Kuidas unustada Windowsi unustatud parool

Siit leiate How-To Geeki lehelt palju erinevaid viise Windowsi parooli lähtestamiseks - aga mis siis, kui te ei saa oma parooli lähtestada? Või mis siis, kui kasutate draivi krüpteerimist, mis kustutaks teie parooli muutmisel teie failid? On aeg selle asemel parool murda.

Selle saavutamiseks kasutame tööriista nimega Ophcrack, mis suudab teie parooli murda, et saaksite sisse logida ilma, et peaksite seda muutma.

Laadige alla Ophcrack

Esimene asi, mida peame tegema, on CD-pildi allalaadimine Ophcracki veebisaidilt. Allalaadimiseks on kaks võimalust - XP või Vista, seega haarake kindlasti õige. Vista allalaadimine töötab koos Windows Vista või Windows 7-ga ning ainus erinevus XP ja Vista vahel on "tabelid", mida Ophcrack parooli määramiseks kasutab.

Kui .iso-fail on alla laaditud, kirjutage see alloleva juhendi abil CD-le.

Kui hakkate oma parooli murdma millelegi, millel puudub CD-draiv, näiteks netbook, laadige universaalne USB-looja alla PenDrive Linuxist (Link allpool). USB-draiv töötab mitte ainult kiiremini, vaid saate Windows XP, Vista ja 7 jaoks kasutada ka ühte USB-draivi, kui kopeerite vajalikud tabelid draivi.

Kõigi Windowsi versioonidega töötava USB-draivi loomiseks laadige alla tasuta paroolitabelid Ophcracki veebisaidilt.

Märkus: Ophcracki veebisaidil on saadaval tasuta tabeleid ja on tasulisi tabeleid. Tasulised tabelid saavad tavaliselt töö kiiremini tehtud ja suudavad keerukamaid paroole murda, kuid tasulised tabelid ei pruugi USB-draivi mahtuda, kuna need ulatuvad maht 3 GB kuni 135 GB.

Nüüd ekstrakteerige tabelid USB-draivil olevasse \ tables \ vista_free ja Ophcrack kasutab neid automaatselt.

Käivitage CD / USB-lt

Käivitage arvuti loodud CD-lt või USB-draivilt.

Märkus. Mõnes arvutis peate alglaadimise järjekorra muutmiseks minema BIOS-i sätetesse või vajutama käivitamismenüü kuvamiseks klahvi.

Kui ketas on taaskäivitatud, peaks Ophcrack käivituma automaatselt ja hakkab kõigi teie arvuti kasutajate paroole krakkima.

Märkus. Kui arvuti käivitub ja teil on ainult tühi ekraan või kui Ophcrack ei käivitu, proovige arvuti taaskäivitada ja valida otseülekande CD-buutimismenüüst käsitsi või madala RAM-i suvandid.

Kui teil on keeruline parool, võtab see palju kauem aega kui lihtsad paroolid ja koos tasuta tabelitega ei pruugi teie parool kunagi puruneda. Kui pragu on tehtud, näete parooli lihttekstina, kirjutage see üles ja taaskäivitage masin sisselogimiseks. Kui teie parool pole lõhenenud, saate sisse logida ka ühe teise administraatori õigustega kasutajana ja seejärel oma parooli Windowsi kaudu muuta.

Saadaval olevate tasuta tabelite abil ei saa te iga parooli murda, kuid tasulised tabelid jäävad vahemikku 100 kuni 1000 dollarit, nii et teil võib olla parem oma parool lihtsalt lähtestada nende õpetuste abil:

  • Lähtestage parool Ubuntu live CD-ga
  • Parooli muutmine Linuxi süsteemi päästeplaadiga
  • Lähtestage parool Ultimate Boot CD abil
  • Lähtestage parool parooli lähtestamise kettaga

Nendelt linkidelt saate kogu parooli lõhkumiseks vajaliku tarkvara.

  • Ophcracki koduleht
  • Põletage iso-fail plaadile
  • Pendrive Linux Universal USB looja

Kui te ei kasuta draivikrüptimist ja teil on karm parool, on parooli lähtestamine ühe ülaltoodud tööriista abil tavaliselt palju kiirem, kuid meile meeldib näidata teile kõiki erinevaid tehnikaid, mida saate kasutada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found