Kuidas teha mobiiltelefonita nutitelefonist kõnesid ja tekste

Nutitelefonidest on saanud meie elu lahutamatu osa ja operaatorid teavad seda - nii et nad küsivad palju raha selle eest, mida nad teavad, et maksate. Aga mis siis, kui ma ütleksin teile, et saate oma telefoni, sealhulgas kõnesid ja tekstsõnumeid, kasutada ainult WiFi-ga?

See on tõsi - sellega kaasnevad kindlasti mõned hoiatused, kuid kui soovite oma mobiiltelefoni arve täielikult ära kaevata (või kui teil pole seda kunagi alanud), saate siiski nutitelefonis helistada ja tekstsõnumeid teha.

(Märkus. Kui võitlete lihtsalt oma majas või kontoris halva vastuvõtu pärast, võib see lahendus olla üle jõu - proovige kõigepealt proovida WiFi-ühendust oma iPhone'is või Android-seadmes, kui teie operaator seda toetab. Selle ja teenuste vahel nagu iMessage, mis võib tekstsõnumeid WiFi kaudu saata, võite olla üsna hästi kaetud. Kui ei, siis võite tulla siia tagasi ja proovida seda seadistust.)

Kuidas see töötab

Selle juhendi abil saate helistada ja kõnesid vastu võtta, samuti tekstsõnumeid saata ja vastu võtta - seda kõike ilma SIM-kaardi või mobiilsideteenuseta. Ja loomulikult saate teha ka sama, mida juba nutitelefoni kasutate.

SEOTUD:Kuidas kasutada Androidi WiFi-abimeest turvaliseks ühenduse loomiseks avalike WiFi-võrkudega (ja andmete salvestamiseks)

Põhimõtteliselt seadistame teie telefoni Google Voice'i ja Google Hangoutsi abil, mis võimaldavad teil kõiki neid asju teha WiFi kaudu. See tähendab muidugi, et kõik toimiks, kui soovite oma telefoni kasutada, peate olema alati ühendatud WiFi-ga. See on kindlasti negatiivne külg, kuid kui WiFi on teie elukohas kõikjal levinud, võite selle siiski tööle panna. Androidi WiFi-assistendi funktsioon võib seda hõlbustada, luues automaatselt ühenduse usaldusväärsete võrkudega. Kui teil on kodus internet, võib teil olla sama teenusepakkuja kaudu tasuta juurdepääs ka kogu linna asuvatele WiFi-levialadele. Näiteks Comcastil ja AT&T-l on kõikjal WiFi leviala.

Lisaks on kõik kõned USA-sse ja Kanadasse järgmistel viisidel tasuta, kuid rahvusvaheliste kõnede eest peate lisatasu maksma.

Lõpuks räägime 911 hädaabiteenusest. Niikaua kui teete seda telefonist (mitte tahvelarvutist või iPod touchi laadsest seadmest), teenused 911töötab alati, kuid peate kasutama aktsiavalijat (mitte rakendusi, mida selles juhendis kasutame)Kõik telefonid peavad toetama 911 teenuseid - isegi ilma SIM-kaardita -, et te ei peaks hädaolukorras kunagi muretsema. Teie telefonil on endiselt selg.

Alustame sellega.

Mida vajate

See peaks töötama nii Android-telefonides kui ka iPhone'is, mõlemal samade tööriistadega. Kasutan selles juhendis peamiselt Androidi, kuid püüan mainida ka seda, kas iOS-is on midagi muud. Siin on vajalikud tööriistad:

  • Google'i konto
  • Google Voice'i number ja Google Voice'i rakendus Androidile või iOS-ile
  • Google Hangoutsi rakendus Androidile või iOS-ile
  • Hangoutsi helistaja Androidile (see on integreeritud iOS-i Hangoutsi rakendusse)

Need saavad olema meie operaatorivaba seadistuse selgroog.

Esimene samm: seadistage oma Google Voice'i konto

Esimene asi, mida vajate, on Google Voice'i konto ja number. Kui see teil juba on, jätke see samm vahele!

SEOTUD:Kuidas (ja miks) oma vana telefoninumber Google Voice'i teisaldada

Kui te pole Google Voice'iga tuttav, siis siin on kiire ja räpane selgitus selle kohta: Google Voice on täiesti tasuta telefoninumber, mille Google teile andis. See võib USA-s Interneti kaudu helistada ning tekstsõnumeid saata ja vastu võtta, ilma et peaksite telefoniteenuse eest maksma. Need kõned ja tekstid näivad inimestele siiski tulevatena teie Google Voice'i numbrilt, seega peate selle andma kõigile oma sõpradele ja pereliikmetele oma uue numbrina - kui te oma praegust numbrit Google Voice'i ei kanna (mis on natuke rohkem poolpüsiv lahendus, kuid ei tule vaeva uue numbri väljaandmisega).

