Kuidas optimeerida oma Android-telefoni aku kasutusaega Greenify abil

Siinkohal on nutitelefonid viljakad. Kasutame neid kõnede, tekstisõnumite, suhtlusvõrgustike, fotode, kiirotsingute, muusika voogesituse, videote vaatamise jaoks ... loend jätkub. Kuid iga asi, mida teete, tühjendab aku kasutusaega ja mõned rakendused jätkavad isegi aku tühjenemist taustal, kui te neid ei kasuta. Greenify-nimeline tasuta rakendus suudab selle parandada.

Kuidas Greenify töötab

SEOTUD:Täielik juhend Androidi aku tööea parandamiseks

Greenify säästab teie aku kasutusaega, lükates rakendused tõhusalt ja süstemaatiliselt mingisse talveunerežiimi - jõudeolekusse, mis hoiab neid taustal töötamast ja akut tühjenemast.

"Kuid see kõlab nagu ülesandetapja," võite öelda ja "te ütlesite meile, et me ei kasutaks ülesandetapjaid!" See on tõsi, kuid Greenify on pisut erinev. See mitte ainult ei takista rakenduse käitamist, kasutades Androidi sisseehitatud "Force Stop" -mehhanismi, vaid katakistada selle rakenduse uuesti käivitamist kuni te seda alustate. See pole ka üldine funktsioon - selle asemel, et kõik lihtsalt sulgeda, peate kõigepealt valima ja valima rakendused, mida soovite talveunne magada. Nii et vastupidiselt tavapärasele „sulgege kõik“ -kontseptsioonile valite rakenduste loendi, mille soovite sulgeda, ja kõik muu jääb töötama nagu alati.

Hästi, nüüd, kui oleme selle klaarinud, alustame. Esimene asi, mida peate tegema, on installida Greenify rakendus - leiate selle klõpsates sellel lingil või otsides oma seadme Play poest lihtsalt sõna „Greenify”.

Greenify rakendusel endal on tegelikult kaks versiooni. Seal on tasuta versioon ja tasuline versioon „Annetus”. Rakenduse tasuline annetusversioon pakub veel mõnda eksperimentaalset funktsiooni ja pakub rakendusele meeldivatele kasutajatele võimalust toetada rakenduse algatajat. Selle õpetuse huvides käsitleme tasuta õpetuse kasutamist. Kui soovite, laadige julgelt alla rakenduse tasuline versioon, kuid selle rakenduse põhiliste ja peamiste eeliste saamiseks pole seda vaja teha.

Samuti väärib märkimist, et Greenify seadistamiseks on kaks võimalust: juurdunud telefoniga ja ilma. Kapoti all töötamisel on mõned erinevused, kuid enamasti ei märka te erinevust - välja arvatud see, et juurteta versioon nõuab esialgset seadistamist.

Kuidas Greenify seadistada kasutamiseks juurteta telefonis (enamik kasutajaid)

Pärast Greenify installimist ja käivitamist peab enamik kasutajaid läbima kiire seadistusprotsessi. See tagab, et rakendusel on kõik vajalikud õigused ja juurdepääs seadmele, samuti kontrollitakse, kas kõik soovitatud soovitatud süsteemi seaded on paigas.

Alustatakse kõike tervituskuva ja lühikese selgitusega selle kohta, mida rakendus teeb. Vajutage nuppu Edasi, et pääseda siia liha ja kartulisse.

Järgmisel ekraanil küsitakse teie seadme jaoks "töörežiimi": juurteta või juurteta. Nagu varem öeldud, on see õpetus juurteta kasutajatele, seega valige esimene.

Kui kasutate uuemat seadet, millel on sõrmejäljelugeja, või kasutate Smart Locki, et vältida vajadust iga avamise korral oma PIN-koodi või parooli sisestada, veenduge siin.

Järgmine samm on siis, kui asjad võivad veidi segadusse sattuda: Greenify vajab asju kindlal viisil seadistamist, et pakkuda parimat võimalikku kogemust (ja teha seda, mida soovite). Kuna see teeb oma asju mõni sekund pärast ekraani pööramist, tuleb Androidi menüüs Turvalisus seaded „Toitenupp lukustub koheselt” keelata. Puudutage selle kirje kõrval olevat nuppu „Kontrolli”, et hüpata otse menüüsse Turvalisus.

