Kuidas kombineerida Wordi dokumente

Enamiku inimeste jaoks on Wordi dokumentide kombineerimise kiireim meetod nende käsitsi kopeerimine ja kleepimine ühte. See ei ole dokumentide ühendamise parim meetod - palju lihtsam meetod on lisada dokumendid selle asemel objektidena. Nii toimige järgmiselt.

Seda peaksite saama teha mis tahes Microsoft Wordi kaasaegses versioonis, isegi nendes, mis on kaasas Office'i uusimate versioonidega. Need juhised peaksid töötama ka Wordi vanemate versioonide puhul.

SEOTUD:Mis on Microsoft Office'i uusim versioon?

Alustuseks avage uus või olemasolev Microsoft Wordi dokument. See on põhidokument, kus ühendate kõik oma Wordi dokumendid ühte faili.

Klõpsake lindiribal vahekaarti „Sisesta”.

Jaotises „Tekst” peate leidma nupu „Objekt”. Ikoon võib olla suur või väike, sõltuvalt ekraani eraldusvõimest.

Vajutage allapoole suunatud noolt nupu „Objekt” kõrval ja seejärel klõpsake ilmuvas rippmenüüs valikut „Tekst failist”.

Leidke valikukastist „Lisa fail” esimene Wordi dokument, mille soovite oma avatud dokumendile lisada.

Valige fail ja seejärel klõpsake nuppu „Lisa“, et see oma dokumenti lisada.

Valitud Wordi dokumendi sisu ühendatakse teie avatud dokumendiga.

Kui see on uus dokument, kuvatakse sisu algusest peale. Kui ühendate Wordi failid olemasolevaks dokumendiks, kuvatakse teie sisestatud failide sisu olemasoleva sisu all.

Sellel protsessil pole mingeid piiranguid - saate neid samme korrata, et ühendada nii palju Wordi dokumente kui soovite.

Enne mitme dokumendi ühendamist peate siiski mõtlema lõpliku dokumendi järjekorra üle. Allpool toodud näites on sisestamise järjekorra selgitamiseks nimetatud mitu Wordi dokumenti lõpudega A, B ja C.

Mitme dokumendi ühendamine sama Wordi vormingu abil peaks tähendama, et vormindus, pildid ja muu sisu liiguvad uude dokumenti, kuid kontrollige, kas see on nii, kui ühendamisprotsess on lõpule viidud.

Kui liigute DOC-faililt DOCX-failile, võite kaotada vormingu või muu sisu, sõltuvalt sellest, kui hiljuti faili Wordi tänapäevases versioonis redigeeriti.

SEOTUD:Mis on .DOCX-fail ja kuidas see erineb .DOC-failist Microsoft Wordis?


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found