Kuidas mängida mitme mängijaga LAN-mänge ühe Minecrafti kontoga

Nii et soovite Minecrafti mängida koos perega, kuid teil on ainult üks konto. Te ei saa võrgus mängida, kuid konfiguratsioonifailide mõningate muudatustega peaksite kõik saama kodus võrgu kaudu koos mängida, ilma et oleks vaja lisakontosid.

Miks ma seda teha tahan?

See on paljude vanemate seas, kes oma lastele Minecrafti ostavad, segadust: kas iga laps vajab eraldi Minecrafti kontot? Vastus sõltub täielikult sellest, mida soovite, et teie lapsed Minecraftiga teeksid ja mis on nende eesmärgid.

SEOTUD:Minecrafti mitme mängija serverite uurimine

Kui soovite, et teie lapsed saaksid võrgus mängida, et nad saaksid juurde pääseda erinevatele Minecrafti kogukondadele ja serveritele, ning nad tahavad samal ajal võrgus mängida, vajavad nad mõlemad eraldi Minecrafti lisatasu kontot (mille jaemüük on praegu 27 dollarit). Minecrafti serverid autentivad iga sisselogimise ja igal kasutajal peab olema kordumatu ja kehtiv Minecrafti ID.

Kui teie eesmärk on siiski, et kõik teie lapsed (või sõbrad) mängiksid koos teie kodus kohtvõrgus (LAN), ei vaja te selleks mitut tasulist lisatasukontot. Niikaua kui on üks premium-kontoga kasutaja, saate selle kasutaja tõhusalt „kloonida” ja teiseste kasutajate profiile kohandada, et võimaldada täiendavatel mängijatel kohalike mängudega liituda.

Näpistamine ei luba teil kõigil võrgus mängida ja see ei anna teistele kasutajatele seaduslikku juurdepääsu Minecrafti autentimis- või nahaserveritele. See ei ole mõra ega piraatlus. Sellel on siiski üks puudus: kõigil mängijatel on sama mängija Steve-nahk, kui teised mängijad neid vaatavad. Kuid see on perekonna jaoks korralik viis lubada õdedel-vendadel või sõpradel odavalt Minecrafti LAN-i pidu kokku panna ilma sadu dollareid lisatasu litsentsidele laskmata.

Kõik see ütles: kui leiate, et teie pere kasutab Minecrafti tõsiselt ära ja nooremate laste jaoks loodud klooniklient on populaarne, soovitame teil osta täielik konto. Lisaks sellele, et teie lapsel on võimalus mängida tuhandetes fantastilistes Minecrafti serverites ja hankida oma mängijategelasele kohandatud nahad, toetate ka mängu arendamist. Isegi kui 99% minu pere Minecrafti mängust tehakse näiteks meie LAN-is, on minu pere kõigil oma konto.

Lugejatele, kes on kohe valmis kaevama, heidame pilgu sellele, kuidas saada mitu klienti kohtvõrgus töötama väga vähese vaevaga. Uutele Minecrafti mängijatele või vanematele, kes võivad end juba veidi üle koormata, soovitame tutvuda mängu Vanemate juhend Minecraftiga, kus on mängu sissejuhatus ja selle põhjalikum ülevaade. mitmeosaline Geeki kooli sari, mis hõlmab algaja ja edasijõudnud Minecrafti mängu.

Mida vajate

Kui loete seda juhendit, on teil tõenäoliselt kõik vajalik olemas. Kuid võtame hetke, et selgelt kirjeldada, mida on vaja enne, kui hüppame lavale.

Esiteks vajate vähemalt ühte premium-klassi Minecrafti kontot. Kõigile arvutisse, millega kavatsete Minecrafti mängida, peate selle premium-konto sisse logima vähemalt korra, et premium-konto saaks vajalikud varad alla laadida.

