Kuidas peatada Skype'i taustal töötamine Windows 10-s

Windows 10 logib teid nüüd automaatselt Skype'i sisse, muutes teid kättesaadavaks, nii et saate alati sõnumeid ja sissetulevaid kõnesid. Kui te ei soovi kogu aeg Skype'i sisse logida, toimige järgmiselt.

Skype'i rakendusi on kaks erinevat. Üks, praegu nimega „Skype'i eelvaade“, tuleb nüüd koos Windows 10-ga ja logib teid vaikimisi sisse. Siis on veel vanem traditsiooniline Skype'i töölauarakendus, millega olete tõenäoliselt harjunud, ja peate selle eraldi alla laadima - kuigi kui see on tehtud, käivitub see ka käivitamisel ja hoiab teid kogu aeg sisselogituna. Siit saate teada, kuidas takistada Skype'i ühe (või mõlema) versiooni taustal töötamist.

Logige välja Windows 10 uuest Skype'i eelvaate rakendusest

SEOTUD:Mis on uut Windows 10 aastapäeva värskenduses

Uus Skype'i eelvaate rakendus logib teid vaikimisi sisse pärast Windows 10 aastapäeva värskendamisele üleminekut või uue Windows 10 arvuti seadistamist. Selle peatamiseks peate Skype'i rakendusest välja logima.

Avage menüü Start ja käivitage rakendus „Skype'i eelvaade“. Võite otsida sõna „Skype” ja klõpsata otseteel „Skype'i eelvaade” või kerida installitud rakenduste loendis jaotiseni „S” ja klõpsata otseteel “Skype'i eelvaade”.

Klõpsake Skype'i eelvaate akna vasakus alanurgas profiiliikooni.

Klõpsake oma konto olekukuva allosas nuppu „Logi välja“. Skype logib välja.

Järgmine kord, kui käivitate rakenduse Skype Preview, palub see teil oma kontoga sisse logida. Skype ei logi teid uuesti sisse, kui te ei esita oma konto üksikasju.

Takistage Skype'i töölaua rakenduse käivitamist käivitamisel

Skype'i tavapärane töölauaversioon teeb pärast selle installimist midagi sarnast. See algab automaatselt teie arvutist ja logib teid vaikimisi sisse, tagades, et olete sõnumite vastuvõtmiseks alati võrgus. Kui te ei soovi, et see pidevalt taustal töötaks, saate Skype'ile sisselogimisel mitte käivitada.

Selleks avage tavapärane Skype'i töölauarakendus. See on teie menüüs Start rakendus Skype, mitte Windows 10-ga kaasas olev rakendus Skype Skype.

Klõpsake Skype'i aknas Tööriistad> Valikud.

Tühjendage märkeruut „Käivita Skype, kui ma Windowsi käivitan” ja klõpsake nuppu „Salvesta”.

Skype ei käivitu automaatselt teie arvutiga. See algab alles siis, kui selle käivitate.

Takistage Skype'i töölaua rakenduse taustal töötamist

Skype'i töölauaversioon jätkab töötamist ka pärast selle käivitamist, hoides teid sisselogituna. Isegi kui Skype'i akna sulgete, jääb see töötama taustal.

Skype'i töölauarakenduse sulgemiseks leidke tegumiriba kella kõrval oleval teavitusalal Skype'i ikoon. Paremklõpsake Skype'i süsteemses salves ikooni ja valige „Quit“.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found