Mida peaksite teadma enne juhtmega turvakaamerasüsteemi ostmist

Juhtmega turvakaamerate süsteemid on toredad ja palju usaldusväärsemad kui WiFi-kaamerad, kuid enne juhtmega kaamerasüsteemi ostmist peaksite teadma käputäis asju.

SEOTUD:Juhtmega turvakaamerad vs WiFi-kaamerad: milliseid peaksite ostma?

Oleme varem arutanud juhtmega turvakaamerasüsteemi ja lihtsa WiFi-kaamera vahelisi erinevusi (neile, kes võisid nende kahe vahel otsustada), kuid kui olete juba otsustanud juhtmega minna marsruudil, on hea teada, millesse täpselt sattud.

Teil on vaja kuvarit, hiirt ja klaviatuuri

Turvakaamerate süsteemidega on kaasas DVR-karp ja käputäis kaameraid (ning mõnikord ka vajalikke kaableid), kuid tõenäoliselt ei ole neil kaasas monitori, hiirt ega klaviatuuri - neid kõiki on vaja süsteemi haldamiseks ja kanalite vaatamiseks. kaameratest.

Mõne turvakaamera süsteemiga on kaasas hiir, kuid enamikul süsteemidel pole monitori ja see on võib-olla kogu seadistuse kõige olulisem osa.

Kui teil pole neid kolme eset juba istumas, võtke kindlasti arvesse kaamerasüsteemi ostma minnes nende maksumus. Ainus erand on see, kui ühendate kaamerad NAS-iga, mida on juba teie arvutist hallatud. Siis oleks hea minna.

Mõelge välja kõigi kaablite marsruutimise plaan

Kuna kaamerad tuleb otse ühendada DVR-i kastiga, peate täpselt välja selgitama, kuidas te kaableid kogu oma kodu suunate.

Tõenäoliselt peate olema loov, sõltuvalt sellest, kuhu soovite oma kaameraid paigaldada ja kuhu DVR-kasti istutada. Võimalik, et peate kaablid üles tooma kaks lugu seintes ja läbi kohtade, mille olemasolu te tõenäoliselt isegi ei teadnud.

Sellepärast koostage plaan ja teadke oma maja täpne paigutus. Uurige, kas teie seinte vahel on midagi sellist (näiteks isolatsioon või tuleplokid), mis võib takistada kaablite kulgemist, ja teadke enne protsessi alustamist, millisel marsruudil te oma kaablid kasutate.

SEOTUD:Juhtmega turvakaamera süsteemi installimine

Seda öeldes vajate ka korralikke tööriistu, nagu elektritrell ja terasest kalateip. Vaadake kindlasti meie kaamerasüsteemi installimise juhendit, et saada üksikasju selle kohta, kuidas midagi sellist ise teha.

Valmistuge käte määrdumiseks

Kui te ei maksa kellelegi selle eest, et teie eest töö ära teha, nõuab traadiga turvakaamerasüsteemi installimine tõenäoliselt pööningutelt või kaablit mööda jooksvatelt ruumidelt roomamist. See pole lihtne töö.

Kui veab, siis seda võiks olema sama lihtne kui lihtsalt juhtmete juhtimine läbi põranda, üle keldri ja läbi põranda maja teisel küljel, kuid see on parimal juhul stsenaarium.

Enam kui tõenäoliselt peate läbima roomamisruumi või pööningu, mis pole meeldiv. Nii et olge valmis mitte ainult oma käsi määrduma, vaid ka kõike muud. Oh, ja tee oma põlvedele heade põlvekaitsmetega.

Kas ühendada see võrguga või mitte?

Juhtmega turvakaamerasüsteemi üheks suureks eeliseks on see, et selle kasutamiseks pole vaja Interneti-ühendust - erinevalt enamikust WiFi-kaameratest, mille toimimiseks on vaja Interneti-ühendust.

Võrgu välise kaamerasüsteemi negatiivne külg on aga see, et kodust eemal olles ei pääse te sellele telefoni kaudu kaugjuurdepääsule. Selle asemel saate oma kaamerasüsteemi vaadata ja hallata ainult DVR-karbi ning ühendatud monitori ja välisseadmete kaudu.

Tõenäoliselt pole see enamiku inimeste jaoks tohutu tehing ja tuleb väita, et see on niikuinii turvalisem Internetist eemal hoida. Kui soovite siiski vooge vaadata kaugjuhtimisega, peate selle oma võrguga ühendama.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found