IMessage'i seadistamine ja kasutamine Macis

iMessage on sisseehitatud sõnumside rakendus kõigile Apple'i ökosüsteemi kuuluvatele inimestele. Macis saate sõnumeid saata kõigile oma iPhone'i kasutavatele sõpradele ning - kui teil on ka iPhone - saata ja vastu võtta tavalisi SMS-e Android-kasutajatega.

SEOTUD:Kuidas seadistada tekstsõnumite edastamine Macis või iPadis

Kuidas seadistada Macis sõnumeid

IMessage'i kasutamiseks ei pea te iCloudi kasutama (või teil pole isegi iPhone'i), kuid vajate Apple ID-d. Kui teil on juba iCloudi konto, on teie registreerumiseks kasutatud e-kiri teie Apple ID.

Käivitage rakendus Messages kaustast Dock, oma rakendustest või otsides seda klahviga Command + Space. Kui käivitate rakenduse esimest korda, palutakse teil sisse logida. Kui teil pole Apple ID-d, võite registreerumiseks klõpsata allosas valikul „Loo uus Apple ID”. Muul juhul logige sisse oma olemasoleva Apple ID-ga.

Pärast sisselogimist avage sõnumi seaded, klõpsates menüüribal nuppu „Sõnumid” ja valides „Eelistused” või vajutades klahve Command + Comma.

Vahekaardil „iMessage“ leiate oma iMessage'i konto haldamise võimalused. Peaksite veenduma, et teie telefoninumber või e-posti aadress oleks loetletud jaotises „Teid saab kasutada sõnumite saamiseks aadressil”, muidu ei saa te oma Macis ühtegi sõnumit.

Kui teil on kaks kontakti, näiteks Apple ID ja telefoninumber, saate sõnumeid vastu võtta mõlemal kontol. Allosas saate valida, millist eelistate uute inimeste sõnumite saatmisel kasutada. E-posti põhise iMessage'i konto kasutamine on sama mis telefonipõhise konto kasutamine; saate sõnumeid saata kõigile, kes kasutavad iMessage'i, isegi nende telefoninumbri järgi. Kuid ainult telefonipõhised kontod saavad Androidi kasutajatele SMS-sõnumeid saata.

Enne selle akna sulgemist peate veenduma, et valik „Luba sõnumid iCloudis” on lubatud, et kõik teie vanad sõnumid sünkroonitaks teie Maciga õigesti. Soovite selle lubada kõigis oma seadmetes.

SEOTUD:Kuidas sünkroonida oma iMessages kõiki oma Apple'i seadmeid

Kui teie telefoninumbrit ei kuvata sõnumite eelistustes, peate veenduma, et iMessage on teie telefonis lubatud. Avage oma telefoni menüü Seaded> Sõnumid ja veenduge, et iMessage oleks sisse lülitatud. Kui see pole nii, näete teadet „Kasuta iMessage'i jaoks oma Apple ID-d”, millel peaksite klõpsama ja sisse logima oma Macis kasutatava kontoga.

Kui kõik on lubatud, peaks teie telefoninumber mõne minuti jooksul ilmuma teie Maci Sõnumite eelistustes ja pärast seda võite iMessage'i kasutada vastavalt soovile.

Kui soovite SMS-sõnumeid saata ja vastu võtta - see võimaldab teil suhelda Androidi kasutajate ja kõigi teistega, kellel pole Apple iMessage'i, peate lubama ka iPhone'i tekstisõnumite edastamise ning ühendama oma Maci ja omavahel ühendatud seade.

SEOTUD:Kuidas seadistada tekstsõnumite edastamine Macis või iPadis

Heli- või videokõnede tegemiseks peate kasutama FaceTime'i. FaceTime on eraldi rakendus, kuid sellel on sarnane seadistusprotsess.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found