Kuidas värskendada Windows 7 korraga Microsofti mugavuste koondpaketiga

Kui installite Windows 7 uude süsteemi, peate traditsiooniliselt läbima pika protsessi, et laadida alla aastaid värskendusi ja pidevalt taaskäivitada. Enam mitte: Microsoft pakub nüüd „Windows 7 SP1 mugavuskomplekti”, mis toimib põhimõtteliselt Windows 7 hoolduspaketina 2. Ühe allalaadimisega saate installida sadu värskendusi korraga. Kuid seal on konks.

Seda värskenduspaketti, mis ühendab 2011. aasta veebruarist pärinevad värskendused, ei tehta Windows Update'is kättesaadavaks. Kui installite Windows 7 süsteemi nullist, peate selle allalaadimiseks ja installimiseks kõik endast oleneva. Kui te seda ei tee, laadib Windows Update värskendused alla ja installib need ükshaaval - aeglasemalt ja tüütumalt.

Mugavuskomplekti saate alla laadida ja installida, et te ei peaks seda raskesti tegema.

Esimene samm: installige hoolduspakett Service Pack 1, kui teil seda veel pole

SEOTUD:Kust alla laadida Windows 10, 8.1 ja 7 ISO-d seaduslikult

Windows 7 hoolduspaketi Service Pack 1 mugavuskomplekt nõuab, et hoolduspakett Service Pack 1 oleks juba installitud. Kui installite Windows 7 nullist, saate selle kahel viisil:

  • Installige kettalt või ISO-lt, mis sisaldab hoolduspaketti Service Pack 1: Microsoft pakub allalaadimiseks Windows 7 ISO-pilte. Nendel ISO-piltidel on integreeritud hoolduspakett Service Pack 1, nii et teil on juba installitud hoolduspakett Service Pack 1.
  • Laadige alla ja installige SP1Eraldi: Kui installisite vanemalt Windows 7 kettalt ilma integreeritud SP1, peate pärast seda installima hoolduspaketi Service Pack 1. Käivitage Windows Update, otsige värskendusi ja installige selle installimiseks värskendus „Microsoft Windowsi hoolduspakett (KB976932)”. Samuti saate hoolduspaketi Service Pack 1 alla laadida otse Microsoftilt ja installida selle ilma Windows Update'i läbimata.

Kui te pole kindel, kas teil on installitud Windows 7 hoolduspakett Service Pack 1, avage menüü Start, tippige otsingukasti „winver” ja vajutage sisestusklahvi. Kui aknas on kiri „Service Pack 1”, on teil hoolduspakett Service Pack 1. Kui seda pole, peate installima hoolduspaketi Service Pack 1.

Teine etapp: saate teada, kas kasutate Windows 7 32- või 64-bitist versiooni

Kui te pole kindel, kas kasutate Windows 7 32- või 64-bitist versiooni, peate selle kiiresti teada saama.

Klõpsake nuppu „Start”, paremklõpsake menüüs Start käsku „Computer” ja valige käsk „Properties”. See teave kuvatakse süsteemi päise all jaotisest „Süsteemitüüp” paremal.

Kolmas etapp: laadige alla ja installige 2015. aasta aprilli värskendus teeninduspakett

Pärast hoolduspaketi 1 installimist ei saa mugavuskomplekti lihtsalt installida. Kõigepealt peate installima 2015. aasta aprilli hoolduspaketi värskenduse. Ärge küsige meilt, miks; küsige Microsofti käest.

Minge 2015. aasta aprilli hoolduse korstna värskenduse allalaadimislehele ja kerige allalaadimislinkideni. Klõpsake Windows 7 x86 (32-bitine) või x64 (64-bitine versioon) värskenduse allalaadimiseks vastavat linki.

Klõpsake faili allalaadimiseks järgmisel lehel linki „Laadi alla” ja topeltklõpsake seejärel selle installimiseks allalaaditud värskendusfaili.

