Kuidas kopeerida muusikat oma Android-telefoni

Liikvel olles ei pea muusikakollektsioonist loobuma. Sellised voogedastusteenused nagu Spotify on suurepärased, kuid te ei peaks maksma juba teile kuuluva muusika eest. Kui soovite muusikat oma Android-seadmesse edastada, toimige järgmiselt.

Failiedastus USB-kaabli kaudu

Lihtsaim viis muusika Android-seadmesse edastamiseks on USB-kaabli abil arvutiga ühenduse loomine. Kui failid on teie telefonis, saate oma kogu hallata muusikarakenduse abil, näiteks Phonograph.

Ühendage seade arvutiga ja oodake, kuni see ilmub. Windowsis peaks see ilmuma File Exploreri jaotises „Devices and Drives”.

macOS-i kasutajad peavad kasutama Android-failiedastust. Laadige see alla ja installige see oma Maci ning seejärel ühendage oma Android-seade. Seejärel saate sirvida oma Android-seadme sisu ja kopeerida oma muusikafailid otse sellesse.

SEOTUD:Kuidas saada oma Android-seade File Exploreris kuvamiseks (kui see pole nii)

Mõnikord on Android vaikimisi laadimisrežiim, mis takistab teie USB-seadme kaudu Android-seadme failisüsteemile juurde pääsemast. Kui teie arvuti pole teie Android-seadet tuvastanud, kontrollige, kas USB-seade on õige.

Teie seade võib küsida, mida soovite USB-ühendusega pistikupessa ühendamisel teha, selle asemel, et seda automaatselt otsustada, näiteks „Failide ülekandmine”. Teie seadmes võib see olla sõnastatud veidi teisiti, kuid kui see juhtub, valige see valik. Kui teie arvuti on selle kätte saanud, saate hakata faile teisaldama.

Nüüd avage oma muusikakaust ja alustage üksuste lohistamist oma Android-seadmesse, kuhu soovite oma muusikakogu salvestada. See protsess võib võtta aega, sõltuvalt sellest, mitu faili otsustate edastada.

Edastamine Flash Drive'i abil

Muusikafailide ülekandmiseks arvutist seadmesse saate kasutada ka USB-mälupulka. Tavalise USB-mälupulga ühendamiseks võite kasutada kas USB-C mälupulka (kui teie Android-seade kasutab USB-C-d) või kasutada USB-C OTG (On The Go) adapterit.

SEOTUD:Kuidas kasutada USB-mälupulka oma Android-telefoni või tahvelarvutiga

Teie sisemine failihaldur Androidis võib varieeruda, kuid kui ühendate USB-mäluseadme, pakub see teile failide vaatamise võimalust (teavitusribal). Kui see nii ei ole, leidke oma seadme failihalduri rakendus (või laadige see kõigepealt alla, näiteks Asus File Manager) ja leidke oma USB-draiv.

Enamik failihaldureid toetab kas failide otse teisaldamist või kopeerimist, et algsed failid jääksid puutumata.

Näiteks saate rakenduses Samsung My Files valida faili või kausta, mis asub manustatud USB-mäluseadmes, ja valida allservas „Teisalda“ või „Kopeeri“.

Valige oma muusikafailid (või faile sisaldav kaust) ja valige nende kopeerimine või teisaldamine. Teisaldage oma USB-mäluseadmest kas sisemisse mällu või SD-kaardile ja kleepige või teisaldage failid sinna.

Seejärel salvestatakse teie muusikafailid teie seadmesse, mis on teile juurdepääsetav teie valitud muusikarakenduses.

Laadige üles Google Drive'i

15 GB tasuta salvestusruumiga pakub Google Drive teile lihtsamat viisi hoida muusikakogu sünkroonituna kõigis seadmetes, sealhulgas Androidis ja arvutis.

Androidi jaoks mõeldud Google Drive'i rakendus ei võimalda teil terveid kaustu otse oma Android-seadmesse alla laadida. Kui te ei soovi oma faile ükshaaval kaustade kaupa alla laadida, on lihtsaim viis kasutada CloudBeatsit.

