Kuidas luua kontroll-loendit teenuses Google Docs või Slides

Koostage kontrollnimekirjadega oma Google'i dokumentide või esitluste failis uuringute või ülesannete loendid. Selle lihtsa lahenduse abil saate oma dokumenti lisada lihtsa kontrollnimekirja, mida teised saaksid täita. Nii toimige järgmiselt.

Selle juhendi jaoks kasutame kõigi näidete jaoks Google'i dokumente. Mõlemat meetodit saab kasutada ka Google'i esitluste jaoks.

Käivitage oma brauser, minge teenusesse Google Docs või Slides ja avage dokument.

Järgmisena klõpsake noolt Bulleted List ikooni kõrval ja valige loendist märkeruut.

Sisestage mõned valikud nagu iga teine ​​täppidega loend, vajutades nende järel klahvi Enter.

Kui olete kõik vastused välja trükkinud ja soovite selle oma vastusena märkida, topeltklõpsake selle esiletõstmiseks kasti, paremklõpsake ja valige siis loendist linnuke.

See on kõik - märkeruut muutub linnukeseks, märkides selle valiku vastuseks. Valikute arv pole piiratud, seega korrake seda protsessi vastavalt vajadusele.

Google Docs või Slides ei ole disaini järgi mõeldud kasutamiseks küsitluse või vormide loomise tööriistana. Selle näpunäite eesmärk on aidata teil olemasolevasse dokumenti sisestada väga lihtne küsimustik. Kui soovite luua kauni ja täielikult funktsionaalse vormi või küsitluse, vaadake meie Google'i vormide juhendit algajatele.

SEOTUD:Google'i vormide juhend algajatele


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found