Kuidas fotosid iPhone'ist arvutisse edastada

Fotode ja videote edastamiseks iPhone'ist Windowsi arvutisse pole teil vaja spetsiaalset tarkvara. Teil pole isegi iTunes'i vaja. Kõik, mida vajate, on välk-USB-kaabel, mida laadimiseks kasutate.

Tegelikult pole Apple'i iTunes'i tarkvaral isegi sisseehitatud viisi fotode kopeerimiseks teie iPhone'ist arvutisse. Sellel on küll fotode sünkroonimise funktsioon, kuid see on mõeldud ainult fotode kopeerimiseks arvutist iPhone'i.

Kasutage File Explorerit või Windows Explorerit

Alustamiseks ühendage oma iPhone või iPad arvutiga, kasutades kaasasolevat välku-USB-kaablit. See on sama kaabel, mida kasutate telefoni laadimiseks.

SEOTUD:Miks teie iPhone palub teil seda arvutit usaldada (ja kas peaksite seda tegema)

Esmakordsel arvutiga ühendamisel näete hüpikaknat, mis palub teil oma arvutit usaldada (kui teil on installitud iTunes) või lubada juurdepääsu oma fotodele ja videotele (kui teil pole iTunes'i installitud). Puudutage valikut „Usalda“ või „Luba“, et anda arvutile juurdepääs fotodele. Enne selle hüpikakna nägemist peate võib-olla oma iPhone'i avama.

Teie iPhone kuvatakse uue seadmena jaotises Windows 10 File Exploreri jaotises „See arvuti” või Windows 7-s Windows Exploreri jaotises „Computer”. Minge siia ja topeltklõpsake sellel.

Kui te ei näe selle arvuti või arvuti all iPhone'i, eemaldage iPhone, ühendage see uuesti ja veenduge, et see oleks lukustamata.

SEOTUD:Miks paneb iga kaamera fotod DCIM-kausta?

Topeltklõpsake iPhone'i seadme kaustal "DCIM". Teie fotod ja videod on salvestatud kausta 100APPLE. Kui teil on palju fotosid ja videoid, näete täiendavaid kaustu nimedega 101APPLE, 102APPLE jne. Kui kasutate fotode salvestamiseks iCloudi, näete ka kaustu nimedega 100Cloud, 101Cloud ja nii edasi.

Tavaline DCIM-kaust on ainus asi, mida oma iPhone'is näete. Siit ei pääse oma iPhone'i muudele failidele juurde.

Näete oma fotosid .JPG-failidena, videoid .MOV-failidena ja ekraanipilte .PNG-failidena. Saate neid oma iPhone'ist vaatamiseks topeltklõpsata. Samuti saate need oma arvutisse kopeerida, kasutades lohistamise või kopeerimise ja kleepimise funktsiooni.

Kui kustutate üksuse kaustast DCIM, eemaldatakse see teie iPhone'i salvestusruumist.

Kõigi oma iPhone'ist importimiseks võite lihtsalt kopeerida ja kleepida või lohistada kausta 100APPLE (ja muid kaustu) DCIM-i kausta. Või võite lihtsalt haarata kogu DCIM-i kausta, kui soovite. Kui soovite, et üksused teie telefonis püsiksid, kopeerige need üksuste teisaldamise asemel.

SEOTUD:Mis on HEIF (või HEIC) pildivorming?

Kui näete faile laiendiga .HIEC, näitab see, et teie iPhone pildistab uut HEIF-pildivormingut kasutades. See on vaikeseade iOS 11-st alates, kuid nende failide vaatamiseks Windowsis vajate kolmanda osapoole tarkvara.

Kuid nende fotode ühilduvamaks muutmiseks ei pea te oma iPhone'is HEIF-i keelama. Minge oma iPhone'is jaotisse Seaded> Fotod, kerige alla ja puudutage jaotist Transfer to Mac or PC (Automaatne). Teie iPhone teisendab fotod automaatselt arvutisse importimisel JPEG-failideks.

Kui valite selle asemel „Säilita originaalid“, annab teie iPhone teile originaalsed .HEIC-failid.

Fotode importimine Windowsi fotode (või muude rakenduste) abil

Kõik rakendused, mis saavad fotosid importida digikaamerast või USB-seadmest, saavad fotosid importida ka iPhone'ist või iPadist. IPhone paljastab DCIM-kausta, nii et see näeb teie arvuti tarkvaraga välja nagu iga teine ​​digikaamera. Nagu Windowsi failihalduri kasutamisel, peate selle lihtsalt ühendama välgu-USB-kaabli abil ja puudutama telefonis valikut „Usalda“.

Näiteks saate libeda impordikogemuse saamiseks avada Windows 10-ga kaasas oleva rakenduse Photos ja seejärel klõpsata tööriistariba nupul „Import”. Sel viisil imporditud fotod salvestatakse kausta Pildid.

Kõik muud rakendused, mis pakuvad funktsiooni „Kaamerast importimine” või „USB-lt importimine”, peaksid töötama ka teie iPhone'is. Seda funktsiooni pakuvad paljud muud pildihaldus- ja fotograafiaprogrammid.

Fotode sünkroonimine iCloudi fototeegiga (või muude teenustega)

Kui te ei soovi oma iPhone'i arvutiga kaabli kaudu ühendada, võite kasutada ka fotode sünkroonimise veebiteenuseid. Need ei lae fotosid lihtsalt teie iPhone'ist pilve - need laadivad need fotod pilvest ka arvutisse. Lõpuks saate koopia, mis on salvestatud veebis ja arvutisse.

Näiteks saate oma iPhone'is lubada iCloudi fototeegi, liikudes jaotisse Seaded> Fotod ja aktiveerides jaotise iCloud Photo Library, kui see pole veel lubatud. Seejärel laadib teie iPhone teie fotod automaatselt üles teie Apple iCloudi kontole.

Seejärel saate installida iCloudi Windowsi jaoks, logida sisse oma Apple ID-ga ja lubada iCloudi juhtpaneelil funktsioon “Fotod”. Klõpsake nuppu „Valikud”, et kontrollida, kuhu fotod teie arvutisse salvestatakse, ja reguleerida muid sätteid.

Jäädvustatud fotod laaditakse automaatselt üles teie iCloudi fototeeki ja seejärel laadib iCloudi tarkvara nende koopiad automaatselt arvutisse alla.

See pole ainus rakendus, mida saate fotode arvutisse sünkroonimiseks kasutada. IPhone'i rakendused Dropbox, Google Photos ja Microsofti OneDrive pakuvad automaatseid fotode üleslaadimise funktsioone ning nende fotode arvutisse automaatseks allalaadimiseks võite kasutada Windowsi tööriistu Dropbox, Google Backup and Sync ja OneDrive.

Pidage lihtsalt meeles, et nende teenuste abil sünkroonite need kaustad. Seega, kui kustutate midagi arvuti sünkroonitud kaustast, kustutatakse see ka teie telefonist.

Pildikrediit: Wachiwit / Shutterstock.com


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found