Neljas etapp: laadige alla ja installige Windows 7 hoolduspaketi SP1 mugavuskomplekt

Uuenda: Saate hõlpsalt alla laadida mugavuste värskenduskomplekti, kasutades allolevaid otselinkide linke. Microsoft võib neid igal ajal muuta, seega saatke meile märkus, kui need lingid tunduvad surnud. Kui otselingilingid töötavad, võite värskenduse allalaadimise Microsofti värskenduste kataloogi veebisaidilt vahele jätta. Lihtsalt laadige alla sobiv värskendus ja käivitage see installimiseks.

  • Laadige alla 64-bitine versioon.
  • Laadige alla 32-bitine versioon.

Kui otselingilingid ei tööta või soovite värskenduse lihtsalt ametlikult alla laadida, peate Microsofti värskenduste kataloogi veebisaidilt alla laadima Windows 7 hoolduspaketi SP1 mugavuste koondpaketi.

Kahjuks vajab see veebisait ActiveX-i, mis tähendab, et see töötab ainult Internet Exploreris - te ei saa Windows 10 arvutis kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi ega isegi Microsoft Edge'i.

Pärast saidi avamist Internet Exploreris klõpsake kollasel inforibal ja valige käsk „Installi see lisandmoodul kõigile arvutis olevatele kasutajatele”. Pärast ActiveX-i juhtelemendi installimist peate nõustuma kasutajakonto haldamise hüpikaknaga.

Näete mitut allalaadimiseks saadaval olevat värskenduspaketti:

  • Windows 7 värskendus (KB3125574): Laadige see alla, kui kasutate Windows 7 32-bitist versiooni.
  • Windows Server 2008 R2 x64 väljaande värskendus (KB3125574): Laadige see alla, kui kasutate Windows Server 2008 R2 64-bitist versiooni.
  • Windows 7 värskendus x64-põhistele süsteemidele (KB3125574): Laadige see alla, kui kasutate Windows 7 64-bitist versiooni.

Õige värskenduse allalaadimiseks oma süsteemile klõpsake sellel paremal oleval nupul „Lisa”.

Kui soovite alla laadida mitu värskendust - näiteks kui värskendate nii 32- kui 64-bitiseid Windows 7 süsteeme ja soovite plaastri võrguühenduseta koopiaid, võite klõpsata nupul „Lisa” mitu värskendage, et need korraga alla laadida.

Pärast seda klõpsake lehe paremas ülanurgas linki „Kuva korv“.

Valitud värskenduse või värskenduste allalaadimiseks klõpsake siin nuppu „Laadi alla”.

Uuenduse jaoks peate valima allalaadimiskoha. Näiteks võite valida kausta Allalaadimised või töölaua.

Klõpsake nuppu „Sirvi”, valige kaust ja seejärel klõpsake „Jätka”.

Värskendust hakatakse alla laadima, nii et oodake, kuni see toimub. Sõltuvalt teie valitud värskendusest on allalaadimine kokku vahemikus 300 MB kuni 500 MB.

Kui see on alla laaditud, saate avada kausta, kuhu värskendus alla laadisite, ja selle käivitamiseks ning oma Windows 7 süsteemi värskendamiseks topeltklõpsake seda.

Samuti saate selle värskendusfaili kopeerida USB-draivi või võrgukohta ja käitada seda täiendavates Windows 7 arvutites, värskendades neid kiiresti, kui neil on juba hoolduspakett Service Pack 1 installitud.

See värskenduspakett installib ainult kõik värskendused, mis on välja antud pärast hoolduspaketti Service Pack 1 ja enne 16. maid 2016. Tulevaseid värskendusi sellele ei lisata. Kui laadite selle paketi alla pärast seda kuupäeva, peate installima mugavuste värskenduskomplekti ja seejärel käivitama Windows Update'i, et installida pärast seda paketti välja antud värskendused.

Edaspidi pakub Microsoft kord kuus ühe vea ja stabiilsuse parandustega värskendust. Samuti pakub see turvaprobleemide jaoks väiksemaid värskendusi, nagu tavaliselt. Selle tulemuseks peaks olema pärast värskendatud värskenduskomplekti paketi installimist vähem värskendusi.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found