Bluetoothi ​​probleemide tõrkeotsing teie iPhone'is või iPadis

Parimatel päevadel võib Bluetooth olla veidi peen. Teie iOS-seadme ja mis tahes lisaseadme vahel, millega ühendate, on mitu võimalikku riket. Nende tõrkeotsinguks saate teha järgmist.

Ehkki see võib olla temperamentne ja natuke aku tühjaks kulutada, on Bluetooth endiselt suurepärane võimalus lähedal asuvate seadmete ja lisaseadmetega ühenduse loomiseks. Seadmete sidumine Bluetoothi ​​kaudu võimaldab teil teha lahedaid asju, näiteks käivitada autolt väljudes meeldetuletusi, ja see on vajalik ka paljude seadmete jaoks, näiteks kantavate ja traadita kõlarite jaoks. Seega võib see olla pettumusttekitav, kui Bluetooth-ühendused ei tööta. Ühenduste taastamiseks võite siiski teha mitu tõrkeotsingu sammu.

SEOTUD:Kuidas siduda Bluetooth-seade arvutiga, tahvelarvutiga või telefoniga

Kõigepealt proovige ilmset kraami

Nagu enamik vidinatega seotud asju, on ka enne veaotsingusse süvenemist vaja teada mõningaid asju.

  • Veenduge, et teie iOS-i seadmes oleks Bluetooth sisse lülitatud ja lennukirežiim välja lülitatud. Seda saate kiiresti kontrollida, libistades ekraani alumisest servast juhtimiskeskuse paneeli üles ja kontrollides ülaservas olevaid nuppe.
  • Veenduge, et teie telefoniga ühendataval Bluetooth-seadmel (nt Bluetooth-kõrvaklappidel, spordijälgijal või muul viisil) oleks piisavalt akut ja see oleks sisse lülitatud.
  • Veenduge, et teie iOS- ja Bluetooth-seade oleksid üksteisele piisavalt lähedal. Kui Bluetoothi ​​standardite mandaadivahemik on vähemalt 10 meetrit (33 jalga), siis erinev riistvara, mitmesugused antenni tugevused, mitmesugused häired ja mitmed tavaliselt kasutatavad Bluetoothi ​​versioonid tähendavad, et see võib olla keeruline. Reaalses maailmas oleks enamik meist piisavalt rahul, kui oleks 33 jalga. Kui proovite seadmeid paaritada või tõrkeotsingut teha, miks nad ei ühenda, veenduge, et seadmed oleksid võimalikult lähedal. Kui olete need paaristanud, saate katsetada suuremat vahemikku.

Kui ükski neist ei aita, võime liikuda mõne muu tõrkeotsingu nõuande juurde.

Lülitage Bluetooth välja ja taaskäivitage telefon

Kui te ei saa oma iPhone'i või iPadi oma Bluetooth-seadmega siduda - või kui iOS lihtsalt ei näe seadet üldse - kehtivad vanad nõuanded "lülitage see uuesti välja ja uuesti sisse", pisut visatud Taaskäivitage Bluetooth järgmiste toimingute abil:

  1. Lülitage Bluetooth-seade välja, mida soovite siduda.
  2. Lülitage iOS-i seade Bluetooth välja juhtimiskeskusest või avage Seaded> Bluetooth ja lülitage liugur „Bluetooth” välja.
  3. Taaskäivitage iOS-i seade, hoides all nuppu Kodu ja Toide, kuni näete ekraanil Apple'i logo. Kui kasutate iPhone 7 või 7 Plus, hoiate selle asemel toitenuppu ja helitugevuse vähendamise nuppe.
  4. Kui teie iOS-seade on taaskäivitatud, lülitage Bluetooth uuesti sisse.
  5. Lülitage Bluetooth-seade uuesti sisse ja proovige see telefoniga siduda.

Enamasti peaks see tehnika lahendama paaristamisraskused.

Laske iOS-il oma seade unustada ja seejärel uuesti siduda

Kui teil on probleeme seadmega, millega olete varem edukalt paaristatud, ja Bluetoothi ​​taaskäivitamine ei töötanud teie jaoks, võite proovida seadme "unustada" ja uuesti nullist siduda.

Puudutage iOS-i seadetes valikut „Bluetooth”.

Puudutage nuppu „i” selle seadme kõrval, millega ühenduse loomisel on probleeme.

Puudutage nuppu "Unusta see seade".

Kinnitage, et soovite seadme unustada.

Ja nüüd, kui iOS on seadme unustanud, võite proovida seda uuesti siduda.

Lähtestage oma võrguseaded

SEOTUD:Kuidas lähtestada oma iOS-seadme võrguseaded ja lahendada ühenduse probleemid

Kui ükski senistest toimingutest pole teie probleemi lahendanud, võite lasta iOS-il ka kõik oma võrguseaded lähtestada. Siit saate lugeda meie protsessi täielikke juhiseid, kuid lühike versioon on selline: minge menüüsse Seaded> Üldine> Lähtesta ja puudutage käsku „Lähtesta võrguseaded”.

Pange tähele, et see lähtestatakse kõik võrguseaded. Kõik Bluetoothi ​​sidumine ja WiFi-võrgud, sealhulgas kõik teie loodud VPN-id, eemaldatakse. See lähtestab isegi mobiilsideseaded, kuid kui te ei kasuta operaatorit, mis võimaldab teil operaatori seadeid käsitsi konfigureerida - näiteks mõned mobiilse virtuaalse võrgu operaatorid (MVNO-d), siis need seaded taastatakse automaatselt. Kui olete koos MVNO-ga (näiteks Cricket, Republic Wireless ja teised USA lepinguvälised operaatorid), peate need ise uuesti seadistama või lasema oma operaatori klienditeenindusel.

Mõned viimase võimaluse võimalused

SEOTUD:Kuidas lähtestada oma iPhone või iPad, isegi kui see ei käivitu

Kui midagi muud pole toiminud, peate võib-olla uurima veel paari dramaatilisemat võimalust. Esimene neist on täieliku tehaseseadete lähtestamine või iTunesist varukoopiate taastamine. Ilmselgelt nõuab see valik teatud ettevalmistust ja võtab veidi aega. Tehase lähtestamise suvand taastab teie seadme sarnases uues olekus, kustutades kõik teie isiklikud seaded, rakendused ja andmed. Varundamisest taastamine tähendab, et peate esmalt taastamiseks tegema varukoopia.

Ja lõpuks, kui midagi muud siin pole teie jaoks töötanud, võib teie seadmel olla tegelikult riistvaraprobleeme. Kui saate oma iOS-i seadme teiste Bluetooth-seadmetega siduda, kuid üks neist tekitab teile probleeme, võib probleem olla selles ühes seadmes. Proovimiseks ühendage see mõne muu iOS-i seadmega. Kui teil on probleeme kõigi Bluetooth-seadmetega sidumisega, on tõenäoliselt aeg planeerida Apple'i teeninduskohtumine.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found