Steamiga kauplemiskaartide müümine (ja tasuta Steami krediidi hankimine)

Steamiga kauplemiskaardid on põhimõtteliselt vaba raha. Eeldades, et teil on Steamis mõned mängud, loote tõenäoliselt Steami kauplemiskaarte, ilma et sellest isegi aru saaksite - ja saate neid kogukonna turul müüa Steam Walleti krediidi jaoks, mida saate kasutada mängude ostmiseks.

Olen teinud allpool toodud meetodil vähemalt 20 dollarit tasuta Steami krediiti. See pole palju raha, kuid see on tasuta mäng või kaks peaaegu ilma tööta. Kui palju võite saada, sõltub sellest, kui palju Steami mänge omate - ja kas neil on kaarte saadaval või mitte.

Auru kauplemiskaardid 101

Aurukaubakaardid on enamasti sellised, nagu need kõlavad - digitaalsed kauplemiskaardid, mille saate mängides. Mängu ajal annab Steam teile selle mänguga seotud kaardi automaatselt nii sageli - keskmiselt umbes üks iga kahekümne kuni kolmekümne minuti järel. Samuti on teil madal võimalus saada kaartidest “fooliumiga” versioone, mis on vähem levinud ja kollektsionääridele väärtuslikumad.

Koguge nende kauplemiskaartide komplekt ja saate neid kombineerida, suurendades oma „Steam leveli“ (üsna mõttetu arv), hankides oma Steami profiili jaoks kosmeetilisi „märke“ ja hankides kleepse, mida saate kasutada Steami vestluses.

Siin on lahe osa: isegi kui teid kõik need mõttetud hüved ei huvita, teevad seda teised inimesed. Nii et saate oma kaarte müüa Steami kogukonnaturul. Teised Steami kasutajad ostavad need teilt ja saate Steami rahakoti vahendeid, mida saate mängude ostmiseks kasutada. Valve ja mänguarendaja saavad kumbki Steami kogukonna turu tehingu, nii et kõik võidavad.

Kahjuks võib kauplemiskaartide müümine olla keeruline protsess - eriti kui neid on palju. Nii et siin on mõned nipid selle magusa Steami raha saamiseks ilma palju aega kulutamata.

Esimene samm: lülitage Steam Guard Mobile Authenticator sisse

SEOTUD:Mis on kahefaktoriline autentimine ja miks seda vaja on?

Steami kogukonnaturul kaartide või muude üksuste loetlemiseks nõuab Steam, et kasutaksite oma konto kaitsmiseks Steam Guard Mobile Authenticatorit. See on iPhone'i, Androidi ja Windows Phone'i mobiilirakenduse Steam funktsioon, mis kaitseb teie Steami konto telefoni sisselogimiskoodiga. See on kaheastmeline autentimise vorm ja ilmselt on igatahes hea sisse lülitada.

Kui te aga seda funktsiooni ei kasuta, toimuvad teie oksjonid turvalisuse huvides viisteist päeva. See on vaev. Ja pärast Steam Guard Mobile Authenticatori lubamist peate ootama seitse päeva, enne kui saate üksusi ilma kinnipidamisajata loendisse asuda. Nii et parem on see võimalikult kiiresti kõrvale jätta.

Mobiilse autentija funktsiooni lubamiseks installige Steam'i mobiilirakendus ja logige sisse. Puudutage mobiilirakenduses menüünuppu ja puudutage menüü ülaosas valikut "Steam Guard". Puudutage rakenduse autentimismeetodina lisamiseks nuppu „Lisa autentija” ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid.

 

Kui te pole seda veel teinud, peate esitama telefoninumbri, kuhu Steam saab tekstsõnumeid saata. Samuti peaksite tagavõtme üles kirjutama juhuks, kui kaotate kunagi juurdepääsu oma telefoni Steami rakendusele ja peate oma Steami kontole juurde pääsema.

 

Kui uude seadmesse tulevikus Steami sisse logite, palutakse teil sisestada kood Steami rakendusest. Koodi leidmiseks avage telefonis lihtsalt Steam-rakendus.

Teine etapp: vaadake, millised kaardid teil on saadaval

Saadaolevate kaartide nägemiseks avage Steam, hiirega oma nime kohal ja klõpsake nuppu "Märgid".

Kerige alla, et näha, millistest mängudest teil kaarte on või millised mängud kaarte genereerivad. Näiteks alloleval ekraanipildil on mul mängust juba kolm kaarti Brütal Legend minu nimekirjas. Ja kuna ma omanDarksiders Warmastered Edition, Kui ma mängin, saan sellest mängust kuni kuus kaarti.

Kui teil on Steamis mitu mängu, on teil suur võimalus saada üsna palju kaarte.

Pange tähele, millised teie mängud pakuvad kaarte ja mitu kaarti saate genereerida (näiteks ütleb Darksiders, et „6 kaarditilka on alles”).

Kolmas etapp: looge need kaardid

Kaartide genereerimiseks ei pea te midagi erilist tegema - saate need lihtsalt tavalise mängimise jaoks. Kuid kui soovite kasutada mõnda trikki, saate kiiresti veelgi rohkem kaarte luua.

Kui teil on lihtsalt üks või kaks kaardilangusega mängu saadaval, võite mängude installimiseks ja mängimiseks klõpsata nupul „Esita”. Steam lihtsalt hoolib sellest, et mäng töötab, nii et võiksite mängu käitada taustal, vajutada klahve Alt + Tab ja teha mängu ajal midagi muud, kuni Steam annab teile kõik kaardid.

