Kuidas Steam-mängude eest raha tagasi saada

Steam pakub heldet tagasimaksesüsteemi. Steami kaudu ostetud mängu eest saate raha tagasi maksta mis tahes põhjusel - olenemata sellest, kas see teie arvutis korralikult töötab või pole see lihtsalt lõbus.

See funktsioon julgustab proovima mänge, milles te pole kindel. Kui mäng teile ei meeldi, saate selle alati tagasi maksta ja raha tagasi saada. See on eriti kasulik nüüd, kui nii vähe mänge pakub tasuta demosid.

Kui saate mängu tagasi maksta

Tagasimakse saamiseks on kaks põhinõuet: peate olema mängu ostnud viimase 14 päeva jooksul ja mänginud vähem kui kaks tundi.

Kui täidate neid nõudeid, lubab Valve, et see maksab teile mis tahes põhjusel raha tagasi. Võite mängu eest raha tagasi küsida ka siis, kui te nendele nõuetele ei vasta - Valve vaatab teie taotluse üle, kuid ei taga tagasimakset.

Mängude eest, mille ostsite väljaspool Steami ja lisasite Steamile tootenumbriga, ei saa raha tagasi maksta (vähemalt mitte Steami kaudu - peate tagasimakset taotlema algse jaemüüja kaudu). Ehkki mõnikord saate Steami mängude jaoks raha kokku hoida, ostes Steam-võtmeid kolmandate osapoolte mängupoodidest, julgustab see funktsioon ostma mänge Steami kaudu, kui arvate, et võiksite neile raha tagasi maksta.

Kui maksate paljude mängude eest raha tagasi, võib Valve kaaluda seda "väärkasutust" ja lõpetada teile tagasimaksete pakkumise. Valve eeskirjade kohaselt on tagasimaksed mõeldud Steami pealkirjade ostmisega kaasneva riski eemaldamiseks - mitte selleks, et saada tasuta mänge. Valve ei täpsusta täpselt, mida nad väärkohtlemiseks peavad, kuid tõenäoliselt peaksite kõik korras olema, kui te ei osta regulaarselt suurt hulka mänge ja enamuse neist raha tagasi maksate.

Valve märgib, et enne müüki ostetud mängu tagastamist ja madalama müügihinnaga ostmist ei peeta väärkasutuseks. Seega, kui ostate 60-dollarise mängu ja mõni päev hiljem müüakse seda 30-dollarise hinnaga, saate mängu tagasi maksta ja osta selle madalama hinnaga - kui olete seda mänginud vähem kui kaks tundi.

Teie tagasimakse saab tagastada samale makseviisile, millega mängu ostsite, või Steam Walleti krediidile, mille saate Steami kasutada. Täpsema teabe saamiseks selle kohta, kuidas poliitika töötab, lugege Valve Steami tagasimakse eeskirju.

Kuidas mängu tagasi maksta

Kui teie mäng osteti vähem kui 14 päeva tagasi ja olete seda mänginud vähem kui kaks tundi, tagastatakse teile raha. Selle hankimiseks tehke järgmist.

Kõigepealt minge Steami tugisaidile. Sellele lehele pääsete juurde kas klõpsates nupul Spikker> Steami tugi Steamis või külastades oma veebibrauseris Steami toe veebisaiti. Kui külastate seda veebibrauseris seda lehte, peate jätkamiseks oma Steami kontoga sisse logima. Kui külastate seda lehte Steamis, logitakse teid automaatselt sisse.

Valige mäng, mille eest soovite raha tagasi maksta. Kui mängisite seda hiljuti, näete mängu nime lehe ülaosas jaotises „Viimased tooted”. Kui te ei näe siin mängu nime, klõpsake nuppu „Ostud”.

SEOTUD:Steamiga kauplemiskaartide müümine (ja tasuta Steami krediidi hankimine)

Näete kõigi viimase kuue kuu jooksul Steamis tehtud ostude loendit. Sellel lehel kuvatakse ka Steami kauplemiskaardid ja muud esemed, mida olete Steami kogukonnaturul müünud.

Leidke loendist mäng, mille eest soovite tagasimakset teha, ja klõpsake seda.

Kui Steam küsib, mis probleem teil oma mänguga on, klõpsake nuppu „Soovin tagasimakset”.

Tugisüsteem küsib, kas soovite abi mängu tehniliste probleemide lahendamiseks. Kui see ei tööta korralikult ja soovite mängu tagasimaksmise asemel probleemi lahendada, võite proovida siin tehnilise toe võimalusi.

Kui olete kindel, et soovite tagasimakset, klõpsake nuppu „Soovin tagasimakset taotleda”.

Steam kontrollib, kas teil on õigus raha tagasi saada, ja pakub seda, kui olete. Siit saate valida, millisele makseviisile soovite oma raha tagasi maksta - algse makseviisi või Steam Walleti krediidi.

Kui te ei saa tagasimakset, teavitab süsteem teid sellest, et tagasimakseid teie olukorras tavaliselt ei pakuta, kuid lubate teil seda igal juhul taotleda.

Teilt küsitakse, miks te mängu tagasi maksate. Valige kastist põhjus ja sisestage oma mõtetega väike kiire sõnum. Kuigi teile tagastatakse tagasimakse, võivad need sõnumid aidata Valvel ja mängu arendajal mõista, miks te ei soovi mängu jätkata.

Tagasimakse taotlemiseks klõpsake nuppu „Esita taotlus“.

Steamilt saadetakse teile meilisõnum, milles öeldakse, et teie tagasimakse taotlus on laekunud. E-kirjas öeldakse, et Valve vaatab teie taotluse üle ja võtab teiega ühendust.

Kui vastate nõuetele, saate uue meili, milles öeldakse, et teie ost on tagasi makstud. Üldiselt oleme neid tagasimakse taotlusi mõne tunni jooksul vastu võtnud.

Kuigi Steami tagasimakse poliitika on helde, on see siiski piiratud. Te ei saa raha tagasi selle mängu eest, mille ostsite kaks aastat tagasi müügil ja mida kunagi ei mängitud, ja te ei saa tagasimakset uue mängu eest, mida mängisite kuus tundi enne, kui taipasite, et see on kohutav.

Kui ostate Steamist uue mängu, proovige seda kindlasti esimese 14 päeva jooksul, et saaksite otsustada, kas soovite selle alles jätta või mitte.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found