Kaardistage ükskõik milline võti mis tahes võtmesse Windows 10, 8, 7 või Vista puhul

Kui olete tüdinenud sellest, kuidas teie süsteem teatud klahvid töötavad, saate need SharpKeys-nimelise tasuta utiliidi abil kaardistada, et need saaksid toimida teise võtmena. Kuidas see töötab?

Saate oma võtmeid raskel viisil ümber teha, kasutades sellist registrihäkki nagu see, mida me teie Caps Lock-klahvi keelamiseks keelame. Miks peaksite kasutama rasket viisi, kui on lihtsam ja tasuta viis. Seal tuleb SharpKeys pildile. See on väike utiliit, mis haldab kõiki neid registrivõtmeid ja väärtusi teie eest, pakkudes teile lihtsat liidest ühe võtme teise kaardistamiseks või isegi võtmete väljalülitamiseks, ilma et peaksite registriga üldse vaeva nägema. Klahvide ümberpaigutamine on suurepärane selleks, et teie klahvid saaksid töötada just nii, nagu soovite. See on eriti kasulik ka siis, kui kasutate Windowsi Macis BootCampi kaudu ja klahvid Opt / Cmd ei tõlgita õigesti Windowsi ja Alt klahvidena.

Oleme testinud SharpKeys'i operatsioonisüsteemides Windows 10, 8, 7 ja Vista ning see töötab kõigis neist suurepäraselt. Pange tähele, et täpsed klahvid, mis teil uuesti koostamiseks saadaval on, sõltuvad teie klaviatuurist. Näiteks kui kasutate täiendava helitugevuse, vaigistuse ja taasesituse / pausi klahve, peaks neid kuvama SharpKeysis.

SEOTUD:Suurtäheluku võtme keelamine Windows 7, 8, 10 või Vista puhul

Alustage SharpKeys'i uusima versiooni allalaadimisega nende vabastamislehelt. Selle saate alla laadida ja installida, haarates MSI-faili või eraldiseisva rakendusena ZIP-failis. Mõlemal juhul minge edasi ja käivitage SharpKeys, kui olete valmis.

Peaaknas kuvatakse kõik juba kaardistatud klahvid. Kui alustate nullist, ei näe te loendis midagi. Uue võtmekaardi loomiseks klõpsake nuppu „Lisa”.

Klahvide kaardistamise aknas näete kahte loendit. Vasakpoolne loend tähistab klahvi, mille käitumist soovite muuta - klahvi “alates”. Parempoolne loend on uus käitumine, mida soovite selle võtmiseks - klahv “kuni”. Valige vasakul võti, mille soovite uuesti kaardistada, ja võti, millele soovite selle uuesti klõpsata, ja seejärel klõpsake nuppu "OK".

Siin muudan kerimisluku klahvi - mida ma kunagi ei kasuta -, et see toimiks minu suurtäheluku abil. Pärast seda keelan tegeliku suurtäheluku, et lõpetaksin selle kogemata löömise. Kuid me jõuame selle hetkega

Kui leiate, et see on lihtsam kui loendite sirvimine, võite ka klõpsata kummagi loendi all nupul „Tüüp võti” ja seejärel lihtsalt vajutada klahvi, mida soovite muuta.

SharpKeys saab ka võtme keelata, kaardistades selle ilma toiminguteta. Valige vasakpoolsest loendist (klahvide loend Alates) klahv, mille soovite keelata. Valige paremal ülemine kirje - „Lülita võti välja” - ja klõpsake siis nuppu „OK”.

Siin lülitan selle suurtäheluku välja.

Kui olete võtmete ümberpaigutamise lõpetanud ja olete tagasi SharpKeys'i peaaknas, klõpsake muudatuste kinnitamiseks nuppu "Kirjutage registrisse".

SharpKeys annab muudatuste jõustumiseks teada, kas logite välja või taaskäivitate arvuti.

Pärast arvuti taaskäivitamist peaks võtme ümberpaigutamine olema täielik.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found