Teiseks vajate iga täiendava mängija jaoks ühte arvutit. Selle masina Minecrafti mängijaprofiili muudetakse poolpüsivalt, et saaksite mängida kohalikus võrgus vastuolulise kasutajanimega. (Ükski teie maailmas salvestatud andmeid ei kustutata või muid mängude andmeid ei kustutata või kustutamise oht on olemas. Pange tähele, kuid kui soovite oma tavalise kontoga uuesti sisse logida, peate protsessi tagasi tegema.)

Lõpuks, kui soovite teiseste mängijate nahas teha kohalikke muudatusi (mis võimaldavad neil näha nende unikaalseid nahku, kuid Minecrafti naha autentimise tõttu ei mõjuta see, kuidas teised neid näevad), peate looma lihtne ressursikomplekt. See viimane samm on täiesti valikuline ja kui teil pole mängijat, kes tõesti soovib kohandatud nahka (mida jällegi näevad ainult nemad), võite selle vahele jätta. Tutvustame selle protsessi juhendaja viimases jaotises.

Kuidas seadistada teiseseid kliente

Kõik konfiguratsioonimuudatused, mida peate tegema, on sekundaarsetes arvutites. Mitte mingil juhul ei pea te esmases Minecrafti arvutis (masinas, mida mängib esialgne kontoomanik) mingeid muudatusi tegema, seega jätkake ja istuge ülejäänud õpetuse jaoks ühe oma teise masina juurde.

Enne konfiguratsioonimuudatuste juurde asumist näitame teile, mis juhtub, kui proovite sisse logida vajalikke konfiguratsioonimuudatusi tegemata. Kui teisene mängija logib sisse põhimängija avatud LAN-mängu (kui kasutate esmase mängija kontot), näevad nad seda tõrketeadet:

Minecraft ütleb sisuliselt „Oota. Sa ei saa olla John. John on juba olemas! " ja sellega asi piirdub. Kuigi kohalikud LAN-mängud ei autentitu Minecrafti serverite kaudu täielikult, nagu seda teevad ametlikud (ja kolmandate osapoolte serverid), austatakse kohalikus mängus siiski fakti, et samas mängus ei tohiks olla kahte identset mängijat. Kui see võimaldaks mängul liituda kahel identsel mängijal, oleksid tulemused lõppkokkuvõttes katastroofilised, kuna sellised olulised asjad nagu tegelaskujuline inventar ja Ender Chesti varud on seotud maailma salvestusfailis mängija kasutajanimega.

Nimekontrollist kõrvalehoidmiseks ja kahe sama nimega mängijaga kaasnevate vigade vältimiseks peame - arvasite ära - andma teisele mängijale uue nime. Selleks peame tegema ühe Minecrafti konfiguratsioonifaili lihtsa redigeerimise.

Lihtsaim viis Minecrafti konfiguratsioonifaili jõudmiseks (ilma konfiguratsioonikaustade sisikonda kaevamata) on hüpata sinna Minecrafti käivitusprogrammi käepärase otsetee abil.

Enne kui jätkame, peate Minecrafti käivitaja vähemalt korra käivitama ja oma esmase Minecrafti kontoga sisse logima, et, nagu eespool mainitud, vajalikud varad alla laadida ja teisese masina mängimiseks valmis saada. See protsess on sama lihtne kui sisselogimine ja nupul "Esita" klõpsamine üks kord, nagu teeksite tavalist Minecrafti mängu.

Kui olete varade hankimiseks selle eelkontrolli läbi viinud, käivitage Minecrafti käivitaja uuesti, nagu eespool näha. Esmalt märkige paremas alanurgas kirje „Tere tulemast, [kasutajanimi]”. Siinkohal nimipeaks ole oma premium Minecrafti konto nimi. Kui teie Minecrafti kasutajanimi on SuperAwesomeMinecraftGuy, peaks see ütlema "Tere tulemast, SuperAwesomeMinecraftGuy".

