Kuidas lisada Wordi dokumentidesse märkeruute

Kui loote Microsoft Wordiga küsitlusi või vorme, muudavad märkeruudud valikute lugemise ja neile vastamise lihtsamaks. Vaatleme kahte head võimalust just selleks. Esimene neist on ideaalne dokumentide jaoks, mille soovite, et inimesed Wordi dokumendis endas digitaalselt täidaksid. Teine võimalus on lihtsam, kui kavatsete printida selliseid dokumente nagu ülesandeloendid.

1. võimalus: vormide märkeruudu valiku lisamiseks kasutage Wordi arendaja tööriistu

SEOTUD:Kuidas luua täidetavaid vorme Microsoft Wordiga

Märkekaste sisaldavate täidetavate vormide loomiseks peate kõigepealt lubama lindil vahekaardi Arendaja. Kui Wordi dokument on avatud, klõpsake rippmenüüd „Fail” ja valige käsk „Valikud”. Valige aknas „Wordi suvandid” vahekaart „Lindi kohandamine”. Parempoolses loendis „Lindi kohandamine” valige rippmenüüst „Peamised vahelehed”.

Märkige saadaolevate peamiste vahelehtede loendis märkeruut „Arendaja“ ja seejärel klõpsake nuppu „OK“

Pange tähele, et teie lindile on lisatud vahekaart Arendaja. Lihtsalt asetage kursor dokumendis sinna, kuhu soovite märkeruudu, lülitage vahekaardile Arendaja ja klõpsake nuppu „Märkeruudu sisu juhtimine”.

Kursori paigutamisel peaks ilmuma märkeruut. Siin oleme jätkanud ja asetanud märkeruudud iga vastuse juurde ja nagu näete, on need märkeruudud interaktiivsed. Klõpsake kasti, et märkida see tähega "X" (nagu me tegime vastuse 1 puhul) või valige märkeruudu ümberpaigutamiseks, vormindamiseks jne kogu vormikast (nagu me tegime vastuse 2 puhul). .

2. võimalus: vahetage trükitud dokumentide märkeruudud märkeruutudeks

Kui loote printimiseks dokumendi - näiteks ülesandeloendi või trükitud küsitluse - ja soovite lihtsalt märkeruute, ei pea te lintide vahelehtede lisamise ja vormide kasutamisega jamama. Selle asemel saate luua lihtsa täppide loendi ja seejärel märkeruutude muutmiseks vaikesümbolist täppe muuta.

Klõpsake oma Wordi dokumendi vahekaardil „Kodu” nupul „Kuulide loend” paremal asuvat väikest noolt. Valige rippmenüüst käsk „Defineeri uus täpp”.

Klõpsake aknas "Defineeri uut täppi" nuppu "Sümbol".

Klõpsake aknas „Sümbol“ rippmenüül „Font“ ja valige suvand „Wingdings 2“.

Võite sirvida läbi sümbolite, et leida tühi ruutu sümbol, mis näeb välja nagu ruut, või sisestage selle märkimiseks automaatse väljale „Character Code” number „163”. Muidugi, kui näete sümbolit, mis teile rohkem meeldib - nagu avatud ring (sümbol 153) -, võite selle asemel valida.

Kui olete oma sümboli valinud, klõpsake akna „Sümbol“ sulgemiseks nuppu „OK“ ja seejärel klõpsake nuppu „OK“, et sulgeda ka aken „Defineeri uus täpp“.

Tagasi oma Wordi dokumenti saate nüüd tippida oma täpploendi. Märkekastid kuvatakse tavalise täppmärgi asemel.

Ja kui järgmine kord märkeruudu sümbolit vajate, ei pea te kogu selles aknakomplektis navigeerima. Lihtsalt klõpsake uuesti sellel väikesel noolel nupu „Kuuliloend” paremal ja näete jaotist „Hiljuti kasutatud täpid”.

Jällegi on see meetod kasulik ainult dokumentide jaoks, mille soovite välja printida. Märkekastide sümbolid pole interaktiivsed, nii et te ei saa neid Wordi dokumendis märkida.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found