ICali või .ICS-faili importimine Google'i kalendrisse

Keegi saatis teile iCalendari faili, kuid olete Google'i kalendri kasutaja. Kas saate seda isegi kasutada?

Jah! Inimesed seostavad iCalendari vormingut Apple'i toodetega, kuid see on tegelikult avatud standard ja Google Calendar toetab seda. See tähendab, et nii iCalenderi allalaaditavad failid kui ka iCalenderi URL-id töötavad Google'i veebikalendriga hästi, kuigi nende lisamise viis on mõnevõrra varjatud. Siin on kiire selgitus, et saaksite selle faili või URL-i kiiresti oma Google'i kalendrisse lisada.

ICalendari faili importimine arvutist

ICalendari failide importimine Google'i kalendrisse on lihtne, kuid funktsionaalsus on mõnevõrra maetud. Minge Google'i kalendrisse ja vaadake seejärel vasakut paneeli. Seal näete kahte kalendriloendit: „Minu kalendrid” ja „Muud kalendrid”.

ICal-faili importimiseks peate klõpsama nuppu „Muud kalendrid” kõrval oleval noolenupul ja seejärel valikul „Import”.

Avaneb aken, kus küsitakse, millise faili soovite importida ja millisesse kalendrisse soovite faili kohtumised lisada. Kui soovite, et sündmused lisataks nende enda kalendrisse, looge enne importimist uus kalender.

Kui kõik on seadistatud, klõpsake nuppu „Impordi“ ja Google Calendar impordib kõik failist. Peaksite muudatused kohe nägema.

Nagu näete, tean nüüd oma tähtsast ärisündmuste koosolekute konverentsilinnast - mis on hea, sest ma ei taha seda unustada. Olen kindel, et teil on jälgimiseks sama tähtsad ja tõelised kohtumised.

Telli veebikalender

SEOTUD:Kuidas iCalShare abil leida ja tellida kalendreid kõige muu jaoks

ICalenderi vorming ei ole mõeldud ainult võrguühenduseta failide jaoks: seda kasutatakse tavaliselt ka veebipõhiste kalendrite jagamiseks, kasutades tavaliselt veebikal: //. Need veebipõhised kalendrid on toredad, kuna neid värskendatakse automaatselt, kuid kui leiate iCalenderi URL-i, ei pruugi te teada, mida sellega teha. Saate leida ja tellida sadu kalendreid saidilt iCalShare.com ja selle näite jaoks tellime webcal: //americanhistorycalendar.com/eventscalendar? format = ical & viewid = 4, mis toob esile sündmused Ameerika ajaloos.

Klõpsake Google'i kalendris vasakus servas jaotise „Muud kalendrid” kõrval olevat allanoolt. Otsitav valik on „Kalendri importimine”.

Klõpsake seda ja näete hüpikut, kuhu saate kleepida mis tahes iCalenderi URL-i.

Klõpsake nuppu "Lisa kalender" ja olete valmis! Teie uus kalender kuvatakse loendis jaotises „Muud kalendrid” ja sündmused peaksid ilmuma kohe.

Kui kalendrit ei kuvata, kontrollige, kas kalendrit värskendatakse endiselt aktiivselt või kas olete kasutanud õiget URL-i.

Lisage lahedaid kalendreid Google'i kalendrisse ilma faile leidmata

Kas te ei soovi iCalenderi linkide leidmisega viitsimist? Google pakub Google'i kalendris endas korralikku arvu kalendreid ja neid on lihtne leida. Klõpsake uuesti noolenuppu „Muud kalendrid” kõrval ja suunduge seekord jaotisse „Sirvige huvitavaid kalendreid”.

SEOTUD:Kuidas tellida oma lemmikspordimeeskondade ajakavasid Google'i kalendris

Seda funktsiooni saate kasutada oma lemmikspordimeeskondade tellimiseks ja isegi mängude järgse päeva tulemuste saamiseks.

Samuti leiate kalendreid puhkuseks kogu maailmas ning päikesetõusu ja -loojangu aegu igasse linna, kus elate. Uurimiseks on palju, nii et sukelduge.