Spoileri siltide kasutamine ebakõlas

Ebakõla sobib suurepäraselt sarnaste mõtteviisidega kogukonnaserverites sõpradele järele jõudmiseks, kuid see ei tähenda, et iga teie saadetud sõnum sobiks kõigile. Õnneks võite teatud sõnumite esialgseks peitmiseks kasutada spoileri silte.

Spoilerimärgendid rakendavad teie brauseris olevate ebakõlasõnumite, Windowsi või Maci rakenduse Discord või Androidi, iPhone'i või iPadi mobiilirakenduse vormindust.

SEOTUD:Kuidas rakendada tekstivormingut ebakõlas

Spoilimärgendite lisamine tekstsõnumite lahknevusele

Discordi serveris saadetud tekstsõnumitele saab spoilerisilte lisada mitmel viisil. Võite järgida alltoodud samme mis tahes platvormil, sealhulgas Androidi, iPhone'i või iPadi mobiilirakendustes.

Tekstsõnumile spoilerimärgendi lisamiseks tippige sõnumi algusesse “/ spoiler”. Saates "/ spoiler this is a spoiler message" Discordi serverisse, peidetakse see kiri seni, kuni adressaadid otsustavad seda vaadata.

Teise võimalusena võite oma sõnumi algusesse ja lõppu sisestada kaks vertikaalset riba. Näiteks: „|| see on spoilerisõnum ||” kuvatakse ka spoilerina.

Spordisõnumi vaatamiseks Discordi vestluses klõpsake seda või puudutage seda. Sõnum ilmub esiletõstetuna ja selle taga on hall taust.

Spoileri siltide lisamine piltidele või manustele

Discordi serverisse saadetavatele piltidele või muudele manustele saate lisada ka spoilerisildid. Ülaltoodud meetodid sellise sisu korral ei toimi, kuid enne failide üleslaadimist saate failid ja pildid spoileriteks märkida.

Kahjuks saate spoilerimärgendeid lisada ainult Discordi veebisaidil või Windowsi või Maci rakenduses saadetud piltidele või manustele - neid ei toeta mobiilirakendused.

Selleks lohistage töölaua rakenduses Discord või veebisaidil oma fail serverivestlusse või klõpsake vestlusriba kõrval asuvat plussmärki (+).

Manustatud faili eelvaade ilmub enne selle vestlusesse saatmist.

Märkige ruut „Märgi spoileriks”, et peita pilt või fail pärast selle saatmist ja klõpsake siis nuppu „Laadi üles”.

Pärast saatmist ilmub pilt või fail ebakõlas spoilerisiltide taha. Spoilerivaate eiramiseks ja failiga tutvumiseks võite puudutada nuppu „Spoiler”.

See eemaldab spoileri sildi ja kuvab pildi või faili nagu tavaliselt.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found