Kolmanda osapoole Androidi muusikarakenduse kasutamine võimaldab teil failid seadmesse alla laadida otse pilvemälu pakkujatelt, sealhulgas Google Drive'ist ja Dropboxist. Selle asemel võiksite kasutada selliseid alternatiive nagu CloudPlayer.

Alustage oma muusika üleslaadimisega veebis Google Drive'i. Klõpsake vasakus ülanurgas oleval nupul „Uus” ja valige ükshaaval failide üleslaadimiseks „Faili üleslaadimine” või muusikakogu ühe korraga üleslaadimiseks „Kausta üleslaadimine”.

Soovi korral saate failide sünkroonimiseks arvutist kasutada rakendust Google Backup and Sync. Laadige installiprogramm alla, avage see pärast installimise lõppu ja klõpsake siis nuppu „Alusta”. Teil palutakse oma Google'i kontole sisse logida.

Kui olete sisse loginud, valige muusikakaustad, mille soovite Google Drive'iga sünkroonida, klõpsates nuppu „Vali kaust“ ja seejärel klõpsates „Järgmine“.

Järgmisel sammul kinnitage, et soovite Google Drive'i arvutisse sünkroonida, ja klõpsake nuppu „Start”. Teie olemasolevaid Google Drive'i faile hakatakse arvutisse alla laadima, samas kui teie muusikakogu hakatakse üles laadima Google Drive'i.

Kui teie failid on paigas, installige CloudBeats oma Android-seadmesse, avage see ja pühkige vasakule jaotiseni „Failid”.

Klõpsake nuppu „Lisa pilv” ja valige Google Drive. Teilt küsitakse, kas soovite lubada CloudBeatsil juurdepääsu oma Google'i kontole - valige käsk „Luba”.

Seejärel näete oma Google Drive'i faile ja kaustu CloudBeatsis. Leidke kaust, mis sisaldab teie muusikakogu, vajutage menüünuppu (kolm vertikaalset punkti) ja klõpsake nuppu „Laadi alla”.

Failid sünkroonitakse teie seadmega. Saate oma muusikakogu mängida CloudBeatsis või soovi korral pärast failide allalaadimist mängida neid Google Play muusika või mõne muu Android-muusikarakenduse kaudu.

SEOTUD:Parimad tasuta muusikarakendused Androidile ja iPhone'ile

Laadige Dropboxi

Kui eelistate võimalikult palju Google'i ökosüsteemist eemal hoida, kuid teile meeldib muusikakogu pilvelahenduse idee, võiksite selle asemel kasutada sellist teenust nagu Dropbox.

Dropboxiga kaasneb tasuta 2 GB salvestusruum - piisab sadade lugude jaoks. Tervete kaustade allalaadimine Dropboxi abil nõuab Dropbox Plusi tellimust, nii nagu Google Drive'i puhul, soovitaksime Dropboxi kasutada ka sellise rakendusega nagu CloudBeats, kui te pole valmis liikmesuse eest maksma.

Failide üleslaadimine Dropboxi on lihtne. Minge Dropboxi veebisaidile, logige sisse ja klõpsake paremal nuppu "Failide üleslaadimine" või "Kausta üleslaadimine".

Kui plaanite faile regulaarselt sünkroonida, võib Dropboxi arvutisse installimine olla lihtsam. Laadige alla ja installige Dropbox ja logige sisse oma kontoga.

Kui see on installitud ja olete sisse loginud, saate hakata oma kogu oma Dropboxi peamise kausta kausta teisaldama. Teise võimalusena võite oma Dropboxi kausta asukoha muuta nii, et see vastaks kaustale, mida praegu oma muusikakogu jaoks kasutate.

SEOTUD:Kuidas Dropboxi kausta asukohta muuta

Windowsi kasutajad leiavad oma Dropboxi kausta, minnes jaotisse "C: \ Users \ teie-kasutajanimi \ Dropbox" või valides Windows File Exploreri vasakul külgribal "Dropbox".

