Kuidas oma Kindle Paperwhite'i ekraanipiltide, rakenduste ja muu jaoks purustada

Oleme teile juba varem näidanud, kuidas oma Kindle'i vangi murda, kuid uus Paperwhite (ilusa suurema eraldusvõimega ekraaniga, mis palub kohandatud ekraanisäästjaid) nõuab jailbreakimiseks täiesti uut nippi. Loe edasi, kui me Paperwhite'i jailbreakime ja uute ekraanisäästja režiimidega tutvustame.

Miks ma seda teha tahan?

Selles õpetuses on kaks elementi. Esiteks on seal jailbreak ise. Jailbreak võimaldab teil oma Kindle Paperwhite'ile juurde pääseda, nagu oleksite arendaja, kellel on täielik juurdepääs seadme opsüsteemile ja failistruktuurile. See on vinge, sest see võimaldab teil seadet kasutada nii, nagu soovite, sealhulgas laadida kolmanda osapoole häkke, lisandmooduleid ja muid lahedaid näpistusi.

Õpetuse teine ​​osa hõlmab suurepärast näidet selle kohta, mida saate teha vangistuses purustatud Paperwhite'iga, installides kohandatud ekraanisäästjad. Esialgne ekraanisäästja häkkimine oli päris vinge (kuna see võimaldas teil Kindle'i ekraanisäästjad enda vastu välja vahetada), kuid uus ekraanisäästja häkkimine on veelgi parem, kuna võimaldab kolme režiimi: kohandatud ekraanisäästjad, viimase loetud raamatu kaane kuvamine, ja kerge "magava" ülekate, mis hoiab praeguse lehe nähtaval. Kui häkk on installitud, kirjeldame üksikasjalikult, kuidas need režiimid töötavad. Me ei tea sinust, kuid How-To Geeki ümber armastame suurte ja väikeste asjade kohandamist, nii et see häkkimine on otse meie alleel.

Mida ma vajan?

Selle õpetuse jaoks vajate järgmisi asju.

 • Kindle Paperwhite
 • USB sünkroonimiskaabel
 • Peremeesarvuti

Ehkki kõik Kindlesid saab purustada, on Kindle Paperwhite kõige uuem ja nõuab ka vanematest Kindlesidest oluliselt erinevat lähenemist. Kui teil on vanem Kindle, ärge heitke meelt, võite siin vaadata meie vana Kindle'i jailbreak-juhendit.

SEOTUD:Jailbreak Your Kindle lihtsa ekraanisäästja kohandamise jaoks

Samuti vajate hostarvutit, mis on võimeline avama .zip-arhiive ja paigaldama Paperwhite'i eemaldatava välkmäluseadmena. Kuna arvuti on lihtsalt platvorm failide Kindle'i edastamiseks, on õpetus OS-agnostiline.

Lõpuks vajate protsessi igas etapis (jailbreaking ja ekraanisäästja häkkimise installimine) käputäis väikseid faile, millele me linkime sobival ajal otse juhendaja igas jaotises.

Paperwhite'i operatsioonisüsteemi uuendamine / alandamine

Kui teie Paperwhite'i Kindle OS-i versioon on 5.3.3 või 5.3.6+, ei saa te Jailbreak Hacki installida ja peate oma OS-i versiooni sobivaks versiooniks üle viima.

Märge: Kui teie praegune Kindle OS-i versioon, mis on kontrollitud menüüst Menüü -> Seaded -> Menüü -> Seadme teave -, on 5.3.0, 5.3.1, 5.3.4 või 5.3.5, ei pea te seda täiendama ega uuendama. alandage oma praeguse OS-i versiooni. Kui teie OS-i versioon on varasem kui 5.3.0, soovitame tungivalt minna üle kõige uuemale, kuid jailbreak-sõbralikule versioonile 5.3.5. Kui kasutate praegu Kindle OS-i vastuvõetavat versiooni, minge järgmisele jaotisele Jailbreak'i installimine.

