Teemade lisamine ja eemaldamine Chrome'is

Google Chrome võimaldab teil isikupärastada oma kogemusi teemade abil, et muuta asi natuke lõbusamaks, ja hiljuti avaldatud Google'i sisekujundusega välimus üritab meile meelde tuletada, et teemad on endiselt olemas. Nende installimiseks ja eemaldamiseks toimige järgmiselt.

Teemade installimine

Google avaldas hiljuti hulga uusi teemasid - täpsemalt 14 -, mis muudavad teie brauseri vaatamist. Kuigi need pole ainsad teemad, mida saate alla laadida, tuletas see meile meelde, kui kasulik on Chrome'i sageli unustatud teemade funktsioon.

SEOTUD:Tumeda režiimi parandamine Google'i uue Chrome'i teema (te) ga

Alustuseks käivitage Chrome ja minge teemade jaoks Chrome'i veebipoodi. Teemade sirvimiseks võite kasutada otsinguriba, kategooriavalijat (kuigi ainsad kaks võimalust on Google ja esitajad) või hinnangute järgi.

Kui olete leidnud oma meeleolule vastava teema, klõpsake sellel, et minna teema lehele.

Selle lisamiseks Chrome'i klõpsake nuppu „Lisa Chrome'i”.

Pange tähele, et kui lisate Chrome'i teema, sünkroonitakse see teie Google'i kontoga - kui seadistate Chrome'i sünkroonimise oma Google'i kontoga -, siis kui logite Chrome'i sisse muus seadmes, sünkroonitakse teema ka selles seadmes. Selle saate ära hoida, kui suundute menüüsse Seaded> Sünkrooni ja keelate seal valiku Teemad.

Kui teema on installitud, muutub ikoon „Lisa Chrome'i” halliks kuvatud ikooni „Lisatud Chrome'i”.

Teema rakendab end sujuvalt teie brauseris, ilma et peaksite seda taaskäivitama.

Teema eemaldamine

Kui soovite installida uue teema, läbige sama protsess nagu eespool kirjeldatud. Kuid kui soovite lihtsalt klassikalise teema juurde naasta, peate Chrome'i vaiketeema taastama.

Käivitage Chrome, klõpsake menüüikooni ja klõpsake nuppu „Seaded” või tippige kroom: // seaded / otse aadressiribale.

Kerige allapoole, kuni näete jaotist Välimus, seejärel klõpsake jaotises Teemad nuppu „Lähtesta vaikeseadele”.

Kuna Chrome jälgib ainult viimast installitud teemat, ei pea te teisi teemasid eemaldama. Niipea, kui klõpsate nuppu, läheb kõik tagasi nii, nagu alguses oli: hall ja valge.