Selle seadistamiseks minge oma arvuti Google Voice'i avalehele ja alustamiseks klõpsake nuppu "Hangi Google Voice". Kui kuvatakse rippmenüü, klõpsake valikul „Veeb” (eeldusel, et teete seda muidugi arvutist).

Klõpsake läbi esimese viiba ja sisestage lähedal asuva numbri saamiseks oma linna- või suunakood. Pidage meeles, et Google ei paku numbreid kõigi asukohtade jaoks, seega peate võib-olla valima oma lähedase linna asemel midagi.

Valige endale sobiv number ja klõpsake nuppu „Vali”.

Esialgse seadistamise käigus peate olemasoleva numbri linkima Google Voice'iga (ärge muretsege, kui mobiilsideteenusest täielikult vabanete, saate selle hiljem lahti ühendada). Klõpsake nuppu Edasi, seejärel sisestage oma telefoninumber. Kinnitamiseks saate tekstsõnumi koos kuuekohalise koodiga.

Kui olete sellega valmis, annab see teile teada, et teie number on kinnitatud. Tore!

Kui te ei soovi, et teie põhinumber heliseks, kui teile Google Voice'i helistatakse (mis juhtub siis, kui linkite oma numbri ülalolevas etapis), peate seejärel oma numbri linkima. Kõigepealt hüpake Voice'i seadete menüüsse, klõpsates vasakul paanil olevatel punktidel, seejärel valige „Seaded”.

Klõpsake jaotises Lingitud numbrid oma peamise telefoninumbri kõrval olevat X-i.

See küsib, kas olete kindel, et soovite seda teha. Kui see on nii, klõpsake nuppu Kustuta.

Boom, valmis. Nüüd ei pea te helistamise pärast muretsemamõlemad numbrid.

Teine etapp: seadistage oma telefon

Kui kõik tööriistad on käes ja kõik installitud, olete üsna valmis rullima. See on suhteliselt sirgjooneline seadistus, nii et loodetavasti ei taba te ühtegi nippi.

Samuti väärib mainimist, et kuigi tehniliselt saaksite suurema osa sellest asjadest tehalihtsalt Google Voice'i rakenduse kasutamisel tekkis mul ainult Voice'i abil probleeme kõnede ja muu sellise kohta märguannete saamisega. Kõigi Hangoutsile ümberlülitamine parandas selle, nii et soovitan seda kasutada ainult Voice'i asemel.

Kõigepealt käivitage Hangouts. See on lõpuks jaotur, mis haldab kõiki teie seadeid.

Kui olete Hangoutsi varem kasutanud, tunnete liidest juba. Androidis on kaks vahelehte: üks sõnumite jaoks ja teine ​​kõnede jaoks (mis kuvatakse ainult siis, kui Hangoutsi helistaja on installitud). IOS-is asuvad vahekaardid allosas ja neid on neli: Kontaktid, Lemmikud, Sõnumid ja Kõned.

 

Lõppkokkuvõttes toimivad need samamoodi ja muretsema peate tegelikult ainult mõlema platvormi vahekaartide Sõnumid ja Kõned pärast.

Minge edasi ja libistage vasakpoolne menüü, vajutades kolme rida ülanurgas (või lihtsalt libistades vasakult paremale), seejärel valige Seaded.

Androidis valige oma konto ja leidke seejärel jaotis Google Voice. IOS-is kerige allapoole kirjeni "Telefoninumber" ja puudutage seda menüüd.

 

Esimene asi, mida soovite lubada, on valik "Sissetulevad telefonikõned", mis tähendab, et see heliseb selles telefonis, kui teile helistatakse.

Kui soovite kasutada tekstsõnumite jaoks ka Google Voice'i asemel Hangoutsi, lülitage siin ka valik „Sõnumid”. On tore, kui saate kõigest samast rakendusest hakkama saada, lisaks on Hangoutsis SMS-id veidi kenamad kui Voice'i rakendus. Samuti leidsin, et GIF-i tugi on Hangoutsis parem kui Voice, seega võtke ka seda arvesse.