Valisime jailbreak'i kasutades kõige kõrgemat endiselt jailbreakable versiooni 5.3.5 ja meil polnud probleeme. Mõned kasutajad on teatanud probleemidest ja jõudnud tagasi 5.3.1-le. Vajalikud täiendus- / alandamisfailid saate alla laadida otse Amazoni serveritest siit:

 • Amazoni hostitud Kindle OS 5.3.1
 • Amazoni hostitud Kindle OS 5.3.5

Kui ülaltoodud lingid on mingil põhjusel katki (nt Amazon ei paku enam vanemaid Kindle OS-i faile allalaadimiseks), on failid saadaval ka sellel kolmanda osapoole saidil, mida haldab Kindle modder / developer Ixtab:

 • Kolmanda osapoole hostitud Kindle OS 5.3.1
 • Kolmanda osapoole hostitud Kindle OS 5.3.5

Laadige oma Kindle OS .bin fail alla oma arvutisse.

Enne jätkamist pange oma pabervalge režiimi Lennuk, navigeerides menüüsse Menüü -> Seaded ja lülitades ekraani ülaosas oleva suure „Lennukirežiimi“ lüliti asendisse Sees. Me ei taha, et Paperwhite selle protsessi ajal Amazoni serveritega ühenduse loomiseks on võimalus, et ta proovib üle õhu uuendada või muud tüüpi häireid tekitada.

Paigaldage oma Paperwhite eemaldatava seadmena arvutisse, kinnitades selle USB-sünkroonimiskaabli kaudu. Kopeerige .bin-fail arvutist juurkataloogi järgmiselt:

Ärge muretsege, kui teil pole kataloogis muid ekraanipildil olevaid faile, näiteks .calibre-faile, kuna need on Caliberi raamatuhalduri kasutamise kõrvalproduktid (kui te ei kasuta Caliberit, võitsid nad " pole teie seadmes).

SEOTUD:Kuidas korraldada oma e-raamatute kogu kaliibriga

Kui olete .bin-faili edukalt oma Paperwhite'ile üle kandnud, eemaldage seade arvutist ja eemaldage USB-kaabel. Navigeerige menüüsse -> Seaded -> Menüü -> Kindle'i värskendamine.

Teie Paperwhite taaskäivitub ja umbes mõne aja pärast näete tarkvaravärskenduse kuva koos edenemismõõdikuga. Las see olla; see lõpetab värskenduse ja taaskäivitub ise umbes 5–10 minuti pärast.

Kui Paperwhite on taaskäivitunud, kontrollige seadme teavet uuesti, et veenduda, et seadmesse on vilkunud õige Kindle OS-i versioon. Navigeerige menüüsse Menüü -> Seaded -> Menüü -> Seadme teave nagu õpetuses varem ja kontrollige, kas värskendus õnnestus.

SEOTUD:Kuidas kustutada DRM-i oma Kindle'i raamatutest seadmeteüleseks kasutamiseks ja arhiveerimiseks

Jailbreak'i installimine

Nüüd, kui oleme Kindle OS-i õiges versioonis, on aeg asuda jailbreak'i installimise juurde. Ehkki peame kogu protsessi silmas "vanglakaristuseks", on need tegelikult mõned huvitavad asjad kapoti all.

Esiteks rakendatakse pabervalgele tegelik vanglakaristus. See on muudetud sertifikaat, mis võimaldab installida kohandatud värskenduspakette (umbes nagu iOS-i seadme jailbreakimine lubab teie seadmesse installida allkirjastamata pakette).

Teiseks paigaldab see Jailbreak Bridge; see väike kood on loodud selleks, et aidata tulevaste värskenduste korral säilitada jailbreak.

Kolmandaks installib see Kindleti arendaja sertifikaatide komplekti. Kindletid on Kindle'i Java-apletid (nt väikesed mängud, mida saate Kindle'is mängida). Kindlas modelleerimiskogukonnas aktiivsemate kõige tavalisemate jailbreak / kolmandate osapoolte arendajate sertifikaatide eelinstallimine muudab kolmandate osapoolte Kindletite hilisema installimise palju lihtsamaks.

Neljandaks installib see Kindle modder Ixtabi välja töötatud nn päästepaketi, mis võimaldab teie Paperwhite'il SSH-serveri. Kuigi erinevatele Kindle'i mudelitele on päris raske jailbreakimisega ning tuntud jailbreak-tööriistade ja -tehnikate järgimisega haiget teha, on alati võimalik asju kokku keerata, kui hakkate oma Paperwhite'i sisemuses täpsemat summutama. SSH-serveri päästepakett pakub sisenemispunkti, et vajadusel oma Paperwhite kustutada ja lähtestada.