Pärast oma kasutajanime kinnitamist klõpsake vasakus alanurgas oleval nupul „Muuda profiili”.

Profiiliredaktori ekraanil valige „Ava mängujuht“, et hüpata paremale faili asukohta, mida peame muutma.

Mängukataloogis näete faili nimega „launcher_profiles.json”, nagu ülal esile tõstetud. Avage fail tavalises tekstiredaktoris, näiteks Notepad või Notepad ++.

.Jsoni failis näete kirjet, mis näeb välja järgmine:

{"displayName": "John",

John või mis iganes nimi on „displayName” kõrval, on Minecrafti ametliku konto kasutajanimi. Muutke nime, säilitades jutumärgid, soovitud kasutajanimeks.

{"displayName": "Angela",

Meie puhul muudame „John” nimeks „Angela”, et John ja Angela saaksid kohtvõrgus koos mängida. Tavaliselt kuvatav nime muutmine tooks vea, kui logisite sisse Minecrafti kaugserverisse, kuid kuna kohalikud võrgumängud ei autenti kasutajanimesid ametliku Minecrafti serveri vastu, võime siia lisada soovitud kasutajanime.

Salvestage dokument, sulgege aken Profiiliredaktor ja seejärel taaskäivitage Minecrafti käivitaja, et muudatused jõustuksid.

Kontrollige uuesti alumist paremat nurka. Lisatasu Minecrafti konto kasutajanimi tuleks nüüd asendada sellega, milleks olete kasutajanime muutnud (meie puhul peaks see lugema “Angela” ja teeb seda).

Asjade proovimiseks jätkake ja käivitage Minecrafti mäng põhiarvutis, laadige kaart ja avage kaart LAN-i mängimiseks. Lase omakorda teisesel mängijal nüüd avatud LAN-mänguga liituda.

Peaksite nägema enam-vähem täpselt seda, mida näeme ülaltoodud ekraanipildil: teise kasutajanimega ja vaikimisi Steve'i nahaga sekundaarset mängijat. Nüüd saate vabalt koos mängida!

Pidage meeles, et nagu me eespool märkisime, on kõik mängijate andmed seotud mängusisese kasutajanimega. Kui „Angela” soovib oma kasutajanime muuta, peaks ta kõigepealt kogu oma tegelaskujul oleva nimekirja ja Enderi rinna sisu esmalt turvalises kohas tavalistesse kastidesse ladustama.

Äsja läbitud protsessi ümberpööramiseks navigeerige lihtsalt .json-faili juurde ja muutke muutuja displayName tagasi algseks (lisatasukonto omaniku kasutajanimi).

Kuidas muuta kohalikke nahku

Nagu õpetuse alguses mainisime, on mõni tarbetu, kuid lõbus samm, mida mõned mängijad soovivad teha: lisades teisese mängija jaoks kohandatud naha.

Sellega on seotud üks suur hoiatus: kuna kuvatud nahku haldavad Minecrafti sisuserverid, kuvatakse iga autentimata mängija teistele mängijatele alati vaikimisi. See tähendab, et kui me selle väikese trikiga muudame Angela naha teiseks, on ainus inimene, kes näeb naha muutumist, on Angela.

SEOTUD:Kuidas oma Minecrafti maailma ressursipakettidega ümber kujundada

Sellegipoolest, kui teisejärguline mängija soovib ekraanipiltide jaoks kohandatud nahka või lihtsalt lõbu pärast, on selle andmine neile triviaalne.

Meie väikese avatari-naha kergema käe triki võti on tagasihoidlik Minecrafti ressursikomplekt. Lühidalt, ressursipaketid võimaldavad mängijatel vahetada mängu peaaegu iga üksiku objekti tekstuuri või graafikat teiste tekstuuridega. Kuigi seda tehakse tavaliselt teie ümbritseva üldise ilme parandamiseks (või muutmiseks), saame meie selle abil mängija naha välja vahetada.

