Kuidas näidata Outlooki kalendrit Google'i kalendris

Kui teil on mitu kalendrit, millel on erinevad kohtumised, on kindel tee topeltbroneeringute tegemiseks ja vaidlus kellegagi, keda olete häirinud. Saage korrastatum ja usaldusväärsem, tellides Google'i kalendrites oma Outlooki kalendri.

Selleks vajate Outlooki ja Google'i kalendrit (mis on üsna ilmne), kuid te ei vaja pistikprogramme, pistikprogramme, laiendusi ega kolmanda osapoole tööriistu.

SEOTUD:Google'i kalendri kuvamine Outlookis

Nii Microsoft kui ka Google toetavad iCal-vormingut, mis on lühend iCalendarist. See on avatud standard kalendri vahetamiseks ja teabe ajastamiseks kasutajate ja arvutite vahel, mis on kasutusel alates 1990. aastate lõpust. See tähendab, et saate iCalsi tellida, kui teil on õige link. Seda meetodit me siin kasutame.

Jagage Outlooki kalendrit

Kuna hakkame Google'i kalendris näitama Outlooki kalendrit, peame esmalt lingi hankima Outlooki kalendrist. Varasematel Outlooki kordustel oli võimalik oma kalendrit Outlooki kliendist oma sülearvutis avaldada, kuid alates Office 365 kasutuselevõtust lubab Microsoft teil Outlooki veebirakenduse abil kalendrit jagada ainult väljaspool teie organisatsiooni.

Logige sisse oma Office 365 kontole ja navigeerige Outlooki, klõpsates rakenduste käivitajal (üheksa punkti vasakus ülanurgas) ja valides Outlooki ikooni.

Klõpsake valikutel Seaded> Kuva kõik Outlooki seaded.

Avage kalender> jagatud kalendrid.

Jaotises „Kalendri avaldamine” valige kalender, mida soovite jagada (kui olete seadistanud ainult ühe kalendri, nimetatakse seda lihtsalt kalendriks), valige teises rippmenüüs „Saate kõiki üksikasju vaadata” ja klõpsake nuppu „Avalda”.

Nii luuakse kaks linki: HTML-link ja ICS-link. HTML-link võimaldab inimestel teie kalendrit brauseris vaadata ja ICS-i link võimaldab inimestel teie kalendrit oma kalendriprogrammi importida.

Klõpsake ICS-i linki ja kuvatakse menüü. Lingi lõikelauale kopeerimiseks valige suvand "Kopeeri link".

Lisage Outlooki kalender Google'i kalendrisse

Avage Google Calendar ja klõpsake valiku „Muud kalendrid” kõrval oleval märkil „+”.

Klõpsake ilmuvas menüüs valikul „URL-ist”.

Kleepige Outlookist kopeeritud ICS-i link ja klõpsake nuppu „Lisa kalender”.

Väljuge seadetest ja kontrollige, kas kalender on lisatud.

Kalender sünkroonitakse teie Outlooki kalendriga seni, kuni olete tellitud. Võib kuluda mõni minut, kuni Outlooki kalendri muudatused kajastuvad Google'i kalendris (või võivad need olla peaaegu kohesed, sõltuvalt sellest, millal Google uut teavet otsib), kuid teie Outlooki sündmused peaksid ilmuma üsna kiiresti.

Kalendri ilme ja tunde kohandamine

Teie kalender on nüüd sünkroonitud, kuid selleks, et muuta asi veidi kasutajasõbralikumaks, võite muuta kuvatavat nime kasutu kalendrist muuks.

Esiteks hõljutage kursorit kalendri kohal, klõpsake kolme selle kõrval kuvatavat punkti ja klõpsake nuppu „Seaded”.

Muutke lehe ülaosas tekstiväljal „Nimi“ kalendri nimi sisukamaks. Seejärel klõpsake seadetest väljumiseks vasakus ülanurgas tagasi noolt.

Kalendris kuvatakse nüüd teie uus nimi.

Eemaldage Google'i Outlooki kalender

Kui hõljutate kursorit kalendri kohal, kuvatakse „X”. Sellel klõpsates loobute kalendrist. Uuesti tellimiseks peate neid samme kordama ja ICS-i URL uuesti sisestama.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found