MÄRKUS. See võib tunduda veidi erinev sõltuvalt sellest, millist seadet te kasutate, ja Greenify võib tegelikult avada vale menüü. Näiteks pidin LG G5-l menüüst Turvalisus tagasi tõmbuma ja avama menüü Lukustuskuva, et keelata seade „Toitenupp lukustub koheselt”.

Kuigi see viib teid Androidi menüüsse Turvalisus, ei pääse see teid otse menüüsse, kus on vajalik seadete lüliti - selleks peate koputama selle väikese hammasrattaikooni kirje „Ekraanilukk” kõrval. Selles menüüs vahetage väljas seade, millel on kiri „Toitenupp lukustub koheselt”.

Kui see on lõppenud, taganege lihtsalt, kuni naasete Greenify'i. Järgmine seade, mille peate kinnitama, onautomaatne lukustus. Greenify nõuab siin vähemalt viie sekundi pikkust viivitust - puudutage nuppu „Kinnita”, et uuesti Androidi turvaseadetesse pääseda.

Nii nagu eelmisel korral, avab see menüü Turvalisus, kuid mitte täpset asukohta, kus peate olema. Puudutage uuesti nuppu „Ekraanilukk” kõrval hammasrattaikooni. Aeg, veenduge, et seade „Automaatne lukustus” oleks seatud vähemalt viieks sekundiks.

Jällegi taganege, kuni olete Greenify'is. Seekord peate andma Greenify juurdepääsetavusele juurdepääsu. Puudutage menüü Juurdepääsetavus avamiseks nuppu „Seadistus”.

Leidke selles menüüs Greenify kirje, puudutage seda ja klõpsake siis lülitit. Avaneb kinnitusaken, mis annab teile teada, mida see seade teeb - lubage Greenifyl jälgida, mida teete, ja aktiivsest aknast pärinevat teavet - seega klõpsake selle lubamiseks nuppu OK.

 

Kui kõik on valmis ja minekuks valmis, selgitab Greenify veidi, mida talveunekogemusest oodata. Lugege seda, et saada selgem ülevaade toimuvast ja kuidas see välja näeb. Pärast seda puudutage valikut Järgmine.

Greenify oma toimingu tegemiseks on vaja veel viimast seadet: Kasutamise juurdepääs. See võimaldab Greenify'l näha, mida muud rakendused teevad. Puudutage siin nuppu „Andke luba”.

Puudutage järgmises aknas valikut Greenify ja seejärel lülitage Luba kasutuse juurdepääs edasi.

Ja sellega peaks kõik olema valmis minema. Ma tean, et see on palju - õnneks peate seda tegema ainult ühe korra. Puudutage valikut Lõpeta Greenify'i kasutamise alustamiseks.

Kuidas seadistada Greenify kasutamiseks juurdunud telefonis

Kui teie seade on juurdunud, on teil õnne: seadistusprotsess on palju lihtsam. Kõigepealt vallandage see ja vajutage Next.

Valige töörežiimi ekraanil „Minu seade on juurdunud” ja puudutage seejärel nuppu Edasi. Rakendus peaks siinkohal taotlema juurjuurdepääsu. Puudutage nuppu Toeta.

Kui juurjuurdepääs on antud, küsib rakendus sõrmejälgede kasutamise ja Smart Locki kohta. Kui kasutate mõnda neist asjadest, märkige ruut „Jah, ma kasutan seda iga päev” ja klõpsake nuppu Edasi.

Boom, see selleks. Greenify kasutamise alustamiseks puudutage nuppu Lõpeta.

Kuidas kasutada Greenify-d rakenduste talveunerežiimis

Okei! Nüüd, kui teil on kõik need seadistused käepärast, võite käivitada Greenifying-rakendused. Asjade ajamiseks (olenemata sellest, kas telefon on juurdunud või mitte) puudutage paremas alanurgas hõljuvat toimimisnuppu, millel on plussmärk.

