Kuidas liituda suumikoosolekuga

Suum ei takista kasutajate koosolekuga liitumist. Ettevõte pakub liitumiseks mitu võimalust - isegi kui te pole Zoomi tarkvara alla laadinud. Siin on kõik viisid, kuidas kasutaja saab suumikoosolekule siseneda.

Kuidas liituda suumikoosolekuga

Zoomi koosolekuga liitumiseks peab host esmalt koosoleku seadistama. Kui võõrustaja alustab seanssi, saavad osalejad liituda. Teise võimalusena saab host lubada suvandi, mis võimaldab kasutajatel liituda enne hosti saabumist, kuid koosolek tuleb ikkagi eelnevalt seadistada.

Kasutage suumirakendust

Kui teie seadmesse on juba installitud Zoom, saate koosolekuga liituda otse rakendusest, kasutades koosoleku ID-d või isiklikku lingi nime, mille host teile saatis.

Avage suum ja teil palutakse sisse logida. Võite (1) sisestada oma e-posti aadressi ja parooli ning seejärel valida „Logi sisse” või (2) logida sisse SSO, Google'i või Facebookiga. Google'i või Facebooki valimine viib teid vastavale sisselogimislehele. Kui otsustate SSO-ga sisse logida, peate teadma ettevõtte URL-i, mis on tavaliselt .zoom.us.

Sõltumata valitud sisselogimisviisist olete pärast selle protsessi lõppu rakenduse Zoom avalehel. Valige siin „Liitu”.

Ilmub uus aken. Esimesesse kasti sisestage koosoleku ID, mis saadeti teile siis, kui kutse e-posti teel saite. Teise võimalusena võite sisestada isikliku lingi nime, kui juhtute seda teadma.

Sisestage selle alla oma kuvatav nimi, valige, kas soovite koosolekuga liituda, kui heli ja video on lubatud, ja seejärel valige nupp „Liitu”.

Olete nüüd koosolekul.

Kasutage suumi veebisaiti

Kui liitute kohtumisega teise ettevõttega, peavad nad olema ettevõtte Zoomi abil registreerinud ettevõtte URL-i. See on üldiselt .zoom.us, kuid veenduge selle saamiseks hostilt.

Kui teil on ettevõtte URL, minge sellele oma valitud brauseris. Sihtleht näeb ettevõtete vahel välja erinev, kuid saadaolevad valikud on enamasti samad.

Valige nupp „Liitu”.

Nüüd peate sisestama koosoleku ID või isikliku lingi nime, mille oleksite pidanud saama koosoleku hostilt. Tehke seda ja valige seejärel „Liitu”.

Olete nüüd koosolekuga liitunud.

Kasutage e-posti linki

Kui võõrustaja saadab teile kutse, saate selle kutse e-posti teel. Sõnumi esimene link on link „Liitu suumikoosolekuga“. Klõpsake sellel lingil.

Kui see on valitud, viiakse teid suumi koosolekule.

Helistage koosolekule

Kui eelistate koosolekule helistamiseks lihtsalt oma telefoni, on see ka üks võimalus. Saadud e-posti kutses näete telekonverentsi numbrit.

Helistage sellele numbrile. Kui küsitakse, sisestage valimisklahvistiku abil koosoleku ID number (saadaval ka e-posti kutses). See on kõik, mis seal on!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found