Kui soovite lisateavet ressursipakettide kohta üldiselt, nende toimimisest kuni mängude jaoks lõbusate ressursikomplektide leidmiseni, vaadake kindlasti nende põhjalikku ülevaadet meie juhendist Kuidas oma Minecrafti maailma ressursipakettidega ümber kujundada. Selle õpetuse eesmärgil anname teile lihtsalt krahhi kursuse selle kohta, kuidas teha lihtsat ressursikomplekti, et oma teise mängijaga uus nahk kihistada.

Ressursipaki loomine

Kõigepealt veenduge, et kasutaksite sama arvutit, mille nime just muutsite. Teiseks kasutage mängukataloogi pääsemiseks mängukataloogi jõudmiseks sama nippi, mida kasutasime eelmises jaotises (käivitaja -> Redigeerimisnupp -> Mängujuht). Mängukataloogist otsige üles kaust / resourcescepacks /.

Looge ressurssipakkide kaustas uus kaust. Nimetage sellele midagi mõistlikku nagu „Single Player Skin Changer” või „Angela Skin”, et saaksite selle hiljem (ja mängus) hõlpsasti ära tunda. Avage kaust ja looge uus tekstidokument. Tekstidokumendi sisse kleepige järgmine tekst:

{"pack": {"pack_format": 1, "description": "1.8 How-To Geek Skin Change Pack"}}

Salvestage tekstidokument nimega „pack.mcmeta” (veenduge, et vahetaksite faililaiendi .txt-lt .mcmeta-le ja ärge salvestage seda nimega “pack.mcmeta.txt”). Järgmisena peate looma rea ​​pesastatud kaustu, mis jäljendavad Minecrafti tegelikke varakaustu (sest nii töötavad ressursipaketid). Peate looma kausta "varad" koos kaustaga "Minecraft", mis omakorda sisaldab kausta "tekstuurid", mille sees on kaust "üksus":

\ varad \ minecraft \ tekstuurid \ üksus

Lõpuks peate selle kausta paigutama .png-faili mis tahes nahaga, mida soovite kasutada, ja nimetama selle ümber "steve.png". Meie puhul haarasime selle Star Wars Sand Trooperi naha saidilt Minecraftskins.com, kleepisime selle kausta ja nimetasime selle ümber.

Ressursipaki laadimine

Järgmisena peame laadima kõnealuse Minecrafti eksemplari ja rakendama ressursikomplekti. Mängusisese menüü kuvamiseks vajutage klahvi ESC, valige Valikud -> Ressursipaketid ja seejärel valige olemasolevatest ressursipakettidest just loodud.

Ülaltoodud ekraanipildil näete paketti „HTG Skin”, mille lõime just selle õpetuse jaoks. Klõpsake ressursikomplekti ikoonil (see muutub Play ikooniks) ja klõpsake sellel uuesti, et see veergu „Selected Resource Pack” üle viia. Seejärel klõpsake nuppu „Valmis“.

Ressursipaketi fail steve.png asendab vaikimisi Steve'i naha ja nagu ülaltoodust näha, saate uue naha sisse! Jällegi tahame rõhutada, et muudatusi näeb ainult ressursikomplekti rakendav mängija, kuid see on siiski lõbus viis mängijate välimuse kohandamiseks sekundaarsetes masinates.

See on kõik, mis seal on: lihtsa konfiguratsioonifaili näpistamise ja valikulise ressursikomplektiga saate nüüd Minecrafti kohalikus võrgus mängida rohkem kui ühe arvutiga. Nagu me sissejuhatuses rõhutasime, ei saa see mängu võrgus mängimiseks murda ja sellel on oma piirangud. Nipp sobib nooremate õdede-vendade mängimiseks või ajutiste LAN-pidude korraldamiseks. Kuid kui teie eelarves on osta koopia iga leibkonna täiskohaga mängija jaoks, soovitame teil seda teha.