Nii nagu teiste seadmete juurdumine / jailbreak, ei tee ka tegelik jailbreak ise eriti palju. See avabpotentsiaal teha siiski palju, mida me kasutame, kui oleme vanglakaristuse lõpetanud.

Alustamiseks laadige Paperwhite jailbreak-failid alla siit: Ametlik Mobilereadi lõim (vaja on tasuta Mobilereadi kontot).

Kui olete faili alla laadinud, avage fail kpw_jb.zip, avage fail ja eraldage sisu oma arvuti ajutisse asukohta. Kinnitage oma Paperwhite arvuti külge ja avage paigaldatud helitugevus. Kopeerige kpw_jb arhiivist kolm mitte-readme-faili: jailbreak.sh, MOBI8_DEBUG ja jailbreak.mobi oma Paperwhite'i, asetades need järgmistesse kataloogidesse:

Juur \

--- MOBI8_DEBUG

--- jailbreak.sh

--- \ dokumendid \

------ jailbreak.mobi

Kui faile DEBUG ja .sh ei paigutata juurkataloogi ja jailbreak.mobi dokumentide kausta, ei saa te jailbreak'i käivitada. Kui olete kõik failid õigesti paigutanud, jätkake ja eemaldage oma Paperwhite arvutist. Eemaldage USB-kaabel.

Teie Paperwhite naaseb viimasele ekraanile, mida kasutasite; koduekraanile naasmiseks vajutage avaekraani nuppu, kui te pole veel sellel. Avakuval peaksite nägema uut isiklikku dokumenti:

Kui te uut dokumenti ei näe, kontrollige rippmenüüd otse navigeerimisriba all. Kui olete selle seadistanud näitama ainult raamatuid, ei näe te jailbreak-dokumenti. .Mobi-faili avamiseks klõpsake uuel dokumendil.

Kui dokument on avatud, tervitatakse teid esimesel lehel hiiglasliku lingiga „Klõpsake JAILBREAK”:

Vabandame ekraanipildi kvaliteedi järsu languse pärast. Ekraanipilt on autoriõiguste tõttu dokumentides keelatud, seetõttu läksime üle Paperwhite'i ekraani käsitsi pildistamisele.

Pärast lingil klõpsamist näete järgmisekraani koos täiendavate juhistega, näiteks:

Tehke täpselt nii, nagu öeldakse: vajutage ekraani nurgas mõneks sekundiks õrnalt. See käivitub kiiresti jailbreak-installiprotsessi:

Kui protsess on lõpule jõudnud, suunatakse see kohe Paperwhite'i avakuvale (mis on huvitav paus varasematest jailbreak-tööriistadest, mis seadme täielikult taaskäivitavad). Eelmine jailbreak-dokument asendatakse jailbreak-protsessi logiga, näiteks:

Dokumendi avamine loetleb lihtsalt selle, mida jailbreak tegi (mis on sisuliselt vaid loetelu asjadest, millest me õppematerjalis varem rääkisime, näiteks Jailbreak Bridge'i installimine).

Siinkohal on seade täielikult vangistuses! Ainus funktsioon, mis pole kohe pärast installimist saadaval, on SSH-põhine päästepakett (SSH-serveri lubamiseks peate oma Paperwhite'i taaskäivitama).

Ekraanisäästja Hacki installimine

Nüüd, kui meil on Paperwhite'i jailbroken, on aeg kasutada vangla purunemist lõbusate asjade tegemiseks. Peamine põhjus, miks inimesed oma Kindle'i vanglasse murdsid, on kohandatud ekraanisäästjate hankimine, seega näitame teile, kuidas oma jailbreak-i häkkimist kena kohandatud ekraanisäästja paketiga täiendada.

Alustamiseks peame alla laadima kaks faili, Python for Kindle pack ja tegeliku ekraanisäästja häkkimise (vastavalt kindle-python-0.5.N.zip ja kindle-links-0-01.1.N.zip).