See laadib rakenduste analüsaatori - kõigi praegu töötavate rakenduste loendi ja ka rakendused, mis võivad teie seadet teatud tingimustel aeglustada. Kui soovite selles loendis näha kõiki installitud rakendusi, puudutage paremas ülanurgas kolme nupuga ülevoolumenüüd ja märkige nupp „Kuva kõik”.

Enne kui hakkame rakenduste Greenify juurde jõudma, räägime kõigepealt mõnest neist lisaks väikesest sinise pilve välimusega ikoonist. See on oluline, sest see tähendab rakenduse funktsiooni Google Cloud Messaging teatiste jaoks - kui muudate GCM-i kasutava rakenduse roheliseks, ei saa te sellest rakendusest märguandeid, kui see on talveunerežiimis. Pidage seda meeles talveunerežiimi valimisel - kui toetute rakenduse märguannetele, ära tee Rohestage seda.

Minge läbi ja puudutage rakendusi, mida soovite talveunerežiimis kasutada, kui te seda ei kasuta. Vaadake läbi kogu loend - isegi rakendused, mis praegu ei tööta, kuid võivad teie seadme töö aeglustada. Kui olete valiku teinud, puudutage paremas alanurgas hõljuva toimingu nuppu.

MÄRKUS. Ma ei soovitaks valida rakendusi, mida tavaliselt kasutate ja mille funktsioon sõltub regulaarselt koju helistamisest. Need rakendused võivad hõlmata selliseid rakendusi nagu Google Maps või ilma ja tingimuste rakendusi. Rakendused, nagu mainisin, töötavad kõige paremini siis, kui nad jäävad üksi ja võivad põhjustada talitlushäireid või peavad neid käsitsi värskendama. Kujutage näiteks ette, et teie ilmarakendus jääb päevade taha, kui te seda käsitsi ei värskenda. Valige lihtsalt rakendused, mis ei pea taustal midagi tegema.

See sulgeb rakenduse analüsaatori akna ja annab teile teada, et need rakendused jäävad varsti pärast ekraani kustumist talveunne. Nüüd talveunerežiimi tegemiseks klõpsake aga nuppu “Zzz”.

Kui klõpsate sellel nupul juurdumata telefonitorul, avab Greenify iga rakenduse kirje menüüs Seaded> Rakendused ja sulgeb selle. Kui kõik rakendused on suletud, hüppab see uuesti Greenify lehele, kuid seekord näitab see, et kõik valitud rakendused on praegu talveunerežiimis. Tavaliselt juhtub see automaatselt pärast ekraani väljalülitamist, nii et te ei näe kõiki lavataguseid toiminguid enne, kui vajutate talveunerežiimi nuppu käsitsi.

Kui puudutate seda nuppu juurdunud telefonitorul, lähevad rakendused lihtsalt talveunerežiimi, liikumata tegelikult iga rakenduse seadete lehele. See teeb sisuliselt sama asja, see on lihtsalt natuke sujuvam kogemus.

Kui soovite mingil hetkel oma talveunerežiimi loendisse lisada rohkem rakendusi, klõpsake rakenduse analüsaatori uuesti avamiseks paremal ülanurgas kolme nupuga ülevoolumenüü kõrval asuvat plussmärki.

Ettevaatust: kui teil on juurjuurdepääs ja annetusversioon, uurige enne süsteemirakenduste hibernatsiooni. Teatud süsteemirakenduste väljalülitamine võib ohustada telefoni ebastabiilsust ja keelata rakendused, mida soovite taustal tegelikult käitada. Teie hulgas olevaid energiakasutajaid on hoiatatud!

Nutitelefoni hädavajalikus maailmas on ülioluline tagada, et saaksime aku võimalikult palju maksimeerida. Sellised rakendused nagu Greenify võimaldavad nii juurteta kui ka juurdunud kasutajatel oma aku kasutusaega maksimeerida. Energiatarbijad saavad kasutada Greenify annetuspaketi versiooni, et kasutada kõiki Greenify kasulikke tööriistu. Kuid meie kõigi jaoks saame oma rakendused hõlpsalt talveunerežiimi viia.