Kuidas Androidi rakendusi küljest laadida

See, et rakendust pole Google Play poest saadaval, ei tähenda, et see pole üldse saadaval - saate installida mitte-Play poe rakendused igasse Androidi telefoni, tahvelarvutisse või muusse seadmesse, lubades ühe lihtsa lüliti. Seda tava nimetatakse külglaadimiseks.

Miks peaksite seda tegema? Lõppude lõpuks on enamik soovitud rakendusi Google Play poes enam kui tõenäoline. Kuid on juhtumeid, kus isegi need "ametlikud" rakendused pole mingil põhjusel saadaval - võib-olla on need teie piirkonnas piiratud, ei ühildu teie telefoniga või mõni muu sama ebaoluline kolmas asi. Igal neist juhtudest võiksite rakenduse oma telefoni kõrvale laadida. Üks minu lemmikrakendusi Skitch lõpetati mõni aasta tagasi, kuid vana versioon töötab endiselt. Nii et laadin selle kõrvale. Samuti võib see aidata teil hankida rakenduse uusima ja parima versiooni, kui uusimat värskendust pakutakse järk-järgult.

Aga kõigepealt lahtiütlus

Enne kui alustame, kuidas seda teha, räägime kõigepealt sellest, miks see seade vaikimisi keelatud on, ja turvalisuse tagajärgedest, millega võiksite kokku puutuda, lubades oma telefonil väljaspool Play poe installimist vastu võtta.

Põhimõtteliselt, kui lubate mõnda rakendust oma telefoni installida, möödute sisuliselt Play poes lubatud turvaprotokollidest - asjad, mida Google kulisside taga teeb, et veenduda, et kõik ametlikelt kanalitelt installitud rakendused on turvaline teile, teie telefonile ja teie andmetele. See on muidugi teie kõne - sellepärast on olemas lüliti, mis lubab lõppude lõpuks teisi rakendusi installida.

SEOTUD:Android Oreo uue külglaadimise poliitika mõistmine

Kuid see toob mind teise punkti: kui kavatsete installida rakendusi väljaspool Play poodi, tee kindlaks nad on usaldusväärsest allikast nagu APK Mirror. See on ülimalt tähtis, kui soovite veenduda, et teie kraam jääb ohutuks. Seal on palju pahatahtlikke inimesi / veebisaite / jne. seal, kes ei taha midagi muud kui teie andmete kaaperdamine, nii et kui kavatsete rakendusi libiseda, olge selle suhtes nutikad. Kui valite oma allikad õigesti, võite nende rakenduste installimine olla sama turvaline kui Play poe rakendused.

Lõpuks väärib märkimist, et Google muutis rakenduste kõrvallaadimise käitlemist operatsioonisüsteemis Android 8.0, seega jagame asjad allpool kahte ossa: üks Android 7.0 ja vanemate versioonide ning teine ​​Android 8.0 jaoks.

Kuidas lubada külglaadimist Android 8.0-s

  1. Avage Seaded> Rakendused ja märguanded
  2. Laiendage menüüd Täpsemalt
  3. Valige Rakenduste spetsiaalne juurdepääs
  4. Valige käsk „Installi tundmatud rakendused”
  5. Andke soovitud rakendusele luba

Nagu ma varem ütlesin, muutis Google Oreos külglaaditud rakenduste käsitlemist. Selle asemel, et omada ühte universaalset seadet mitteametlike rakenduste lihtsalt installimiseks, on „tundmatud allikad” nüüd lubatud või keelatudrakenduse kohta alus. Näiteks kui soovite asju APK Mirrorist installida, peate lubama Chrome'il installida tundmatutest allikatest pärit rakendusi. Huvilistele on siin muudatuse kohta sügavam selgitus.

Kasutame siin näitena Chrome'i, kuid protsess on sama kõigi rakenduste puhul, mille rakenduste installimist soovite lubada.

Märkus. Kõigil rakendustel pole seda võimalust - see on osa koodist ja Android pakub valikut ainult rakenduste jaoks, millel on võimalus rakendusi alla laadida ja installida.

Külglaadimisrakenduste lubamise valiku leiate paarist erinevast kohast, kuid lihtsaim viis sellega toime tulla on universaalsest seadest, mis näitab kõiki rakendusi, millel on see valik saadaval. Alustuseks tõmmake märguandevari alla ja puudutage hammasrattaikooni.

Puudutage seal valikut „Rakendused ja märguanded”, seejärel laiendage menüüd Täpsem.

Valige „Rakenduse spetsiaalne juurdepääs”.

Alumine valik peaks olema „Installige tundmatud rakendused”. Puudutage seda.

Siin loetletakse kõik rakendused, millel on võimalus rakenduste allalaadimiseks ja installimiseks. Jällegi kasutame selles näites Chrome'i, kuid saate valida rakenduse, mida proovite lubada.

Kui olete rakenduse valikud avanud, tuleb märkida lihtne lüliti „Luba sellest allikast”. Lülitage see sisse ja olete valmis.

Kuidas lubada Slideloading Android 7.0 ja allpool

  1. Valige Seaded> Turvalisus
  2. Luba teadmata allikad
  3. Laadige alla rakenduse APK-fail ja puudutage seda installimiseks.

Ma tean, see oli natuke pikaajaline selgitus, kuid see on oluline. Kogu tegelikkuses on protsess ülilihtne. Tõmmake teavitusvarju alla ja puudutage hammasrattaikooni.

Sealt kerige alla ja puudutage valikut Turvalisus.

Kerige sellel lehel allapoole, kuni näete teadet „Tundmatud allikad”. See on teie seade - lülitage see sisse.

Ilmub hoiatus, mis annab teile teada, millega tegelete. Kui teil on sellega lahe, puudutage nuppu OK.

Kuidas laadida rakendusi Androidi kõigi versioonide jaoks

Nüüd olete valmis kõik soovitud rakendused kõrvale laadima. Kõik, mida peate tegema, on leida APK ja see oma seadmesse alla laadida - Chrome pakub tavaliselt hoiatust, mis annab teile teada, et seda tüüpi fail võib olla kahjulik, puudutage lihtsalt selle aktsepteerimiseks ja allalaadimise alustamiseks nuppu OK.

Kui see on lõppenud, puudutage rakenduse installimiseks allalaadimisteatist. Kuvatakse hüpikaken, kus küsitakse, kas soovite selle installida - puudutage lihtsalt käsku „installi”. Las see teeb oma asja ja olete valmis!