Vormide automaatse täitmise keelamine Google Chrome'is

Vormi täitmisel küsib Chrome, kas soovite järgmise korra kiirendamiseks teabe salvestada. Kui te ei kasuta seda funktsiooni ega meeldi, kui Google teie teavet salvestab, on seda lihtne välja lülitada.

Vormi automaatse täitmise keelamine

Käivitage Chrome, klõpsake menüüikooni ja seejärel valikul „Seaded”. Teise võimalusena võite tippida kroom: // seaded / omnikastikesse, et sinna otse minna.

Kerige alla, kuni näete jaotist Automaatne täitmine, ja klõpsake valikul „Aadressid ja muu”.

Tühjendage lüliti valiku „Aadresside salvestamine ja täitmine” kõrval.

SEOTUD:Kuidas panna Chrome krediitkaardiandmete salvestamise pakkumine lõpetama

Kuidas kustutada vormi automaatse täitmise teave

Kui soovite pärast automaatse täitmise funktsiooni käsitsi keelamist aadressid eemaldada, saate Chrome'i seadetest kustutada kõik sinna salvestatud andmed.

Kui te pole veel seal, minge tagasi jaotisse „Aadressid ja muu”. Seda saate teha kirjutades chrome: // seaded / aadressid omnikastikesse ja vajutades Enter.

Klõpsake seal salvestatud aadresside kõrval menüüikoonil ja seejärel käsul „Kustuta”.

Kirje kustutatakse kohe ilma hoiatuseta või viis oma toimingut tagasi võtta, seega veenduge tõesti soovite selle teabe kustutada.

Nüüd, kui asi läheb sammu võrra kaugemale, saate funktsiooni „Sirvimisandmete kustutamine” abil sirvida brauseris endiselt kinni olevad väikesed infokillud. Tüüpchrome: // seaded omnikastikesse ja vajuta Enter. Kui olete vahekaardil Seaded, kerige allapoole ja klõpsake nuppu „Täpsem”.

Kerige veidi allapoole, kuni näete valikut „Kustuta sirvimisandmed”. Klõpsake seda.

SEOTUD:Kuidas sünkroonitud teavet Chrome'is kustutada

Kerige, kuni näete jaotist „Vormi andmete automaatne täitmine” ja veenduge, et see oleks kustutamiseks märgistatud. Kui soovite kõik muu säilitada - paroolid, sirvimisajalugu, küpsised jne -, tühjendage kindlasti need kastid; muidu eemaldatakse ka need andmed. Kui olete ruutude märkimise ja tühjendamise lõpetanud, klõpsake nuppu „Kustuta andmed”.

Järgige juhiseid ja kõik Google Chrome'i salvestatud vormi andmed pühitakse teie brauserist puhtaks. Järgmine kord, kui peate vormi täitma, peate oma nime ja aadressi säilitamiseks kasutama oma füüsilist mälu.