Kuidas printida igale paberile mitu PowerPointi slaidi

Trükkimine võib tänapäeval olla üsna kallis, seega tasub printida ainult see, mida vajate. Kui õpetate või osalete klassis, peate tõenäoliselt aeg-ajalt suured PowerPointi slaididekid välja printima ja ühe slaidi printimine lehe kohta raiskab paberit ja tinti. Nii saate igale lehele mitu slaidi printida.

SEOTUD:Miks on printeritint nii kallis?

Õnneks on PowerPointi abil lihtne mitme slaidi printimine lehele, säästes tindi ja paberi pealt raha ning vähendades oma vaatajaskonnale mõeldud jagatavate materjalide suurust.

Valige Fail> Prindi ja klõpsake nuppu „Kogu lehe slaidid” paremal asuvat musta noolt.

See avab akna „Prindipaigutus”, kus teil on hunnik valikuid, kui palju slaide ühel lehel printite ja mis suunas. Saate printida kuni üheksa slaidi lehele, kuid kui teie slaidid asuvad tihedal küljel, soovitame selle asemel kasutada nelja või kuut slaidi lehe kohta.

Kui soovite veelgi rohkem paberit kokku hoida, võite printida ka iga lehe mõlemale poolele. Mõned printerid toetavad automaatset kahepoolset printimist; teiste jaoks peate paberi enda ümber keerama. Paberilehel on kuni 18 slaidi, mis on kokkuhoid ükskõik, kuidas te seda vaatate.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found