8 hädavajalikku pistikprogrammi mis tahes Bukkiti serveri jaoks

Vanill Minecrafti serveri käitamine on lõbus, kuid Bukkiti kasutamise tegelik eelis on võimalus mängude muutmiseks installida pistikprogramme. Bukkiti pistikprogrammid võivad teha kõike, alates teie maailma kaitsmisest ja suurte serverite haldamisest kuni mängimise ja uute funktsioonide lisamiseni. Oleme koostanud loendi parimatest, mida teie serverisse lisada.

SEOTUD:Kuidas käivitada Spigot Minecrafti server kohandatud mitme mängija jaoks

Juhul, kui te pole Bukkitiga tuttav, on see Mojangi välja antud ametliku Minecrafti serveri muudetud kahvliga. See võimaldab serveri administraatoritel muuta ja kaitsta maailma ning installida serveripoolseid modi, et muuta mängimist. See on ka kiirem kui ametlik server. Bukkiti uusim versioon kannab nime Spigot ja seda saate siit lugeda.

Pistikprogrammide installimine

Pistikprogrammide installimine on üsna lihtne, lihtsalt lohistage plugina .jar fail oma serveri kausta pluginad ja taaskäivitage server. Paljude pistikprogrammide või ühildumatute pistikprogrammide installimisel võib siiski tekkida probleeme. Vananenud Bukkiti pistikprogrammid võivad töötada või mitte. Kontrollige, millist Bukkiti versiooni kasutate, tippides vestlusesse „/ version”. Enamasti töötavad pistikprogrammi 1.7 jaoks loodud pistikprogrammid 1,8 versiooniga, kuid mõnikord mitte. Pistikprogramme on soovitatav installida ainult ükshaaval, et ühilduvusprobleemi korral teaksite, milline neist probleemi põhjustas.

WorldGuard

WorldGuard on lai plugin, mis kaitseb teie maailma. Karbist väljas kaitseb see teie maailma koletiste või uute mängijate hävitamise eest. Peamine omadus on oskus luua piirkondi ja määratleda nendes piirkondades reegleid. Näiteks võite määrata piirkonna, mis sisaldab teie maja, ja seada selle piirkonna mängureeglid, et keegi peale teie ei saaks sisse minna ega plokke panna. Samuti saate takistada selliste üksuste kasutamist nagu TNT piirkonnas. WorldGuardil on palju häid funktsioone ja see tuleks installida igasse avalikku serverisse, mis soovib end kaitsta mängijate eest, kes lihtsalt tahavad asju hävitada.

WorldGuardi saab alla laadida Bukkiti arendaja lehelt

WorldEdit

SEOTUD:Muutke WorldEditi abil Minecraftis ehitamine lihtsamaks

WorldEdit on selles nimekirjas kõige keerulisem, kuid pole raske sellest aru saada. WorldEdit muudab Minecrafti korduvad ülesanded lihtsamaks, pakkudes käsurea alternatiive. Näiteks selle asemel, et täita iga kiviplokk 1000 ploki korrusel, saate valida põranda nurgad ja täita selle WorldEditiga. See muudab suurte projektide piirjoonte koostamise lihtsamaks. WorldEdit on kasulik pistikprogramm suurte projektide ehitamiseks, kuid kui eelistate ellujäämise nimel ehitamist, pole see pistikprogramm vajalik.

WorldEditi saab alla laadida Bukkiti arendaja lehelt.

Multiversum

Multiverse on pistikprogramm, mis lisab tuge mitmele Minecrafti maailmale. Multiverse'i abil saate oma serverisse laadida kakskümmend erinevat Minecrafti maailma ja nende vahel reisida. Samuti on käsud uute maailmade genereerimiseks täielikult. See pistikprogramm sobib kõigile suurtele serveritele, mis vajavad rohkem ruumi, või väikestele serveritele, kes soovivad uusi maailmu lisada. Pistikprogramm Multiverse-Core sisaldab pistikprogrammi põhitõdesid ja selle saab alla laadida Bukkiti arendaja lehelt. Sellel on kaaslane pistikprogramm Multiverse-Portals, mis hõlbustab maailma vahet ilma käskudeta.

Vault

Vault on erinevalt teistest pistikprogramm. Vault haldab pistikprogrammide vahelist suhtlemist ja on oluline kõigi serverite jaoks, kus töötab palju pistikprogramme. Vault annab pistikprogrammidele lihtsad konksud lubade, vestluste ja säästude süsteemidesse ning haldab neid süsteeme. Kuna see on nii kasulik API, vajavad või saavad sellest kasu paljud pluginad. Vault ei ole funktsioonidest pakatav sädelev pistikprogramm, kuid see on midagi, mida on vaja. Selle saab alla laadida lehelt Bukkit Developer.

Kui soovite oma serverisse Economy-süsteemi, vajate Vault. Vault toetab paljusid populaarseid süsteeme, sealhulgas CraftConomy ja iConomy.

bLubade andmine

bPermissions on seotud Vaultiga ja haldab, millised mängijad saavad teatud käske täita. Näiteks võite anda mängijatele võimaluse üleminekuks ellujäämisrežiimist loomingulisele režiimile, kuid mitte võimaluse kasutada WorldEditi. Seal on ka muid lubade pistikprogramme, kuid Vault toetab bPermissionsit ja seda on mängus lihtne kasutada ilma serverifaile redigeerimata. Selle saab alla laadida lehelt Bukkit Developer.

LaggRemover

LaggRemover on veel üks utiliidi pistikprogramm, mis aitab serveril paremini töötada, puhastades mittevajalikud üksused ja laadides välja tükid, mis ei pea laadima jääma. See on veel üks pistikprogramm, mis pole läikiv ja mängu muutev, kuid see on kindlasti installimist väärt. Selle saab alla laadida lehelt Bukkit Developer.

DynMap

DynMap on suurepärane pistikprogramm, mis muudab teie maailma interaktiivse kaardi Interneti kaudu kättesaadavaks. DynMap haldab veebisaiti tegelikult teie Minecrafti serveris ja saate sellega ühenduse luua, sisestades oma Minecrafti serveri IP-aadressi (lihtsalt "localhost", kui käitate seda koduarvutist), millele järgneb ": 8123", pordi number DynMapi jaoks. DynMap on vinge pistikprogramm serverile, mis võtab ette suuri ehitusprojekte, või ellujäämisserver, kes soovib planeerida baase või lihtsalt vaadata oma Minecrafti maailma ilma mängusiseste kaartideta. Selle saab alla laadida lehelt Bukkit Developer.

Kodanik ja elanik

Citizen ja Denizen on kaks pistikprogrammi, mis sobivad hästi kokku. Citizens on pistikprogramm, mis lisab teie maailmale NPC-sid ja toetab lisandmooduleid, et panna neid tegema erinevaid ülesandeid. Denizen on pistikprogramm, mis seob kodanikke, kuid töötab ka iseseisvalt. Denizen on Minecrafti täielik skriptikeel. Võite luua skriptiga NPC-d koos Kodanikega või loobuda täielikult kodanikest ja kasutada koodimiseks lihtsalt Minecrafti. Kodanikku ja Denizeni ei soovitata tavalisele Minecrafti kasutajale, kuid kui see on midagi, mis teid huvitab, vaadake Citizens and Denizen.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found