele klientidele” ja alla laadima täiendamise tööriista. Nagu eelmine tasuta täiendamise pakkumine, töötab see ka ainult siis, kui teie arvutis töötab praegu Windows 7 või Windows 8.1. (Kui kasutate Windows 8, saate tasuta uuendada versiooni Windows 8.1 ja seejärel uuendada operatsioonisüsteemi Windows 10.)

Klõpsake nuppu „Uuenda kohe” ja leht laadib alla programmi Windows 10 Upgrade Assistant. Käivitage see ja teil palutakse enne jätkamist litsentsilepinguga nõustuda.

See näib olevat sama tasuta täiendamise tööriist, mis tehti laiema avalikkuse jaoks kättesaadavaks osana varasemast tasuta täiendamise pakkumisest. Klõpsake viisardi kaudu ja see kontrollib teie riistvara ühilduvust enne Windows 10 automaatset allalaadimist ja täiendamist.

Kui uuendamine on lõpule jõudnud, töötab teie arvutis Windows 10 ja tal on „digitaalne litsents”, mis võimaldab teil Windows 10 igal ajal tulevikus uuesti installida.

Kui täiendate Windows 10-le ja otsustate, et soovite hiljem alla minna, saate esimese 30 päeva jooksul igal ajal uuesti Windows 7 või 8.1 juurde minna. Teie arvutil on endiselt digitaalne litsents, nii et saate seda igal ajal tulevikus uuendada - isegi pärast selle tasuta täiendamise pakkumise lõppemist.

See töötab ainult 16. jaanuarini 2018. Pärast seda saate siiski Windows 10 tavapäraselt uuesti installida ja teie arvutil on digitaalne litsents, mis aktiveerib teie jaoks automaatselt Windows 10.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found