Kuidas otsida oma Instagrami otsesõnumeid

Instagram pakub kõiki sõnumside funktsioone, mida peate vestlema uusimate meemide ja postituste kohta, välja arvatud üks: otsingutööriist. See võimaldab teil videokõnesid sõpradele saata ja ennast hävitavaid pilte ja videoid saata, kuid te ei saa oma vestlusi läbi vaadata.

Kui soovite konkreetse kirja kinnitada, pole teil muud võimalust kui kogu vestlus ise läbi kerida. Vahekaardil Otsesõnumid on ülaosas otsinguriba, kuid see filtreerib teie vestlusi ainult kontakti järgi.

Kahjuks pole kolmanda osapoole Instagrami arendajatel teie sõnumitele juurdepääsu. See välistab igasuguse mitteametliku kliendi võimaluse teie Instagrami vestluste otsimiseks.

Õnneks on olemas toimiv, ehkki tülikas lahendus, mille poole saate pöörduda.

Ainus viis, kuidas Instagrami DM-sid otsida, on andmete allalaadimise tööriist. See tööriist võimaldab teil luua ja alla laadida arhiivi kogu Instagrami kohta olevast teabest, sealhulgas postitatud piltidest ja videotest, teie isikuandmetest ja jah, teie otsesõnumitest. Kuna need failid on tekstivormingus, saate neid hõlpsasti otsida mis tahes arvutis saadaval oleva põhitekstiredaktori abil.

Instagrami andmete koopia taotlemiseks käivitage oma iPhone'is või Android-seadmes Instagrami rakendus ja sisestage oma profiili vahekaart.

Siin valige külgmenüü kuvamiseks paremas ülanurgas hamburgeri menüüikoon.

Valige Seaded> Turvalisus> Andmete allalaadimine.

Sisestage oma e-posti aadress ja valige vormi allservas olev sinine nupp „Taotle allalaadimist”. Peagi saate meilisõnumi, kus on link teie andmearhiivile.

Oma arvutis pääsete sellele valikule juurde, klõpsates Instagrami veebisaidil paremas ülanurgas oma profiilipildi ikooni.

Sealt avage Seaded> Privaatsus ja seaded> Taotle allalaadimist.

Kui olete ZIP-kausta alla laadinud, eraldage selle sisu oma arvutisse või telefoni. Sellel on fail “messages.json”. Selle avamisel kulub laadimiseks mõni lisasekund, olenevalt sellest, kui palju te Instagramis kirjutate.

Faili sisu võib esialgu välja paista ja liiga keeruline, kuid te ei pea sellest aru saama. Kõik, mida peate teadma, on see, et see fail sisaldab logi kõigist teie otsesõnumitest kuni ajani, mil valisite nupu Nõua allalaadimist.

Konkreetse Instagrami sõnumi otsimiseks käivitage lihtsalt otsingukäsu (Ctrl + F Windowsis, Cmd + F Macis ja otsinguvõimalus telefoni failihalduris), seejärel sisestage oma märksõna. Kui vaste on, tõstetakse see esile.

Teise võimalusena, kuna iga kiri logitakse koos ajatempli ja saatjaga, saate märksõnadena kasutada ka kuupäevi ja kontaktide nimesid. Andmed dokumenteeritakse vastupidises kronoloogilises järjekorras. Seetõttu kerige märksõnaga seotud kogu vestluse lugemiseks lihtsalt üles või alla.

Lisaks saate uurida arhiivi ja ülejäänud üksusi, et mõista, kui palju teie andmeid Instagram kogub. Seal on fail „seen_conduct.json”, kuhu on logitud kõik nähtud ja möödunud postitused. „Devices.jsonil” on konto seadmetest, mida olete kunagi oma Instagrami kontole sisse loginud.

See trikk ei asenda sirgjoonelist otsinguriba ja see pole eriti otstarbekas, kui soovite oma otsesõnumite ajalugu koheselt läbi vaadata. Kuid kuni Instagram lisab ametliku otsingutööriista, on see käepärane lahendus, millele saate tugineda kõige meeleheitlikemates olukordades.