Kuidas teisendada videofaile MP3-ks VLC abil

Mõnikord võiksite teisendada videofaili MP3-ks, et seda iPodiga kaasa võtta, või lihtsalt heli kuulamiseks ilma videota. Täna heidame pilgu sellele, kuidas kasutada tasuta programmi VLC videoformaatide teisendamiseks mp3-ks.

Märkus. Selle artikli jaoks kasutame Windowsis VLC versiooni 1.0

Avage VLC ja valige Media ja Convert / Save.

Nüüd klõpsake aknas Ava meedia nuppu Lisa ja sirvige teisendatava videofaili asukohta ning klõpsake nuppu Teisenda / Salvesta.

Kui avaneb aken Teisenda, peaksite nägema teisendatava videofaili allikat ja peate sirvima MP3-i sihtkohta.

Avaneb Explorer, nii et saate valida asukoha ja siin soovite faili mp3-laiendiga sildistada ja vajutada nuppu Salvesta.

Nüüd peaksite aknas Teisenda nägema täidetud lähtefaili ja sihtkoha tee väljad. Klõpsake nüüd nuppu Muuda valitud profiili.

Valige vahekaardil Kapseldamine WAV.

Nüüd valige vahekaardil Helikodek MP3-koodek, valige bittikiirus, kanalite arv, proovisagedus ja klõpsake nuppu Salvesta.

Kodeerimisprotsessi alustamiseks klõpsake nuppu Start.

Teisendamise ajal näete põhiliideses taimerit.

Teisendatud faili leiate varem valitud sihtkohast ja nüüd saate oma MP3-d mängida mis tahes ühilduvas meediumipleieris või kaasaskantavas seadmes.

Teisendasime MOV-, MPEG- ja AVI-videofailid edukalt mp3-ks. FLV-failid saaksid teisendada, kuid kahjuks oli nende helikvaliteet kohutav. See ei ole eelistatud meetod neile, kes helikvaliteedi osas tähelepanelikud on, kuid loodetavasti võib see kedagi näpistama aidata.