Bluetoothi ​​sisselülitamine ja kasutamine Windows 10-s

Tänapäeval on enamikul mobiilseadmetel Bluetooth. Kui teil on mõistlik kaasaegne sülearvuti Windows 10, on sellel Bluetooth. Kui teil on lauaarvuti, võib Bluetooth olla sisse ehitatud või mitte, kuid võite selle alati lisada, kui soovite. Eeldades, et teil on oma süsteemis juurdepääs Bluetooth-ile, saate selle sisse lülitada ja seadistada järgmiselt.

Bluetoothi ​​lubamine Windows 10-s

Seadme arvutiga ühendamiseks peate veenduma, et Bluetooth on lubatud. Selleks avage rakendus Seaded, vajutades Win + I ja seejärel klõpsake kategooriat "Seadmed".

Valige lehel Devices vasakul vahekaart „Bluetooth ja muud seadmed”. Paremal veenduge, et Bluetooth oleks sisse lülitatud.

SEOTUD:Bluetooth 5.0: mis erineb ja miks see oluline on

Teise võimalusena saate Bluetoothi ​​kiiresti sisse ja välja lülitada, avades Action Center (vajutage Win + A või klõpsake süsteemisalve ikooni Action Center). Siin saate Bluetoothi ​​lubada kiirtoimingute paneelil. Bluetoothi ​​ikooni paigutus võib süsteemiti erineda, sõltuvalt sellest, kuidas olete asju konfigureerinud.

SEOTUD:Windows 10 tegevuskeskuse kasutamine ja kohandamine

Bluetooth-seadme sidumine

Nüüd, kui Bluetooth on sisse lülitatud, jätkake ja lülitage seade, mille soovite siduda, ning pange see sidumisrežiimi või avastamisrežiimi.

Teie arvutis peaks seade ilmuma akna Seaded muude seadmete loendisse. Klõpsake seadmel ja klõpsake nuppu „Seosta”.

Sõltuvalt ühendatava seadme tüübist võib mõlemale seadmele ilmuda kinnitusaken, mis küsib, kas soovite seadme siduda. Siin ühendasin oma telefoni arvutiga ja see aken ilmus, mis takistas kõigil teie arvutiga ühenduse loomist. Veenduge, et PIN-kood oleks sama, ja seejärel klõpsake nuppu Jah.

Seadme sidumine, mis ei ilmu automaatselt

Kui teie seadet ei kuvata mingil põhjusel allpool, klõpsake akna Seaded ülaosas asuvat nuppu „Lisa Bluetooth või muu seade”.

Järgmisena valige, millist tüüpi seadet soovite ühendada.

Valige saadaolevate seadmete loendist seade, mille soovite ühendada.

See peaks viima teid samasse sidumisrežiimi, mida eelmises osas käsitlesime.

Bluetooth-seadme kasutamine failide saatmiseks ja vastuvõtmiseks

Nüüd, kui teie seade on arvutiga ühendatud, saate hakata kasutama nüüd loodud traadita ühendust. Enamasti peaks see olema automaatne. Kui olete näiteks ühendanud paar Bluetooth-kõrvaklappe, peaks Windows need kohe taasesitusseadmena ära tundma.

Kui olete ühendanud telefoni või seadme, millel on võimalus faile saata ja vastu võtta, saate Bluetoothi ​​seadete lehelt käivitada funktsiooni Bluetoothi ​​failiedastus. Kerige alla ja klõpsake linki „Failide saatmine või vastuvõtmine Bluetoothi ​​kaudu”.

Valige aknas Bluetoothi ​​failiedastus, kas soovite faile saata või vastu võtta, ja järgige seejärel viipasid.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found