Seitse viisi Windowsi tegumihalduri avamiseks

Tegumihalduri esiletoomine ei ole kuigi suur ülesanne, kuid alati on tore teada erinevaid toimimisviise. Ja mõned neist võivad isegi kasuks tulla, kui te ei saa tegumihaldurit avada tavapärasel viisil.

SEOTUD:Algaja geek: mida iga Windowsi kasutaja peab teadma Windowsi tegumihalduri kasutamise kohta

Vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + Alt + Delete

Kolme sõrmega tervitamine on teile ilmselt tuttav - Ctrl + Alt + Delete. Kuni Windows Vista väljaandmiseni viisite klahvikombinatsiooni Ctrl + Alt + Delete abil otse tegumihaldurisse. Alates Windows Vistast avab Ctrl + Alt + Delete vajutamine nüüd Windowsi turvakuva, mis pakub võimalusi arvuti lukustamiseks, kasutajate vahetamiseks, välja logimiseks ja tegumihalduri käivitamiseks.

Vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + Esc

Kiireim viis tegumihalduri esilekutsumiseks - eeldades, et klaviatuur töötab - on lihtsalt vajutada klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + Esc. Boonusena pakub Ctrl + Shift + Esc kiiret viisi Task Manageri esilekutsumiseks, kui kasutate kaugtöölauda või töötate virtuaalmasinas (kuna Ctrl + Alt + Delete annaks signaali teie kohalikule masinale).

SEOTUD:Lülitage Windows 7, 8, 10 või Vista puhul sisse kaugtöölaud

Kasutaja menüüsse pääsemiseks vajutage Windows + X

Mõlemal Windows 8 ja Windows 10 on Power User menüü, millele pääsete juurde, kui vajutate Windows + X. Menüüs on kiire juurdepääs igasugustele utiliitidele, sealhulgas tegumihaldurile.

Paremklõpsake tegumiriba

Kui eelistate hiirt klaviatuurile, on üks kiiremaid võimalusi tegumihalduri kuvamiseks paremklõpsata mis tahes tegumiriba avatud ruumi ja valida „Tegumihaldur”. Vaid kaks klikki ja olete kohal.

Käivitage käsk Run Run või Start Start käsk “taskmgr”

Tegumihalduri käivitatava faili nimi on “taskmgr.exe”. Task Manageri saate käivitada, vajutades nuppu Start, tippides menüü Start otsingukasti „taskmgr” ja vajutades sisestusklahvi Enter.

Samuti saate seda käivitada, vajutades Windows + R-i, et avada kast Run, sisestades "taskmgr" ja vajutades seejärel Enter.

Sirvige File Exploreris taskmgr.exe

Samuti saate käivitada tegumihalduri, avades selle käivitatava faili otse. See on kindlasti pikim viis Task Manageri avamiseks, kuid lisame selle täielikkuse huvides. Avage File Explorer ja navigeerige järgmisse asukohta:

C: \ Windows \ System32

Kerige alla ja otsige üles (või otsige) ülesanne taskmgr.exe ning topeltklõpsake seda.

Looge otsetee tegumihaldurisse

Ja viimane loendis on luua kena juurdepääsetav otsetee tegumihaldurile. Saate seda teha mitmel viisil. Otsetee kinnitamiseks tegumiribale jätkake ja käivitage tegumihaldur mis tahes meie käsitletud meetodi abil. Selle töötamise ajal paremklõpsake tegumiribal ikooni Tegumihaldur ja valige käsk „Kinnita tegumiribale”. Pärast seda saate tegumihalduri käivitamiseks igal ajal otseteel klõpsata.

Kui soovite oma töölauale (või kausta) otsetee luua, paremklõpsake suvalisel tühjal alal, kuhu soovite otsetee luua, ja valige seejärel Uus> Otsetee.

Sisestage aknas Loo otsetee järgmine asukoht kasti ja vajutage seejärel nuppu „Järgmine“.

C: \ Windows \ System32

Sisestage uue otsetee nimi ja klõpsake nuppu „Lõpeta”.

SEOTUD:Tehke otsetee tegumihalduri käivitamiseks minimeeritud režiimis

See on meie nimekirja lõpp! Mõned meetodid on ilmselgelt tõhusamad kui teised, kuid kui olete raskes olukorras - klaviatuur või hiir ei tööta, võitlete ärritava pahavara viiruse vastu või mis tahes muu -, on iga toimiv meetod hea. Samuti saate tutvuda meie juhendiga, kuidas käivitada Task Manageri minimeeritud režiimis, nii et see on alati arvuti sisselülitamisel avatud.

Pilt: moonstar909


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found