Kuidas kasutada Miracasti ekraani peegeldamist Windowsist või Androidist

Miracast on traadita ekraanistandard, mis sisaldub Windows 8.1, Android 4.2 ja nende operatsioonisüsteemide uuemates versioonides. Kui Miracasti vastuvõtja on ühendatud televiisori või mõne muu läheduses oleva kuvari külge, peaks ekraani ülekandmine olema lihtne.

See funktsioon on saadaval ka seadmetes, kus töötab Amazoni Fire OS ja Microsofti Windows Phone 8.1 ja uuemad versioonid. Pidage meeles, et Miracast on kurikuulus ja probleemne.

Windows 8.1+

SEOTUD:Mis on Miracast ja miks ma peaksin sellest hoolima?

Kui teie arvutiga oli kaasas Windows 8.1 või Windows RT 8.1, peaks see toetama Miracasti. Kui olete vana arvuti Windows 8.1-le täiendanud, võib see Miracasti toetada või mitte. Enne kui näete allpool olevat valikut „Traadita ekraani lisamine”, peate võib-olla hankima uusimad draiverid Windows Update'ist või oma arvuti tootja veebisaidilt.

Allpool toodud võimalus keeldus ilmumast ka seni, kuni desinstallisime oma VirtualBoxi meie Surface Pro 2-le. Miracast sõltub „puhta“ võrgupinu olemasolust, mistõttu võib osutuda vajalikuks võrgupinu häirivad programmid - VirtualBox, VMware ja muud sarnased rakendused. enne selle valiku ilmumist desinstalliti.

Miracasti suvandite juurde pääsemiseks pühkige paremalt sisse või vajutage Windows Key + C ja valige võlu Devices. Klõpsake või puudutage valikut „Projekt”.

Kui näete suvandit „Lisa traadita ekraan”, toetab teie arvuti Miracasti. Miracasti seadmesse tegelikult projitseerimiseks toksake või klõpsake valikut Lisa traadita ekraan ja valige loendist seade. Traadita ekraaniga ühenduse katkestamiseks avage seadmete võlu, puudutage või klõpsake valikut Projekt ja klõpsake traadita ekraani all nuppu Ühenda lahti.

Need suvandid on saadaval ka jaotises PC Setting. Selle juurde pääsemiseks klõpsake või puudutage lingi Seaded allosas asuvat linki Muuda arvuti sätteid Navigeerige jaotisse PC ja seadmed> Seadmed. Läheduses olevate Miracasti vastuvõtjate otsimiseks puudutage käsku Lisa seade. Teie lisatud Miracasti vastuvõtjad kuvatakse sellel ekraanil jaotises Projektorid.

Android 4.2+

SEOTUD:Chromecastiga teleris Android-mängude mängimine

Miracast on saadaval Android-seadmetes, millel on Android 4.2 Jelly Bean ja Androidi uuemad versioonid. Android-seadmed vajavad tõepoolest sobivat riistvara, nii et teie Android-telefon või -tahvelarvuti ei pruugi Miracasti toetada - eriti kui see on vana seade, mida on värskendatud Androidi uusimatele versioonidele. Selle protsessi viisime läbi Nexus 4-ga, milles töötab Android 4.4.4.

Esmalt avage seadme seadete ekraan - see on teie rakenduse sahtlis olev rakendus Seaded. Puudutage jaotises Seade valikut Kuva. Kerige ekraanil alla ja puudutage valikut Ekraanikuva. (Siit saate ka Chromecasti seadmetesse edastada, kuigi need ei kasuta Miracasti protokolli.)

Puudutage ekraani ülaosas nuppu Menüü ja valige Luba traadita ekraan. Teie telefon otsib läheduses olevaid Miracasti seadmeid ja kuvab need loendis Cast Screen. Kui teie MIracasti vastuvõtja on sisse lülitatud ja läheduses, peaks see ilmuma loendisse.

Puudutage seadet ühenduse loomiseks ja ekraani ülekandmise alustamiseks. Ilmub teade, mis annab nähtava märgi, et edastate ekraani. Ekraani ülekandmise lõpetamiseks tõmmake ekraani ülaosas märguandevari alla ja puudutage nuppu Katkesta ühendus.

Samuti saate ülekandmist kiirseadete ekraanilt, kui olete ülekandekuval lubanud traadita kuva funktsiooni. Kiirseadete avamiseks tõmmake kahe sõrmega ekraani ülaosast alla, puudutage nuppu Cast Screen ja näete läheduses olevate seadmete loendit, kuhu saate üle kanda. Ülekandmise alustamiseks puudutage ühte.

Kui teie arvuti, nutitelefon või tahvelarvuti toetab Miracasti ja teil on läheduses Miracasti vastuvõtja, peaks see olema nii lihtne. Miracast kasutab Wi-Fi Directi, nii et seadmed ei pea omavahel suhtlemiseks isegi ühes võrgus olema. Koduvõrgu või ruuteriga seotud probleemid ei tohiks isegi teguriks olla. See peaks lihtsustama, kuid Miracasti toega seadmed keelduvad sageli koos töötamast või on probleeme taasesituse tõrgete ja langenud voogudega ka pärast nende ühendamist.

Praktikas on Miracast sageli kohmakas ja lollakas. Võimalik, et peate kontrollima, kas teie vastuvõtja toetab ametlikult ja sõnaselgelt täpselt seda seadet, mida proovite selle edastamiseks kasutada. See ei tohiks olla vajalik sellise avatud standardi nagu Miracast puhul, kuid tundub kahjuks vajalik. Näiteks pakub Roku veebisait loetelu seadmetest, mis on ametlikult testitud ja sertifitseeritud Miracasti rakendusega töötamiseks. Kontrollige oma Miracasti vastuvõtja dokumentatsiooni, et kontrollida, kas teie seadet ametlikult toetatakse või on teada, et teie konkreetse vastuvõtjaga on probleeme.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found