Need saate alla laadida siit: ametlik Mobilereadi lõim (vaja on tasuta kontot)

Kui olete failid alla laadinud, on aeg alustada. Enne ekraanisäästja häkkimise kasutamist peame Paperwhite'ile installima Pythoni. Paigaldage seade USB-sünkroonimiskaabli abil ja eraldage update_python_0.5.N_install.bin Paperwhite'i juure (teieära tuleb kindle-python-0.5.N.zip arhiivist välja tõmmata muud failid). Kui fail on edukalt üle kantud, eemaldage oma Paperwhite arvutist ja eemaldage USB-kaabel.

Alustage Paperwhite'is värskendust, nagu me tegime juhendaja eelmises jaotises, navigeerides menüüsse -> Seaded -> Menüü -> Uuenda oma Kindle. Klõpsake värskenduse autoriseerimiseks nuppu OK ja oodake mõni minut, kuni see värskendusprotsessi lõpule viib.

Kui olete tagasi Paperwhite'i avaekraanil, jätkake ja ühendage see uuesti USB-sünkroonimiskaabli abil arvutiga. Nüüd on aeg ekraanisäästja häkkimine üle kanda. Eemaldage fail update_linkss_0.11.N_install.bin kindle-linkss-0.11.N.zip arhiivist ja asetage see oma Paperwhite juurkataloogi (jällegi on arhiivis ka teisi faile, mis jäävad puutumata). Korrake sama värskendusprotsessi menüü kaudu -> Seaded -> Menüü -> Uuenda oma Kindle'i. Pärast värskenduse volitamist taaskäivitub seade uuesti.

Pärast taaskäivitamist ja edukat naasmist Paperwhite'i avakuvale paigaldage Paperwhite uuesti USB-sünkroonimiskaabli abil. Kui vaatate Paperwhite'i juurkataloogi, näete mõnda uut täiendust:

Kaustad / python / ja / extensions / on loodud Pythoni installeri poolt ja need tuleks täielikult üksi jätta. / Linkss / kausta loob ekraanisäästja häkkimine ja see sisaldab meid huvitavaid faile ja kaustu. Kuigi enamus faile / linkss / failides tuleks jätta üksi, on soovitud ekraanisäästjaefekti tekitamiseks väheseid meie suhtlemist vajavaid. Vaatame nüüd erinevaid konfiguratsioonivõimalusi.

Märge: Saate korraga kasutada ainult ühte neist konfiguratsioonidest. Rohkem kui ühe korraga seadistamine jätab enamikul juhtudel tühja ekraanisäästja ning teistel krahhi ja vigu.

Paberivalge seadistamine ekraanirežiimi katmiseks: Kui soovite, et Paperwhite kuvaks viimati loetud (või praegu loetud) raamatu kaane ekraanisäästjana, peate kataloogis / linkss / kataloogis lihtsalt looma tühja faili nimega "kaas":

Saate luua uue tekstidokumendi ja lihtsalt laiendada .txt laiendi või, nagu me siin tegime, saate olemasoleva tühja faili "autoreboot" kopeerida ja selle lihtsalt ümber nimetada. Oluline osa on see, et see on ilma laiendita näiv fail. Seal olles kustutage fail „automaatne taaskäivitamine” (lisateavet selle kohta hetkega). Eemaldage oma Paperwhite ja taaskäivitage see menüü kaudu -> Seaded -> Menüü -> Taaskäivita.

Kui teie Paperwhite on taaskäivitamise lõpetanud ja naasnud avalehele, avage raamat ja oodake mõni minut või kaks, kuni häkk kaane töötleb. Kui panete Paperwhite'i kohe magama, saate ekraanisäästja, millel on kiri "Ekraanisäästjate häkk on praegu kaanerežiimis, kuid pole veel raamatukaant edukalt töödelnud :). Teisisõnu, tegite kõik õigesti, kuid see pole kaant veel kasutamiseks ette valmistanud.

Paperwhite'i režiimi seadmine puhkeolekurežiimi: Kui soovite, et Paperwhite kuvaks väikese ülekatte, mis näitab, et seade on viimase nähtava sisu üle maganud, peate eelmise sammu protsessi kordama, nimetades tühjale failile viimase nime. Seal olles kustutage uuesti automaatkäivituse tühi fail.

Kuigi see meetod on uudne, kuna see näitab teile täpselt seda, mis teie Paperwhite'il oli, kui seda magama panite (seega, kui saaksite öelda, et võiksite näiteks retsepti lugeda, ilma et peaksite muretsema selle pärast, et seade magama jääb), on see suur potentsiaal tekitada segadust. .

