Kuidas seada ajutist Facebooki profiilipilti või raami

Facebooki ajutise profiilipildi funktsiooniga ei pea te enam meeles pidama pärast puhkust või tähtpäeva oma profiilipildi tagasi vahetamist - nad teevad seda teie eest automaatselt.

Miks määrata ajutine profiilipilt?

Juba mitu aastat on miljonid inimesed kasutanud oma Facebooki (ja muu sotsiaalmeedia profiili) pilte poliitilise protesti (näiteks abieluvõrdsust Ameerika Ühendriikides toetava vahendina), solidaarsuse vastu rühmadega (näiteks Pariisi ohvritega). terrorirünnak 2015. aastal) ja muidu juhtida tähelepanu nende kultuuri põhjustele, inimestele ja pühadele.

Algselt pidite selliseks otstarbeks oma profiilipilti käsitsi muutma - kas oma foto üles laadima või selle loomiseks / volitamiseks kasutama Facebooki rakendust - ja seejärel oma profiilipilt käsitsi tagasi muutma. See tähendas, et kui unustasite vahetult Püha Patricku päeva profiilipilti muuta, võite järgmisel tänupühal end vahtida rohelist pilkupüüdvat fotot.

Ajutise profiilipildi funktsiooniga saate aga oma profiili ühe tunni jooksul (lühikeses otsas) aastate jooksul (pikas otsas) hõlpsalt taastada - nii on meeles pidada, et pärast vaatamis- või tähistamisperioodi peate oma profiilipildi vahetama minevikust.

Vaatame, kuidas seadistada nii ajutist profiilipilti kui ka veelgi uuemat funktsiooni - ajutisi profiilifotode raame.

Ajutise profiilipildi seadmine

Ajutise profiilipildi määramiseks logige sisse oma Facebooki kontole ja otsige vasakpoolse navigeerimisveeru ülaosast linki „Muuda profiili”.

Profiili muutmise lehel klõpsake selle muutmiseks oma profiilipilti - kui hõljutate hiirega pildi kohal, näete allpool näidatud indikaatorit "Uuenda profiilipilti".

Siin saate valida suvalise arvu piltide hulgast nagu tavalise profiilivahetuse korral: saate üles laadida uue foto, pildistada oma veebikaameraga või kasutada varem üleslaaditud fotot.

Laadime üles uue foto, kuna oleme Halloweeni ajal nii pungil, et saaksime endale näkku lüüa. Tutvuge Jackiga - meie 2014. aasta Halloweeni kostüüm - Skellington. Sõltumata oma profiilipildi allikast (või põnevuse tasemest Halloweeni osas) klõpsake vasakus alanurgas nupul „Tee ajutiseks”.

Saadud rippmenüüs saate valida 1 tund, 1 päev, 1 nädal ja „Kohandatud” sammud. Võite ka klõpsata nupul „Mitte kunagi”, et ajutisest režiimist hõlpsasti tagasi minna ilma uuesti alustamata.

Võite valida ühe eelseadistuse hulgast või määrata kohandatud kuupäeva. Kohandatud kuupäev võimaldab teil määrata soovitud kuupäeva praeguse hetke ja 31.12.2299 kell 23.59 vahel. Miks see aeg? Pole aimugi, kuid proovisime seada „ajutise” profiili, mille kehtivusaeg lõpeb aastal 9999, tekkis viga ja kõndisime siis kuupäeva tagasi, kuni leidsime kõige kaugema kuupäeva, mida see lubas. Pidage meeles leebeid lugejaid, kõike, mida me teeme, me teeme teie jaoks.

Kuna see konkreetne profiilipilt on väga halloweenikeskne, määrakem aegumiskuupäevaks esimene november. Kuupäeva ja kellaaja kinnitamiseks klõpsake nuppu „Määra“, seejärel klõpsake peamisel profiilipildil nuppu „Salvesta“ ja olete valmis.

Järgmisel päeval pärast Halloweeni naaseb meie Jack Skellingtoni profiilipilt meie eelmise profiilipildi juurde ilma meie sekkumiseta.

Kuidas seada ajutist profiilipilti

Lisaks profiilipildisüsteemi värskendamisele, et toetada ajutisi pildimuutusi, on Facebookil ka „raamide” funktsioon, kus saate oma profiilipildile lisada raami ülekatte, et näidata toetust sotsiaalsele eesmärgile, organisatsioonile, spordimeeskonnale või muule teemale.

Kaadersüsteemile juurdepääsemiseks logige sisse oma Facebooki kontole ja liikuge sellele profiilipildiraamide lingile. Esialgu võib see funktsioon tunduda kuidagi igav, kuid seda seetõttu, et olete vaikimisi määratud kategooriasse „Üldine”, millel on vaid mõned üldised raamid. Kategooria muutmiseks klõpsake profiilipildi paremas ülanurgas lähedal asuvas rippmenüüs. Sealt leiate muu hulgas erinevaid spordiorganisatsioone ja -jaotusi, „Mängud”, „Põhjused” ja „Filmid”.

Valige raam, mida soovite kasutada. Meie allpool toodud näide on Portlandis toimuva Maailma Parkinsoni koalitsiooni konverentsi teadlikkuse riba. (Kõrvalepõikena oleks tore, kui iga ikooni jaoks oleks väike kokkuvõtlik kast, et te ei vigastaks Portlandi turismikampaania jaoks just seda raami.) Kui olete raami valinud, võite klõpsata Rippmenüü „1 nädal” saate reguleerida, kui kaua soovite raami paigal hoida, nagu eelmises jaotises ajutise profiilipildi puhul.

Nii nagu kogu profiilipildi muutmise korral, aegub kaader määratud kuupäeval ja teie profiilipilt taastub oma eelmises olekus.

Veidi näpistamist tehes saate ka teie oma profiili varasema oleku taastamiseks määrata ajutised profiilipildid, mis jagavad teie arvamusi, kirgi ja kaebusi.