Kindle'i käsitsi värskendamine

Kui soovite selles sekundis kohe uusimaid Kindle'i funktsioone (või kui teil mõni eelmine värskendus jäi nägemata), on parim viis Kindle'i viivitamatu värskenduse saamiseks käsitsi. Loe edasi, kui näitame teile, kuidas oma Kindle'i hõlpsasti värskendada.

Üldreeglina on Amazoni õhus olevad värskendused luksumisest tasuta (ehkki aeg-ajalt levib kogu maailmas kõigi Kindle'i rakendamine võib võtta kuu aega ülespoole). Kuid võib-olla lõpetas teie Kindle ilma põhjuseta värskendamise (nagu meie oma) või äkki olete lihtsalt kiirustamas uusimate ja parimate funktsioonide hankimiseks. Olenemata teie põhjustest, ei pea te ootama, kuni Amazon selle värskenduse avaldab.

Esimene samm: tuvastage oma Kindle'i mudel

Kuigi värskendame selles õpetuses teise põlvkonna Kindle Paperwhite'i, juhendame teid sama tehnika abil kõigi Kindle'i erinevate mudelite puhul. Esimene ja peamine samm on tuvastada, milline Kindle teil on, et veenduda, et võrdlete oma mudeli jaoks õiget tarkvaraversiooni ja laadite alla sobiva värskenduse.

Selle asemel, et oma korpuse tagaküljel asuva pisikese mudeli numbri poole sirvida ja seejärel mudeli numbrit Google'isse sirvida, on lihtsaim meetod kontrollida seerianumbrit, kuna neli esimest tähtnumbrilist tähemärki tähistavad teie Kindle'i mudelit / põlvkonda.

SEOTUD:Kuidas oma Kindle Paperwhite'i ekraanipiltide, rakenduste ja muu jaoks purustada

Kui teie Kindle on lingitud teie Amazoni kontoga, logige lihtsalt sisse oma Amazoni sisu ja seadmete juhtpaneelile ja klõpsake vahekaardil „Teie seadmed”. Valige Kindle, mida soovite värskendada, ja lugege selle kõrval olevaid märke, näiteks:

Kindle'i puhul, mida olen huvitatud täna värskendamisest, on seerianumbri neli esimest tähemärki B0D4. Seerianumbri leiate ka oma Kindle'i sisselülitamisest ja menüüst Seaded> Seadme teave. Kui teil on neli esimest märki, saate järgmises loendis viidata, et täpselt kindlaks määrata, milline mudel teil on. Säästke aega ja kasutage märgistringi otsimiseks klahve Ctrl + F.

 • Kindle 1 (2007): B000
 • Kindle 2 (2009): B002, B003
 • Kindle DX (2010: B004, B005, B009
 • Kindle klaviatuur (2010): B006, B008, B00A
 • Kindle 4 (2011): B00E, B023, 9023
 • Kindle Touch (2012): B00F, B010, B011, B012
 • Kindle Paperwhite 1 (2012): B024, B01B, B01C, B01D, B01F, B020
 • Kindle Paperwhite 2 (2013): B0D4, 90D4, B0D5, 90D5, B0D6, 90D6, B0D7, 90D7, B0D8, 90D8, B0F2, 90F2, B017, 9017, B060, 9060, B062, 9062, B05F, 905F
 • Kindle 7 (2014): B001, B0C6, 90C6, B0DD, 90DD
 • Kindle Voyage (2014): B00I, B013, B053, B054
 • Kindle Paperwhite 3 (2015): G090
 • Kindle Oasis (2016): G0B0
 • Kindle 8 (2016): B018

Kui olete oma seerianumbri loendiga üle kontrollinud, on aeg haarata tegelikud värskendusfailid.

Teine samm: laadige alla värskendus

Relvastatud teie Kindle'i versiooninumbriga - meie puhul, mida seerianumber kinnitab, on Paperwhite 2 - liikuge Amazon Fire & Kindle'i tarkvarauuenduste lehele. Kerige allapoole, kuni jõuate Kindle'i jaotiseni ja sobitage seejärel teie Kindle sobiva mudeliga. Pidage meeles, et samal mudelil võib olla mitu versiooni - seetõttu otsisime esimeses etapis seerianumbrit.

Kui olete mudeli valinud, näete allalaadimislinki koos praeguse versiooninumbriga. Pange tähele versiooni numbrit, kuidärge seda veel alla laadige.

Enne värskenduse allalaadimist veenduge, et versiooninumber on teie Kindle'i praegusest versioonist suurem. Liikuge oma Kindle'is menüüsse> Seaded> Menüü> Seadme teave. Näete järgmist ekraani.

On selge, et püsivara versioon, mis on meie Paperwhite'il (5.6.1), on selle kirjutise seisuga kõige uuema versiooni taga (5.8.5). Kusagil joonel saime 2016. aasta suve värskenduse, kuid jätsime kasutamata 2016. aasta sügise suure värskenduse, mis juhatas sisse uue avakuva paigutuse. Nüüd, kui uusima versiooni ja meie versiooni erinevus on kinnitatud, saame värskendusfaili alla laadida. Klõpsake linki „Tarkvara värskenduse allalaadimine [versiooninumber]”. See salvestab värskenduse .bin-failina.

Kolmas etapp: kopeerige värskendus oma Kindle'i ja installige see

Kui allalaadimine on lõpule jõudnud, kinnitage oma Kindle Paperwhite USB-kaabli abil arvutiga ja kopeerige värskenduse .BIN fail oma Kindle Paperwhite juurkataloogi. Fail peab olema ülataseme kaustas, nii et kui teie arvuti kinnitab Kindle'i F-kettana, peaks kopeeritud värskenduspaketi tee olema F: \ update_kindle_ [versiooninumber] .bin

Kui fail on paigutatud teie Kindle'i seadme juurkataloogi, paremklõpsake Kindle draivil ja valige Eject, et see süsteemist lahti ühendada. Minge edasi ja ühendage see lahti.

Nüüd peate lihtsalt Kindle'i käsku uuendama Kindle'i menüüsüsteemi kaudu. Kindle menüüs avage menüü> Seaded, et siseneda sätete menüüsse, seejärel puudutage seademenüüs uuesti nuppu Menüü ja valige „Uuenda oma Kindle”. Vajutage OK ja oodake. (Kui valik „Uuenda oma Kindle'i” on hall, tähendab see seda, et Kindle ei suutnud .bin-faili leida; veenduge, et panite selle juurkataloogi ja proovige uuesti.)

Pärast Kindle'i taaskäivitamist (ärge muretsege, kas taaskäivitamise ja värskendamise lõpuleviimiseks kulub minut või kauem), korrake versiooni kontrollimist menüüst Seadme teave. Peaksite nägema värskendatud versiooninumbrit ja uuemate Kindle'i opsüsteemide väljalaskete korral saate isegi otse oma seadme väljalaskemärkmeid lugeda, puudutades nuppu "Lisateave":

Teie Kindle on nüüd viimaste funktsioonidega kursis ja te ei pidanud ootama, kuni seade automaatselt üle õhu värskendatakse. Kuigi loodame, et teie tulevased OTA-värskendused on sujuvamad, on värskenduse käsitsi haaramine ja Kindle'i värskendamine värske (kui olete teadnud, kust otsida).


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found