Kuid see pole tegelikult kõige laisem ja kiireim viis kõigi nende kaartide saamiseks. Selle asemel võiksite kasutada avatud lähtekoodiga rakendust Steam Idle Master, mida oleme edukalt testinud. See rakendus simuleerib teid Steamis "mängus" olekuna, liikudes kaartide hankimisel automaatselt mängust teise. Enne, kui Steam Idle Master nendes tühikäigul töötab, ei pea te isegi mänge alla laadima, nii et see säästab isegi kallist Interneti ribalaiust.

Rakendus nõuab, et sisestaksite oma Steami konto üksikasjad või esitaksite küpsise koodi, et see saaks jälgida teie märkide lehte ja vaadata, millistes mängudes on veel kaardilanguseid saadaval.

See ei aita teie Steami kontot hätta. Te ei ole tegelikult "petnud". Kasutate lihtsalt tööriista, mis pakub teile saadaolevaid kaarditilku ja mitte rohkem kui seda. Kaartide müümisel teenivad raha nii Valve kui ka mänguarendaja. Jätate lihtsalt mängude mängimise ja kiirema hankimise „gamifitseeritud” protsessi vahele.

Pange tähele, et Idle Master üritab tühjendada kõik mängud kaartidega. kui ostsite just mängu, saate selle raha eest tagastada ainult siis, kui olete seda mänginud esimese kahe nädala jooksul vähem kui kaks tundi. Nii et tühikäigu kapteni kasutamine võib muuta teid tagasimakse saamiseks kõlbmatuks, kui te pole ettevaatlik.

Tühikäigu meister viskab ka teie Steam-statistika ära. Kui see rakendus töötab tühikäigul mitu mängu korraga, võib see öelda, et olete viimase kahe nädala jooksul mänginud 800 tundi oma Steami profiililehel, kui see on valmis. See pole tegelikult oluline, kuid tundub naljakas ja mõnele inimesele meeldib näha, mitu tundi nad on tegelikult teatud mänge mänginud. Kui te ei soovi oma statistikaga jamada, võite lihtsalt astuda neljanda sammu juurde ja müüa kaarte, mille olete regulaarselt mängides teeninud.

Neljas etapp: müüge oma kaarte turule

Kui teie kaardid on saadaval, peaksite need Steam Walleti vahendite saamiseks turule lisama. Protsess on veidi aeglane, kuid kui teil on palju kaarte, võite saada korraliku summa raha.

SEOTUD:Brauserilaiendid on privaatsusunenägu: lõpetage nii paljude nende kasutamine

MÄRKUS. Selle kiirendamiseks soovitasime kunagi Chrome'i laiendust Steam Inventory Helper.Me ei soovita seda enam teha. Paljud teatavad, et see on muudetud nuhkvaraks (milleks võib brauserilaienditega lihtsalt juhtuda), nii et soovitame seda teha vaid pikka aega.

Inventari vaatamiseks klõpsake paremas ülanurgas oleval ümbrikuikoonil ja klõpsake „[X] üksust teie varus”. Steami kauplemiskaartide vaatamiseks klõpsake kategooriat „Steam”. Valige kauplemiskaart, kerige alla ja klõpsake nuppu "Müü".

Teile kuvatakse selle kaardi keskmiste turuhindade graafik, mis võimaldab teil valida, millise hinna soovite oma kaardi loetleda. Valige hind, nõustuge Steami lepinguga ja klõpsake nuppu „OK, pane see müüki”.

Korrake seda protsessi kõigi kauplemiskaartide puhul, mida soovite müüa.

Viies samm: kinnitage tehingud mobiilirakendusest

Isegi pärast kaartide loendisse lisamist pole neid turul veel võimalik müüa. Selle asemel peate oma nutitelefonis avama Steami rakenduse, puudutama menüüd ja valikut „Kinnitused”. Näete kõiki kaarte, mida proovisite loetleda.

Märkige need ükshaaval välja ja puudutage valikut „Kinnita valitud”, et kinnitada, et soovite neid kaarte müüa.

 

Kuues samm: loobuge müümata kaartidest hiljem

Nüüd saate rahulikult istuda ja vaadata, kuidas tasuta Steami krediit teie kontole laekub.

Kui kaarte pole mõne aja pärast müüdud, võite avada ühenduse> Steami turg ja vaadata, milliseid kaarte pole veel ostetud. Saate need kaardid turult eemaldada ja loetleda need madalama hinnaga, lootes, et need müüakse.

Seitsmes etapp: jälgige, et rohkem kaarte oleks ja korrake

Pärast mänguga seotud „kaarditilkade“ saamist oma kontole annab Steam teile selle mängu jaoks aeg-ajalt „lisapakke“, mida saate müüa ka tasuta Steami krediidi eest. Sobilikuks saamiseks peate lihtsalt vähemalt kord nädalas oma Steami kontole sisse logima.

Mängude arendajad lisavad vanematele mängudele endiselt kaarte - need kaardid ju teenivad neile raha -, nii et vaadake tulevikus uuesti. Isegi kui te pole veel ühtegi mängu ostnud, on tõenäoline, et varem teile kuulunud mäng võis hankida kauplemiskaarte.

Kauplemiskaardid on üldiselt rohkem väärt, kui mäng on uus ja kallis. Võimalik, et saate müüa uued 60-dollarised mängu kauplemiskaardid hinnaga 25–30 senti tükk, samas kui need mängud ise langevad, võivad need kaardid langeda kuni kuue sendini. Seega, kui ostate kalli mängu, tasub kaardid mängu väljaandmise kuupäeva lähedal maha müüa, mitte neist kinni hoida.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found