Laienduste installimine ja haldamine Chrome'is

Üks parimatest asjadest Google Chrome'is on võimalus oma võimalusi laiendada, lisades hulgaliselt laiendusi, mis aitavad parandada funktsionaalsust, kasutatavust, privaatsust ja tootlikkust. Google Chrome'i laienduste installimiseks ja haldamiseks toimige järgmiselt.

Chrome'i laienduste installimine

Laadige Chrome'i veebipoest alla ametlikud Chrome'i laiendused allikatest, mida tunnete või usaldate. Enne selle installimist peaksite veenduma, et see on ohutu, tehes veidi hoolsust ja kontrollides arendaja veebisaidi (kui tal on seda) hinnanguid ning isegi lähtekoodi kaudu sirvides, kui olete nii valmis.

SEOTUD:Kuidas veenduda, et Chrome'i laiendus on enne selle installimist ohutu

Laienduste jaoks minge Chrome'i veebipoodi ja kasutage endale sobiva laienduse leidmiseks kas otsinguriba või sirvige kategooria järgi. Kui te pole kindel, kust alustada, teeb Google poodi kureerides ja esilehel laiendeid soovitades üsna head tööd.

Kui olete laienduse leidnud ja soovite selle lisada, klõpsake ikoonil, mis suunatakse selle lehele.

SEOTUD:Parimad Chrome'i laiendused Gmaili paremaks muutmiseks

Kui olete laienduse lehel, klõpsake laiendi brauserisse lisamiseks nuppu „Lisa Chrome'i”.

Avaneb aken, mis küsib laienduse jaoks vajalikke õigusi. Lugege õigused hoolikalt läbi ja otsustage, kas soovite sellele laiendusele juurdepääsu anda, seejärel klõpsake nuppu „Lisa laiendus”.

Pärast laienduse installimise lõppu lisatakse teie Chrome'i brauserisse paremas ülanurgas seadete ikooni kõrval tavaliselt ikoon.

Kui installite rohkem laiendusi, võib see ala hakata segamini minema. Õnneks saate laienduse ikoonil paremklõpsata ja valida käsu „Peida Chrome'i menüüs”, et see menüüsse ja Chrome'i tööriistaribalt välja viia.

Chrome'i laienduste haldamine

Laienduste lehe avamiseks klõpsake Chrome'i paremas ülaosas menüüikoonil (kolm punkti), osutage suvandile „Rohkem tööriistu” ja seejärel klikkige valikul „Laiendused”. Võite ka tippida kroom: // laiendused / Chrome'i omnikastikesse ja vajutage sisestusklahvi.

Sirvige laiendusi, mida soovite hallata, ja klõpsake selle sätete kuvamiseks nuppu „Üksikasjad”.

Vastasel juhul, kui teate, millist laiendit soovite muuta - ja see on juba teie brauseris dokitud -, võite hiire parema nupuga klõpsata Chrome'i riiulil oleval laienduse ikoonil ja seejärel klõpsata nupul „Laienduste haldamine”, et vältida laienduste peamisele sihtlehele minemist.

Seadete aknas saate laienduse sisse või välja lülitada, lubada seda inkognito režiimis (enamik rakendusi on seal vaikimisi keelatud), pääseda juurde laiendi valikutele, avada laienduse veebisait ja lubada saidile juurdepääsu.

SEOTUD:Chrome'i laienduse lubade juhtimine

Saidile juurdepääs võimaldab laiendusel teatud saitidel saidi andmetele juurdepääsu õigusi. See on hiljutine värskendus, mis võimaldab inimestel läheneda üksikasjalikumalt andmetüübile, mida laiendus saab lugeda ja muuta. Saate valida kolme võimaluse vahel: kui klõpsate laiendusel, kindlal veebisaidil või kõigil veebisaitidel.

See on kõik, mis seal on. Kui soovite desinstallida laiendusi, mida te enam ei vaja, hakkate käituma valesti või olete kogemata installitud, minge edasi kroom: // laiendused /, klõpsake nuppu „Eemalda“ ja seejärel hüpikakna kinnitusaknas uuesti nuppu „Eemalda“. Samamoodi saate paremklõpsata Chrome'i menüüs laiendusel ja valida käsk „Eemalda Chrome'ist”.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found