Kuidas kasutada PS3-kontrollerit oma Windowsi arvutiga

Kontrolleri tugi on Windowsi arvutites piiratud. Kuigi uusima põlvkonna konsoolikontrollerid töötavad Windowsiga kastist väljas, vajavad isegi viimase põlvkonna mängupuldid nagu PlayStation 3 DualShock 3 kohandatud draivereid.

Selle artikli eelmises versioonis kirjeldati üksikasjalikult MotioninJoy kasutamist Sony PS3 kontrolleri kasutamiseks juhtnupuna Windowsi arvutis. Kahjuks oli MotioninJoy patenteeritud tarkvara, mis muutus aastate jooksul pahavaraks. Õnneks ei pea te arvutit nakatama, kuna ScpToolkit sisaldab avatud lähtekoodiga alternatiivi. Ärge kasutage MotioninJoy.

Kuidas installida ScpToolkit

ScpToolkit peab kontrolleri toimimiseks muutma mõningaid süsteemidraivereid, nii et see pole kõige turvalisem installiprotsess. Jätkake ettevaatlikult, järgige meie juhiseid ja ärge klõpsake midagi, mida te ei mõista.

Laadige alla ScpToolkiti uusim versioon projekti Githubi lehelt, avage häälestusprogramm ja nõustuge nõuete ja tingimustega - muidugi kui te neid loete. Teile kuvatakse dialoogi installimisvalikute loendiga.

Tõenäoliselt pole teil vaja Gamepadi analüsaatorit ja silumisinfokogurit, kuid peaksite installima kõik muu.

Installiprotsess võtab paar minutit. PS3 kontrolleri leidmiseks ja USB-kaabli abil ühendamiseks peaksite võtma selle aja. Kui utiliit on tööriistakomplekti installinud, palub see teil draiveri installeri käivitada. Klõpsake nupul „Käivita” ja teile kuvatakse loend, mis peaks nüüd sisaldama teie kontrollerit.

Klõpsake nuppu "Kõigi ühendatud seadmete lähtestamine" (ärge jätke järgmise nupuga vahele), laske sellel installida jasiis klõpsake nuppu „Järgmine“. See konfigureerib kontrolleri tuvastamiseks PS3 kontrollerina ja installib mõned draiverid.

Järgmisel ekraanil on Bluetooth-tugi, mida te ei pruugi soovida, kuna see nõuab spetsiaalset Bluetooth-dongli ohverdamist. Õigesti on sellel ekraanil tohutu silt „HOIATUS“, sest selle juhtmevaba juhtmeta hiire dongle installimine põhjustab teil väga halba aega.

Kui soovite tõesti juhtmeta tuge, peate ühendama ohvrivõtme,veenduge, et see oleks AINULT loendis olev seadeja seejärel klõpsake nuppu „Inicialise kõik ühendatud seadmed”.

Vastasel juhul vajutage julgelt nuppu „Järgmine“ ja jätke see protsess vahele.

Järgmine samm on virtuaalse Xbox 360 kontrolleri draiveri installimine, mis meelitab Windowsi mõtlema, et teie PS3 kontroller on Xbox 360 kontroller. See paneb selle rohkemate mängude jaoks tööle.

Draiveri installimiseks klõpsake nuppu "Install virtuaalne Xbox 360 kontrolleri draiver" ja klõpsake nuppu "Järgmine".

Pärast seda soovib ScpToolkit installida Windowsi teenuse kontrolleriga suhtlemise haldamiseks.

Klõpsake „Install Windows Service“ ja klõpsake „Next“. Olete nüüd valmis ja peaksite saama oma PS3 kontrollerit kasutada igas mängus, mis toetab Xbox 360 kontrollereid. See on praktiliselt iga mäng, mis toetab kontrollerit, nii et pange tähele. Samuti saate kontrolleri nuppe ümber teha, et see muudes mängudes töötaks.

SEOTUD:Kuidas muuta kontrollerit Windowsi ja MacOS-i klaviatuuriklahvidele


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found