Google Drive'i kaustade kopeerimine

Kui peate Google Drive'i kausta veebibrauserist kopeerima, ei tee Google seda teile lihtsaks. Kuid sujuvamaks lähenemiseks võite kasutada lahendust või töölauarakenduse alla laadida.

Kaustade kopeerimine Google Drive'i abil (tüüp)

Google Drive ei paku võimalust kausta ja kogu selle sisu kopeerimiseks, kui kasutate veebipõhist rakendust. Selle asemel peate kopeerima kausta sisu, looma uue kausta ja seejärel kleepima kõik sihtkausta.

Selle kõige ümberkäimiseks käivitage brauser, minge Google Drive'i ja avage kaust, mille soovite kopeerida. Kõigi failide valimiseks vajutage Windowsi klahvikombinatsiooni Ctrl + A või Maci klahvi Command + A, paremklõpsake ja seejärel klõpsake nuppu "Tee koopia".

Google Drive teeb koopia igast teie valitud failist, paigutab selle praegusesse kausta ja lisab iga üksuse nime ette koopia.

Nüüd valige kõik failikoopiad, paremklõpsake ja seejärel klõpsake nuppu "Teisalda".

Valige kataloog, kuhu soovite koopiad salvestada, ja seejärel klõpsake vasakus alanurgas ikooni “Uus kaust”.

Pange uuele kaustale nimi ja klõpsake siis linnukese ikooni.

Lõpuks klõpsake kõigi valitud failide sellesse kataloogi teisaldamiseks nuppu „Teisalda siia“.

Kõik teie failid peaksid kolima äsja loodud kausta.

See on keeruline meetod ja see peaks olema palju lihtsam.

Kopeerige kaustad varundamise ja sünkroonimise abil

Teise võimalusena, kui teie arvutisse on installitud varundamine ja sünkroonimine, saate Google Drive'i kaustad otse töölauarakendusest kopeerida, ilma et peaksite veebibrauserit avama. See lähenemisviis on erinevalt eelmise meetodi lahendamisest sirgjooneline. Kopeerite lihtsalt kausta ja kogu selle sisu teise sihtkohta - pole rumalat ringristmikku.

Selle juhendi jaoks kasutame Windowsi varundamist ja sünkroonimist, kuid see töötab MacOS-is identselt.

Käivitage töölauarakendus Backup and Sync ning laske kõigil oma failidel ja kaustadel enne alustamist pilvega sünkroonida. Kui see on valmis, peaks see ikoon välja nägema.

Kui sünkroonimine on lõpule jõudnud, avage Windowsis File Explorer või Macis Finder, avage oma Google Drive'i kaust, paremklõpsake kaustas, mida soovite dubleerida, ja seejärel klõpsake nuppu "Kopeeri".

Teise võimalusena võite kaustal ühe hiireklõpsuga klõpsata ja seejärel selle kopeerimiseks vajutada Windowsi klahvikombinatsiooni Ctrl + C või Macis Command + C

Järgmisena navigeerige sihtkohakataloogi - või kuhu iganes soovite selle kausta kopeerida - paremklõpsake ja seejärel klõpsake nuppu „Kleebi” või vajutage Windowsi klahvikombinatsiooni Ctrl + V või Macis klahvi Command + V.

Just nii kopeeritakse kaust praegusesse kataloogi.

Varundamine ja sünkroonimine sünkroonib kausta kohe Google Drive'iga, et saaksite sellele juurde pääseda kõikjalt.

Kuni Google pole kopeerimise ja kleepimise käsud Drive'i integreerinud, on ainsad viisid kausta kopeerimiseks kaks ülaltoodud meetodit. Varundamine ja sünkroonimine on kõige otsesem ja kasutajasõbralikum variant, kuid kõigepealt peate rakenduse oma töölauale installima ja korralikult konfigureerima.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found