Kuidas teisaldada fotosid Androidist Windowsi arvutisse

Piltide hankimine Android-telefonist arvutisse võib olla heidutav ülesanne, kui te ei tea, kust alustada. Õnneks on see üsna lihtne, kui teate, kust otsida.

Nad ütlevad, et parim kaamera on see, mis teil kaasas on, ja enamasti on see kaamera teie nutitelefoni sisse ehitatud. Kui lõpuks pildistate telefoniga palju pilte või videoid, soovite kahtlemata need pildid ühel hetkel oma arvutisse saada.

SEOTUD:Kuidas kasutada teenust Google Photos piiramatu hulga fotode salvestamiseks

Piltide pilves automaatselt varundamiseks (ja siis pilvest arvutisse teisaldamiseks) pole puudust, kuid see pole see, millest me siin räägime. Selle asemel uurime, kuidas saada pilte oma telefonist arvutisse lihtsa, vana kooli USB-ülekande kaudu.

Sõltumata allpool valitud meetodist peate veenduma, et telefon on piltide edastamiseks valmis. Ühendage telefon USB-kaabli abil arvutiga. Seejärel tõmmake teavitusvarju alla ja veenduge, et piltide ülekandmise suvand oleks valitud. Valiku nimi võib olla tegelikult „Piltide edastamine”, kuid selle nimi võib olla ka „MTP”, „PTP” või isegi lihtsalt „Failiedastus”. Nad kõik teevad põhimõtteliselt sama asja.

Esimene meetod: kasutage rakendust Microsoft Photos

Kui soovite, et tarkvara teeks teie jaoks suurema osa tööst, on Microsoft Photos tõenäoliselt kõige lihtsam viis telefonist arvutisse piltide hankimiseks. Fotod on arvatavasti juba teie arvutisse installitud ja neid on ülilihtne kasutada. Ja kui seda pole teie arvutis, saate selle tasuta hankida Microsofti poest (teie arvutis olevast, mitte segi ajada muud Microsofti pood).

Kui telefon on arvutiga ühendatud ja õiges režiimis (nagu ülal esile tõstetud), klõpsake fotode paremas ülanurgas nuppu „Import”.

Valige hüpikmenüüst valik „USB-seadmest”.

Fotod peaksid otsima USB-seadmeid ja laadima seejärel loendi. Valige oma telefon.

Pärast seadme valimist hakkab Photos kohe otsima telefoni salvestatud pilte. See võib võtta natuke aega, nii et laske tal lihtsalt oma asja ajada.

Kui fotode loend on täis laaditud, minge läbi ja klõpsake kõigil fotodel, mida soovite importida. Kui teate, et soovite neid kõiki, kasutage lihtsalt ülaosas olevat linki „Vali kõik”. Samuti võite vajutada linki „Vali uus”, et valida ainult pildid, mis on uued pärast viimast impordiseanssi (st need, mida Photos pole varem üle kandnud). Ilmselgelt, kui te pole seda funktsiooni varem kasutanud, on kõik teie fotod uued ja need kaks võimalust teevad sama asja.

Vaikimisi loob Photos uue uue kausta, mille nimi on piltide tegemise aasta ja kuu järgi, ning paigutab selle uue kausta oma arvuti kausta Pictures. Seega, kui kasutate fotode importimiseks fotosid esimest korda, olge valmis selleks, et luua mitu uut kausta. See pole ideaalne organisatsioon, kuid võidab, kui kõik on koondatud ühte kausta.

Saate seda organisatsiooni siiski muuta. Klõpsake lihtsalt allosas linki "Muuda nende korraldust". Siit saate soovi korral valida uue kausta ja ka muu sortimisvaliku. Täpsema korralduse saamiseks võite valida kuupäeva (mille lõpuks loote palju või korraldate need aastate kaupa, et uute kaustade arv minimeerida.

Kui teie pildid ja korraldusvalikud on valitud, puudutage allosas olevat nuppu „Impordi valitud”. Puh -Nagu võlukunst, imporditakse fotod arvutisse.

Ei saa olla lihtsam.

Teine meetod: kopeerige / kleepige pildid Exploreris käsitsi

Kui soovite oma fotode korrastamise üle võimalikult palju juhtida, soovite importida kõik käsitsi.

Selleks veenduge veel kord, et teie telefon on õiges režiimis ja valmis piltide edastamiseks. Sealt avage Windows Explorer ja minge jaotisse „See arvuti”.

Teie telefon peaks olema loetletud seadmena. Sõltuvalt sellest, kuidas USB-edastusvalik on seatud, võib ikoon välja näha nagu kaamera, kaasaskantav meediumipleier või võib-olla isegi mõni muu draiv. Ikoon pole siiski nii oluline - lihtsalt pöörake tähelepanu nimele.

Kui olete seadme avanud, näete draivi nimega „Telefon”. Avage see.

Piltide leidmiseks otsige kausta DCIM.

Avage kaustas DCIM kaust „Kaamera”.

Valige kõik pildid, mille soovite teisaldada. Nii nagu teistes Windowsi kaustades, saate ka fotode vahemiku valida, klõpsates esimesel soovitud fotol ja seejärel tõstuklahvi + klõpsates vahemiku viimasel fotol. Või võite valida mitu fotot korraga, vajutades Ctrl + klõpsates neid.

Pärast fotode valimist paremklõpsake ühel valitud piltidest ja valige käsk Kopeeri (võite lihtsalt vajutada klahve Ctrl + C). Kui soovite fotosid kopeerimise asemel teisaldada (mis eemaldab need telefonist), kasutage selle asemel käsku „Lõika”.

Navigeerige kausta, kuhu soovite pildid minna, paremklõpsake kaustas suvalist tühja ruumi ja valige käsk Kleebi (või vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + V).

Mõne sekundi (või mõne minuti pärast, olenevalt ülekantavate piltide) möödumisest peaksid kõik pildid olema nende uues kodus. Ja muidugi, kui eelistate kopeerimise ja kleepimise asemel lohistamist ja lohistamist, võite avada ka paar File Exploreri akent ja lohistada fotosid lihtsalt nii, nagu muud failid.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found