Kuidas oma arvutit panna vajutama klahvi iga X sekundi järel

Kas teil on kunagi olnud vaja mõne sekundi või mõne minuti tagant klahvi vajutada? Võib-olla mängite videomängu ja ootate mõnda toodet või teil on mõni muu põhjus. Mõlemal juhul tehke järgmist, kuidas oma arvuti seda automaatselt tegema.

Kõigepealt peate alla laadima ja installima AutoHotkey, mis on lihtne skriptikeel, mis võimaldab teil luua lihtsaid skripte. Kui olete seda teinud, paremklõpsake ükskõik kus ja valige Uus -> AutoHotkey-skript.

Kui olete selle teinud, kleepige skripti järgmine:

#Püsiv

PressTheKey:

See lihtne skript ootab iga 30 minuti järel ja vajutab tühikuklahvi. Ülaltoodud 1800000 numbrit saate kohandada vajaliku millisekundite arvuga. Näiteks kui soovite, et see töötaks iga 2 minuti tagant, kasutaksite 60 sekundit * 2 minutit * 1000 millisekundit = 120000 millisekundit kokku.

(Hoiatus: ärge määrake väga väikest millisekundite arvu. Näiteks kui määrate ajaks 10 millisekundit, vajutab skript tühikuklahvi sada korda sekundis, mis võib põhjustada ilmseid probleeme.)

Salvestage faili nimi mis iganes soovite ja topeltklõpsake selle käivitamiseks.

Võite saata ka teise kiirklahvi või suvalise arvu tähemärke, muutes rea Saada, {tühik} millekski muuks - võite sõna otseses mõttes välja kirjutada mõned tähed, mida soovite saata, või kasutada mõnda AutoHotkey'i dokumentatsiooni spetsiaalset klahvi lehele. Näiteks selleks, et panna see saatma sõna “laisk” ja vajutama seejärel tühikuklahvi, võite kasutada järgmist:

Saada, laisk {Space}

Ma pole täiesti kindel, milleks soovite seda kasutada, kuid see muudab skriptimise nii lõbusaks.