Parimad tasuta videomuundurid

Kui vaatate videoid erinevates seadmetes, on teil tõenäoliselt probleeme ühilduvusega. Teie iPhone võib salvestada 4K videot, kuid kas teie PlayStation või nutiteler saab seda videot sujuvalt esitada? Õnneks on saadaval palju tasuta videomuundureid, mis aitavad teil valitud seadmes oma lemmikvideoid teisendada ja vaadata. Siin on meie parimad valikud.

Käsipidur: parim valik enamiku inimeste jaoks (Windows, macOS, Linux)

Käsipidur on avatud lähtekoodiga videomuundur, mis on saadaval Windowsi, Maci ja Linuxi põhistele süsteemidele. See toetab teisendamiseks paljusid video- ja helivorminguid, mille täielik loetelu on alloleval pildil.

Käsipiduris on paar funktsiooni, mis muudavad selle videote teisendamise tarkvara jaoks parimaks valikuks.

Esimene on selle lai valik eelseadistusi. Isegi kui te ei tea videote teisendamisest midagi, võite valida eelseadistuse ja saada üsna hea tulemuse. Saate võimaluse muuta eelseadistatud teisenduse seadeid, mis muudab selle veelgi kasulikumaks.

Teine silmapaistev funktsioon on reaalajas eelvaade. Kui teisendate hulga videoid ja pole kindel valitud eelseadistuse kvaliteedis, saate video väikese osa teisendamiseks kasutada reaalajas eelvaadet. Seejärel saate teisendatud klipi kohe eelvaadata ja otsustada, kas see eelseade töötab teie vajadustele vastavalt või peaks see seadistusi kallutama või teisele eelseadele üle minema.

Ainus käsipiduri puudus on see, et selle teisendamise protsess on aeglasem kui mõnel teisel meie loendis oleval muunduril.

SEOTUD:Kuidas kasutada käsipidurit mis tahes videofaili teisendamiseks mis tahes vormingusse

Veebikonversioon: lihtne veebilahendus (veebibrauser)

Online Convert võimaldab teil oma brauseris videoid teisendada, et saaksite neid kasutada mis tahes platvormil.

Videote teisendamise protsess Online-Convertis on veidi erinev kui enamikus teistes sellist tüüpi saitides. Faili üleslaadimise ja teisendamiseks vormingu valimise asemel peate kõigepealt valima failivormingu. Pärast seda saate faili üles laadida, sisestada URL-i või valida faili Dropboxi või Google Drive'i kontolt.

Teil pole palju teisendamise võimalusi nagu mõnda muud tarkvara, kuid see hõlmab põhitõdesid. Üks asi, mida tuleb märkida, on see, et Online-Convert ei kuva üleslaaditud faili kohta metaandmeid. See muudab õigete seadete valimise keeruliseks, kui te ei tea lähtefaili kohta üksikasju. Kuid tegelik teisendamisprotsess on üsna kiire ja saate faili kohe pärast teisendamist alla laadida.

Üldiselt on Online-Convert korralik valik inimestele, kes ei soovi üksikasjade pärast muretseda ja soovivad lihtsalt faili teisendada.

MediaCoderi peakorter: kiire teisendamine (Windows)

Media Encoder HQ on fantastiline videomuundur, kuid see on saadaval ainult Windowsi jaoks. See on olnud olemas alates 2005. aastast ja seda uuendatakse sageli. Samuti toetab see mitmesuguseid vorminguid, nagu on näidatud alloleval pildil.

Media Encoder HQ toetab kohalike ja hostitud failide teisendamist. Videovoogude veebisaitide URL-ide kasutamine ei toimi. Kohalike failide jaoks on teisendusprotsess tänu GPU kiirendatud transkodeerimisprotsessile üsna kiire.

Media Encoderi üks väike puudus on see, et see pole mõeldud just algajatele. Seadete leidmine on keeruline ja ka transkoodiprotsessi konfigureerimine. Kui teate mõnda videokonversiooni põhitõde, peaksite selle siiski piisavalt hõlpsasti välja töötama.

Mis tahes videomuundur: lihtne, intuitiivne liides (Windows, macOS)

Iga Video Converter või lühidalt AVC on veel üks kasutajasõbralik videomuundur, mis on saadaval Windowsi ja Maci jaoks. AVC lihtne, hästi korraldatud liides muudab selle kasutajasõbralikumaks kui mõned teised meie loendis olevad muundurid.

Sarnaselt käsipidurile on ka AVC-s sisseehitatud palju eelseadistusi, mis võtavad redigeerimisprotsessist oletused välja. Eelseadistused on korraldatud seadme tüübi järgi, mis muudab õige eelseadistuse leidmise lihtsaks.

Kuigi AVC on reklaamivaba, palub see teil installimise ajal installida täiendavat, sageli soovimatut tarkvara. Kui te ei pööra tähelepanu, on seda lihtne mööda vaadata, nii et hoidke sellel silma peal.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found