Kuidas alla laadida salvestusmänge Steam Cloudist

Steam sünkroonib paljud salvestusfailid oma serveritesse. Mängu installimisel laaditakse need automaatselt Steami kaudu alla, kuid see pole ainus viis, kuidas neid hankida. Samuti saate need oma brauseris otse Valve veebisaidilt alla laadida.

Steamis lubage Steam Cloudi sünkroonimine

Kui Steam pärast mängu installimist ei laadita teie vanu salvestusmänge automaatselt alla, veenduge, et Steam Cloud oleks selles mängus Steamis lubatud.

Selleks leidke mäng oma Steami teegist, paremklõpsake sellel ja valige seejärel „Atribuudid”. Klõpsake vahekaarti „Värskendused” ja veenduge, et mängu jaoks oleks märgitud valik „Luba Steam Cloudi sünkroonimine”. Kui seda suvandit pole märgitud, ei lae Steam teie pilvesalvestusi automaatselt alla ega laadita uusi üles.

Kui te ei näe mängu jaoks Steam Cloudi valikut, ei toeta see mäng Steam Cloudi. Mitte kõik Steami mängud - see on iga mängude arendaja enda teha.

Laadige failid alla oma veebibrauseris

Valve võimaldab teil oma Steami pilvsalvestusfaile alla laadida ka veebibrauseri kaudu. Saate alla laadida ainult oma salvestusfailid ilma kogu mängu uuesti alla laadimata.

Salvestatud failide leidmiseks külastage oma veebibrauseris Valve View Steam Cloud lehte ja logige sisse oma Steami kontoga.

Näete oma Steam Cloudi salvestusruumi kasutavate mängude loendit. Leidke mäng loendist (brauseri otsingu kasutamiseks vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + F) - ja klõpsake mängu kõigi failide kuvamiseks nuppu "Kuva failid".

Igal mängul on leht, mis näitab kõiki faile, mida see Steam Cloudis salvestab, ja nende muutmise kuupäeva. Faili allalaadimiseks klõpsake nuppu „Laadi alla”. Laadige alla kõik oma mängu salvestusfailid ja teil on koopia nende salvestatud mängudest.

See on eriti kasulik mitme platvormiga mängude puhul, mis ei sünkrooni salvestusfaile automaatselt platvormide vahel.

Näiteks, Piiririigid 2 on saadaval nii PC-le kui ka Macile. See sünkroonib oma salvestusfailid Steam Cloudiga, kuid nii arvuti kui ka Maci versioonid sünkroonivad salvestusfailid eraldi. Steami veebisaidilt saate Maci (või personaalarvuti) versiooni alla laadida ja seejärel oma kausta teisaldamiseks käsitsi õigesse kausta importida Piiririigid 2 salvestada mänge platvormide vahel.

Veebisaidit kasutamata vajaks see allalaadimist Piiririigid 2 ühel platvormil, eraldades salvestusmängud ja laadides siis mängu alla teisele platvormile!

See on tuntud probleem ka teiste mängude puhul - näiteks tundub see olevat vajalik ka salvestusmängude teisaldamisel Tõrvikutuli Windowsi jaoks Tõrvikutuli Linuxi jaoks.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found