Mis on Samsungi mängude käivitaja ja kas peaksite seda kasutama?

See on olnud pikk päev ja teil on aega tapmiseks, nii et haarate oma Samsung Galaxy S7 ja käivitate oma lemmikmängu. Olete kõik valmis purustama taset, millel olete viimase seitsme nädala jooksul kinni olnud - see on nii lähedal, et saate seda maitsta. Seejärel otsustab teie bff saata mängu katkestava teksti, mis viskab teie jälje maha. Sa kaotad jälle.

Enne kui viskate telefoni vaid mõtlemisele üle toa, on lootust: Samsungi mängude käivitaja on tapjalik viis oma mobiilse mängukogemuse dramaatiliseks parandamiseks. Siin on, mida peate selle kohta teadma.

Mida mängude käivitaja teeb

Mängude käivitaja on põhimõtteliselt Samsungi tõuge mobiilsete mängude täiustamiseks Galaxy S7 ja S7 Edge'is. See on tööriistakomplekt, mis võimaldab teil sisuliselt kohandada, kuidas telefon teatud muutujate korral reageerib - näiteks puudutage nuppu Tagasi või saabuvat kõnet.

Mängu ajal saate kõigi hoiatuste keelamiseks kasutada mängude käivitajat, nii et teie sõber ei riku teie mängu uuesti. See võib lukustada ka nupud „tagasi” ja „hiljutised”, nii et te ei pääse mängust välja, kui kogemata nuppu vajutate. Saate seda isegi kasutada, et kiiresti ekraanipilti teha või mängu salvestada ja selle peale mõni heli maha panna. Mulle tundub, et võib-olla on aeg alustada YouTube'i kanalit, teie mänguautomaat.

Kuid see teeb ka rohkem. Saate seda kasutada isegi aku säästmiseks, vähendades eraldusvõimet ja kaadrisagedust. See muidugi muudab mängu välimuse ja mängimise veidi halvemaks, nii et see ei pruugi olla midagi, mida kõik soovivad kasutada. Kuid kui olete mures mahla lõppemise pärast ja peate lihtsalt oma Farm Herose parandama, võib see olla lahendus.

 

Kuidas käivitada mängude käivitaja

See on tegelikult lihtne osa. Hüppa oma Galaxy S7 või S7 Edge'is rakenduse sahtlisse ja kerige allapoole, kuni leiate jaotise „Mängude käivitaja”. Puudutage seda.

Kui see avaneb, peaksid kõik teie installitud mängud ilmuma. See ei ole parim mängu täpselt tuvastamiseks, seega võib siin olla mõnda rakendust, mis pole rakendatud - samal viisil ei pruugi see näidata kõiki installitud mänge. Kahjuks ei tundu olevat veel võimalust nimekirja lisamata mänge lisada. Bummer.

Käiviti allservas on kaks ümberlülitatavat valikut: „Mängu ajal pole hoiatusi” ja „Mängu tööriistad”. Esimene teeb täpselt seda, mida ta ütleb: keelab kõik hoiatused, kui esiplaanil töötab mäng.

Viimane pole siiski nii sirgjooneline. Põhimõtteliselt on see pisike ikoon, mis kuvatakse ekraani servas ja mis võimaldab teil mängu käivitamisel enamikku Game Launcheri seadeid muuta. Siin saate teha näiteks tagakülje ja hiljutiste klahvide lukustamise, kiire ekraanipildi haaramise või salvestamise alustamise.

Praegu on mängude käivitaja ja mängutööriistade suurim negatiivne külg see, et need on saadaval ainult Galaxy S7 ja S7 Edge jaoks. Need on mõlemad kasulikud tööriistad, mida tahaksin isiklikult näha Samsungi Google Playst vabastamist kõik Android-seadmed - kuid kahjuks mõistan, et seda lihtsalt ei juhtu. Vähemalt võib-olla juhivad nad nad S6-le ja märkusele 5. Loodetavasti.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found