Vaadake ja kustutage Firefoxis salvestatud paroole

Firefox võimaldab teil paroolihalduris turvaliselt veebisaitide kasutajanimesid ja paroole salvestada. Kui külastate mõnda veebisaiti uuesti, täidab Firefox sisselogimiseks automaatselt kasutajanime ja parooli.

Kui peate välja selgitama, mis on teie parool konkreetsel veebisaidil, mille jaoks salvestasite sisselogimisteabe, saate seda hõlpsalt teha. Salvestatud paroolide vaatamiseks Firefoxis valige Firefoxi menüüst Suvandid.

MÄRKUS. Dialoogiboksi Suvandid saate avada, valides Firefoxi peamenüüs või alammenüüs suvandi Suvandid.

Klõpsake dialoogiboksi Suvandid ülaosas nuppu Turvalisus. Klõpsake väljal Paroolid nuppu Salvestatud paroolid.

Dialoogiboksis Salvestatud paroolid kuvatakse kõik saidid, millele olete oma kasutajanime ja parooli salvestanud, ning kuvatakse kasutajanimed. Paroolid on vaikimisi peidetud. Paroolide vaatamiseks klõpsake nuppu Kuva paroolid.

Kuvatakse kinnitusdialoog, et olla kindel, et soovite oma paroole näidata. Kui soovite ikkagi oma paroole vaadata, klõpsake nuppu Jah.

Kuvatakse veerg Parool ja kuvatakse kõik teie paroolid. See on hea mõte veenduda, et keegi ei varitseks teie läheduses, sest paroolid kuvatakse dialoogiboksis lihttekstina.

Parooli kustutamiseks paroolihaldurist valige sobiv sait ja klõpsake nuppu Eemalda. Kõigi paroolide kustutamiseks klõpsake nuppu Eemalda kõik. Paroolide uuesti peitmiseks klõpsake Peida paroolid.

MÄRKUS. Konkreetset saiti saate otsida, kasutades otsingukasti. Otsingutermini tippimisel kuvatakse tulemused loendikastis. Otsingu tühjendamiseks ja kõigi saitide loendamiseks klõpsake nuppu X.

Kui kavatsete kasutada Firefoxi paroolihaldurit, soovitame tungivalt rakendada salvestatud kasutajanimedele ja paroolidele põhiparool. Kui kellelgi on juurdepääs teie kontole, ei ole neil paroolipilti võimalik avada paroolihaldur ja vaadata teie paroole. Põhiparooli lisamiseks avage uuesti dialoogiboks Suvandid ja märkige ruut Kasuta põhiparooli.

Avaneb dialoogiboks Muuda põhiparooli. Sisestage peaparool väljale Sisesta uus parool ja uuesti väljale Parooli uuesti sisestamine. Klõpsake nuppu OK.

Klõpsake nuppu OK, et sulgeda teade, mis ütleb teile, et teie põhiparool on edukalt muudetud.

Kui soovite tulevikus oma põhiparooli muuta, klõpsake dialoogiboksi Suvandid ekraanil Turvalisus nuppu Muuda põhiparooli. Dialoogiboksi Valikud sulgemiseks ja muudatuste salvestamiseks klõpsake nuppu OK.

Kui klõpsate paroolide kuvamiseks dialoogiboksis Suvandid nuppu Salvestatud paroolid, peate kõigepealt sisestama oma parooli.

Mõni veebisait ei võimalda kasutajanimede ja paroolide salvestamist, seetõttu ei tööta Firefoxi paroolihaldur nende saitidega. Samuti pakuvad mõned veebisaidid märkeruudu kujul võimalust, mis võimaldab teil sellel veebisaidil sisselogituna püsida. See on veebisaidi sõltumatu funktsioon ja töötab sõltumata sellest, kas olete selle veebisaidi sisselogimisteabe Firefoxi salvestanud.