Twitteri järjehoidjate kasutamine säutsude hilisemaks salvestamiseks

Twitteril on uus järjehoidjate funktsioon, mis võimaldab teil privaatselt säutsusid hiljem salvestada. Kui olete tweetide salvestamise lahendusena kasutanud funktsiooni Like, siis peaksite järjehoidjatesse lisama.

Miks minna üle meeldimiselt järjehoidjatele?

Viimase paari aasta jooksul on Twitter aeglaselt muutnud nupu Meeldib (varem tuntud kui Lemmik) käitumist. Varem oli see viis avaldada postituse suhtes tunnustust. See oli ka lahendus säutsude salvestamiseks ja ülesannete automatiseerimiseks selliste teenuste abil nagu IFTTT.

Nüüd kasutatakse funktsiooni Like üsna avalikult ja see võtab arvesse Twitteri soovituste mootorit. Kui kellelegi teie suhtlusringi meeldib kellegi teise säuts, kuvatakse see teie voos. Twitter saadab teie jälgijatele isegi teatise teile meeldinud säutsude kohta.

Kui teile on meeldinud säutsud ainult nende hilisemaks salvestamiseks, pole see ilmselt see, mida soovite juhtuda.

Peate hakkama twiitide järjehoidjatesse lisamisega. Järjehoidjad tehakse privaatselt ja andmeid ei jagata kellegagi. Twitteri järjehoidjate jaoks on eraldi jaotises kõik teie järjehoidjatega säutsud. Siit saate teada, kuidas Twitteri järjehoidjate funktsioon töötab mobiilirakenduses ja veebisaidil.

SEOTUD:Kuidas oma lemmikrakendusi IFTTT abil automatiseerida

Kuidas lisada säutsud mobiilirakendusse

Kui sirvite oma Twitteri voogu ja leiate mõne säutsu või lingi, mille soovite hiljem salvestada, puudutage nuppu Jaga. Sama saate teha ka säutsu laiendatud vaates.

Märge: Allolev pilt illustreerib iPhone'i ja iPadi jagamise ikooni. Android-seadmete nupp näeb välja nagu kolm omavahel ühendatud punkti.

Puudutage hüpikaknal nuppu „Lisa säuts järjehoidjatesse”.

Säuts on nüüd järjehoidjatesse lisatud.

Leiame selle nüüd Twitteri jaotisest Järjehoidjad. Minge Twitteri rakenduse avakuvale ja puudutage vasakus ülanurgas oma ikooni „Profiil” (või pühkige ekraani vasakust servast sisse).

Puudutage siin valikut „Järjehoidjad”.

Siin kuvatakse kõik teie salvestatud säutsud. Viimane järjehoidjatega säuts on üleval. Säuts sisaldab kõiki lisatud meediume. Saate seda puudutada, et säutsu laiendada ja vastuseid vaadata.

Kui soovite säutsu järjehoidjatest eemaldada, puudutage nuppu „Jaga“ ja valige seejärel „Eemalda järjehoidjatest“.

Kuidas lisada säutse Twitteri veebisaidile

Protsess on Twitteri veebisaidil sarnane, millele pääseb juurde igast arvutist või mobiilsest veebibrauserist. Avage Twitteri veebisait ja leidke säuts, mille soovite järjehoidjatesse lisada.

Klõpsake säutsu allosas nuppu „Jaga”.

Klõpsake menüüs valikul „Lisa säuts järjehoidjatesse”. Säuts lisatakse järjehoidjatesse.

Jaotise Järjehoidjad leidmine on töölaua veebisaidil palju lihtsam. Külgribal näete nuppu Järjehoidjad. (Kui kasutate sülearvutit või väiksemat ekraani ja külgriba on kompaktses režiimis, näete ainult järjehoidjaikooni.)

Järjehoidjatega säutsude avamiseks klõpsake külgribal nuppu „Järjehoidjad”.

Nüüd saate sirvida kõiki salvestatud säutse.

Kui soovite säutsu järjehoidjate loendist eemaldada, klõpsake nuppu Jaga ja valige käsk „Eemalda säuts järjehoidjatest”.

Nüüd, kui teate, kuidas Twitteri järjehoidjaid kasutada säutsude hilisemaks salvestamiseks, proovige luua Twitteri loendid, et müra ära lõigata ja Twitteri voog segadust vähendada.

SEOTUD:Kuidas vähendada müra Twitteri loenditega


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found