Pidage meeles, et kui otsustate kasutada Hangoutsi SMS-ideks, saate märguandeid igast seadmest, kuhu Hangouts on installitud, sealhulgas arvutitest.

IOS-is on veel üks seade, mille soovite lubada. Tagasi põhimenüü Seaded lülitage sisse valik „Vasta lukustuskuval”, mis võimaldab teil kõnedele vastata otse lukustuskuval nagu kohalikul kõnel.

Nüüdsest saate sõnumeid saata ja helistada nii, nagu tavaliselt, kuid aktsiavalijate ja sõnumside rakenduste kasutamise asemel kasutate lihtsalt Hangoutsi (kui te muidugi ei valinud sõnumite jaoks Google Voice'i rakendust).

Kolmas etapp: muutke oma Google Voice'i seadeid (valikuline)

Google Voice'i seaded on sünkroonitud kõigi seadmete (ja veebi) vahel, seega võiksite mõned asjad muuta.

Linkige oma põhinumber

Esiteks, kui te ei kavatse seda oma peamise telefonina kasutada (mida ma igatahes soovitan mitte teha), saate kõik kõned suunata oma põhinumbrile. Avage Google Voice'is seaded, seejärel valige esmase numbri lisamiseks „Lingitud numbrid”. Kui tegite seda oma häälnumbri seadistamisel ja ei linkinud seda lahti, siis on teil siin juba hea.

Pidage meeles, et kõik kõned ja muu ei helise pärast seda ka teie põhitelefonis, nii et saate kõnesid mõlemale. Kui kavatsete oma uut operaatorivaba seadistust kasutada iseseisva süsteemina, ei oleks mul muret numbrite linkimise pärast.

Lubage vastamata kõne märguanded ja e-posti teel sõnumid

Kui teile jääb Google Voice'i numbril vastamata kõne, saate e-posti märguandeid. Ma isiklikult pean neid tüütuteks nagu pagan, aga sina teed seda.

Selle funktsiooni lubamiseks avage rakendus Voice, seejärel minge menüüsse Seaded.

E-posti teel SMS-i lubamiseks lubage valik „Edasta sõnumid…”.

Vastamata kõnede teatiste saamiseks e-posti teel lubage valik „Hangi vastamata kõnede kohta meilisõnumid”.

Valmistuge oma postkasti üleujutuseks.

Hankige kõneposti ärakirju

Kuna kasutate kõnede vastuvõtmiseks Google Voice'i, saate Google'il lasta ka teie kõnepostid ümber kirjutada, mis on korralik.

Rakenduses Voice avage menüü Sätted ja kerige jaotiseni Kõnepost. Selle elluviimiseks lubage valik „Kõneposti ärakirja analüüs”.

Lisaks saate lubada valiku „Hangi kõnepost e-posti teel”, et need transkriptsioonid oma e-kirjaga saada, mis mulle tegelikult meeldib.

Muud rakendused

Öelda, et Google Voice / Hangouts on ainus viis seda teha, oleks rumal, sest seal on palju muid rakendusi, mis teevad samu asju. Asi on selles, et Hangoutsi ja Voice'i kombinatsioon on hõlpsasti kõige universaalsem viis telefoni kasutamiseks ilma operaatori vajaduseta ja see on parim võimalus kõik-ühes-lahenduse jaoks, mis tegeleb nii kõnede kui ka tekstisõnumitega. Kõik teised lihtsalt langevad selles osas.

Aga! Inimestega suhtlemiseks on veel mõned võimalused:

  • Facebook Messenger:See on suurepärane viis helistada ja sõnumeid saata tuttavatele inimestele, kuid siin on probleem selles, et kõike hallatakse teie Facebooki konto kaudu - see tähendab, et teil pole selles näites välja anda tegelikku telefoninumbrit.
  • WhatsApp:Päris sama mis Facebook Messenger, ainult WhatsAppi kontoga.
  • Muud kiirsuhtluse kliendid: Lugu saab siin olema üldine - saate rääkida tuttavate inimestega peaaegu kõigist kiirsuhtlusklientidest, kus mõlemad olete, kuid teil puudub tegeliku telefoninumbri usaldusväärsus ja mitmekülgsus.

See on suurepärane võimalus kasutada vana telefoni teise liinina, kui seda vajate. Ja kui arvestada, kui üldine on praegu WiFi, saate levialapeaaeguükskõik kuhu - peamine erand on reisimisel. Kui olete autos, on teil üsna palju õnne. Niipea kui olete uuesti ühendust võtnud, olete aga jälle äritegevuses.