Kuidas parandada puuduvat valikut Ava koos Windows 10 paremklõpsuga kontekstimenüüs

Mõned Windows 10 kasutajad on teatanud kummalisest veast. Näib, et paremklõpsuga kontekstimenüü valik „Ava koos“ puudub. Kui teil on seda viga, on meil lahendus registrit kasutades.

Tavahoiatus: Registriredaktor on võimas tööriist ja selle väärkasutamine võib muuta teie süsteemi ebastabiilseks või isegi mittetoimivaks. See on üsna lihtne häkkimine ja nii kaua, kui järgite juhiseid, ei tohiks teil probleeme olla. See tähendab, et kui te pole sellega kunagi varem töötanud, kaaluge enne alustamist lugeda registriredaktori kasutamist. Ja enne muudatuste tegemist varundage kindlasti register (ja arvuti!).

MÄRKUS. Enne selles artiklis kirjeldatud toimingute tegemist kontrollige, kas proovite ühe või mitme faili jaoks valida „Ava koos“. Valik „Ava koos“ on saadaval ainult siis, kui valite ÜHE faili. Kui teil on valitud KAKS VÕI VEEL faili, pole valik „Ava koos“ saadaval.

Avage registriredaktor, klõpsates nuppu Start ja tippides regedit . Registriredaktori avamiseks vajutage sisestusklahvi või klõpsake nuppu regedit parima matši all.

Andke regeditile luba arvutis muudatuste tegemiseks.

MÄRKUS. Te ei pruugi seda dialoogiboksi näha, olenevalt teie kasutajakonto halduse seadetest.

Liikuge vasakpoolses puustruktuuris järgmise klahvi juurde:

HKEY_CLASSES_ROOT \ * \ shellex \ ContextMenuHandlers

MÄRKUS. Tärn on tegelik registrivõtme jaotises HKEY_CLASSES_ROOT, nagu on näidatud alloleval pildil.

Kui te ei näe võtme ContextMenuHandlers all klahvi nimega “Ava koos”, paremklõpsake klahvi ContextMenuHandlers ja valige hüpikmenüüst “Uus”> “Võti”.

Tüüp Avage koos uue võtme nimeks.

Parempoolsel paanil peaks olema vaikeväärtus. Topeltklõpsake väärtuse muutmiseks nupul „Vaikimisi”.

Sisestage järgmine väärtus dialoogiboksi Redigeeri stringi redigeerimisväljale „Väärtusandmed”. Soovitame järgmise teksti kopeerida ja kasti kleepida.

{09799AFB-AD67-11d1-ABCD-00C04FC30936}

Seejärel klõpsake nuppu "OK".

Sulgege registriredaktor, valides menüüst „File” „Exit” või klõpsates akna paremas ülanurgas nuppu „X”.

Kontekstimenüü valik „Ava koos” peaks olema kohe saadaval. Kui ei, proovige taaskäivitada explorer.exe või logige välja ja logige uuesti sisse.

Kui te ei soovi ise registrisse sukelduda, oleme loonud mõned allalaaditavad registrihäkid, mida saate kasutada. Kontekstimenüüsse avamise valiku lisamiseks on üks häkkimine ja üks häkkimine selle eemaldamiseks, juhul kui otsustate, et te ei soovi seda ikkagi. Mõlemad häkid on lisatud järgmisse ZIP-faili. Topeltklõpsake sellel, mida soovite kasutada, ja klõpsake viipade kaudu. Pidage meeles, et kui olete soovitud häkkimise rakendanud, peate muudatuse jõustumiseks oma kontolt välja logima ja uuesti sisse logima või siis väljuma ning seejärel taaskäivitama explorer.exe.

Avage kontekstimenüü suvand Registry Hack

Häkkimine, et lisada suvand Ava koos kontekstimenüüsse, on tegelikult vaid sobiv võti, eemaldatud väärtuseni, millest me selles artiklis rääkisime, ja seejärel eksportitud .REG-faili. See lisab võtme „Ava koos“ ja määrab võtme väärtuseks selle, millest rääkisime. Valiku eemaldamise häkkimine kustutab registrivõtme „Ava koos“. Ja kui teile meeldib registri kallal askeldada, tasub varuda aega, et õppida, kuidas oma registrit häkkida.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found