Paperwhite'i seadistamine kohandatud ekraanisäästurežiimile: Kuigi praegune raamatukaane režiim on tõesti lahe, on see režiim, mida enamik inimesi mõtleb, kui mõtleb Kindle'i kohandatud ekraanisäästjatele, võimalus paigutada oma pilte seadmesse ja neid kuvada.

Esiteks peate eemaldama tühjad failid, mille olete loonud kahe eelmise tehnika jaoks (kui te neid kasutasite), näiteks "viimane" või "kate". Järgmisena peate USB-kaabli abil oma Paperwhite'i kinnitama ja sirvima kausta / linke / ekraanisäästjaid /.

Sellest kaustast leiate ühe .png-faili, mis näeb välja nii:

Peale kohatäitjana toimimise ja ekraanisäästja häkkimise edukuse näitamise näitab see fail meile ka seda, milliseid parameetreid Paperwhite ekraanisäästja vajab. See on oluline, sestkui fail ei vasta ühele järgmistest kriteeriumidest see ei toimi:

 • Fail peab olema .png-vormingus.
 • Faili mõõtmed peavad olema 758 × 1024.

Ehkki tehniliselt suudab Paperwhite hallata värviliste piltide seadmes kuvamist, kaotate protsessi üle kontrolli, nii et pildid ei pruugi teie soovitud viisil kuvada. Seda silmas pidades on väga soovitatav pilt teisendada 8-bitiseks halltooniks. Teisenduse saate teha mis tahes tavalises pilditöötluspaketis, nagu Adobe Photoshop ja GIMP.

Oma testi jaoks lõime .png How-To Geeki logo. Kui soovite oma Paperwhite ekraanisäästjat kasutada, saate selle siit alla laadida.

Kui olete oma ekraanisäästja (d) paigutanud kausta / linkid / ekraanisäästjad / kausta Paperwhite, eemaldage pabervalge. Teie uued ekraanisäästjad ilmuvad alles siis, kui olete seadme taaskäivitanud, nii tehke seda menüü Menüü -> Seaded -> Menüü -> Taaskäivitamine kaudu.

Muud ekraanisäästja häkkitrikid: Lisaks ülaltoodud tehnikatele on ekraanisäästja häkki peidetud mõned väikesed nipid ja nipid, mida tasub mainida. Erinevate tulemuste saavutamiseks võite kasutada järgmisi tühje faile, mis on loodud täpselt nii, nagu meie lõime teised tühjad failid:

 • automaatkäivitus: See on spetsiifiline lipp, mida mõned pluginad kasutavad Calibri jaoks Paperwhite'i taaskäivitamiseks pärast nende töö lõpetamist. Kui te ei kasuta seda vajavat pistikprogrammi, pole seda lippu vaja.
 • taaskäivitage: Kui see fail on olemas, taaskäivitub Paperwhite 10 sekundit pärast selle arvutist väljutamist. See lipp on kasulik ainult siis, kui kasutate omaenda kohandatud kaante (ja lisate sageli uusi), kuna ülekatte või kaanemeetodi kasutamisel pole taaskäivitamine vajalik.
 • juhuslik: Kui see fail on olemas, juhuslikult jaotatakse ekraanisäästja failide loend iga kord, kui Paperwhite uuesti käivitatakse.
 • segama: Segamislipp on seotud otse automaatkäivituse lipuga ja seda kasutatakse kaante järjekorra randomiseerimiseks pärast automaatse taaskäivitamise funktsiooni kutsumist. Kui te ei kasuta automaatse taaskäivitamise lippu, ei tohiks te seda lippu kasutada.

Kui te ei soovi mingil ajal antud lippu kasutada (nt taaskäivitage), kustutage lihtsalt tühi fail kaustast / linkss / ja taaskäivitage Paperwhite.

See on kõik, mis seal on! Paigaldage jailbreak, installige ekraanisäästja häkkimine, rakendage väike kogus esialgset kohandamist ja see on kohandatud ekraanisäästjad lõpuni.

Kas teil on Kindle'i või e-raamatukeskne häkkimine, trikk või näpistamine, millest soovite, et me kirjutaksime? Hääletage kommentaarides ja läheme uurima.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found