Kollektsiooni üleslaadimine võib võtta veidi aega. Kui see on valmis, saate oma Android-seadmes muusika esitamiseks kasutada CloudBeatsi.

Avage rakendus CloudBeats, kerige vasakule jaotiseni „Failid” ja klõpsake siis nuppu „Lisa pilv”.

Valige „Dropbox” ja logige siis sisse, kasutades oma Dropboxi sisselogimisandmeid. Teilt küsitakse, kas soovite anda CloudBeatsile juurdepääsu oma Dropboxi failidele ja kaustadele, seega klõpsake käsul „Luba”.

Seejärel peaksid Dropboxi kaustad rakenduses ilmuma. Leidke kaust, mis sisaldab teie muusikakogu, klõpsake kausta kõrval olevat menüüvalikut ja klõpsake nuppu „Laadi alla”.

Kui klõpsate nupul Laadi alla, hakatakse teie muusikafaile alla laadima, mis on valmis võrguühenduseta taasesitamiseks CloudBeatsis või teie eelistatud muusikarakenduses.

Juhtmevabalt ülekandmine Airdroidi abil

Kui teil pole käepärast USB-kaablit, saate failide edastamiseks arvuti ja Android-seadme vahel kasutada AirDroidi.

Installige rakendus oma Android-seadmesse ja registreeruge AirDroidi kontole (või logige sisse, kui teil juba on). Seejärel peate oma arvutisse alla laadima AirDroidi kliendi.

AirDroid toetab Windowsi ja macOS-i, kuid sellel on ka veebiliides, mis võimaldab teil faile oma brauseri abil üles laadida. Kui see on alla laaditud, logige sisse sama Android-seadmega AirDroidi kontoga.

Kui olete mõlemasse seadmesse sisse loginud, peaksite oma Android-seadet nägema oma arvuti jaotises „Minu seadmed”. Kui te seda teete, klõpsake külgmenüüs valikut „Failid”.

Klõpsake kas „SD-kaart” või „Väline SD”. „SD-kaart” tähendab käesoleval juhul teie sisemist salvestusruumi, samal ajal kui „Väline SD” on teie väline SD-kaart. Paremklõpsake kaustade piirkonnas ja looge uus kaust, valides "Uus kaust".

Nimetage see millekski ilmseks nagu „Muusika” või „Muusikakogu”.

Avage Windowsi failihaldur, valige oma failid (kuigi mitte kaustad, kui teil on ainult AirDroidi tasuta versioon) ja hakake neid lohistama kausta, mille olete AirDroidis loonud.

Seejärel laadib AirDroid need failid juhtmevabalt teie Android-seadmesse. Kui see on tehtud, saate neile juurdepääsu valitud muusikarakenduses.

Laadige teenusesse Google Play muusika üles

Google'ile meeldib hoida teid seotuna Google'i teenustega ja me soovitasime varem Google Play muusikat, et saaksite oma muusikakogu oma Android-seadmega sünkroonida.

Märge: Google Play muusika on lähitulevikus seatud pensionile ja asendatakse YouTube Musicuga.

Esialgu saate selle tasuta 100 000 loo salvestusruumi kasutamiseks ära kasutada Google Play muusikahaldurit. See tööriist skannib teie arvutit, kontrollides tavalisi kaustu (nagu iTunes kasutaks) või kaustu, mille olete muusikafailide jaoks isiklikult valinud.

Kui muusikahaldur neid kaustu skannib, hakkab ta teie faile Google Play muusikasse üles laadima. Seejärel saate oma muusikakogule juurde pääseda nutitelefoni rakenduse Google Play muusika kaudu või arvuti kaudu Google Play muusika veebisaidi kaudu.

Muusika üleslaadimise vaatamiseks ei pea te ringi jääma, kuna Music Manager hakkab kohe üles laadima.

Pärast üleslaaditud failid on seejärel teie Google Play muusika rakenduses saadaval.

Oluline on märkida, et teave selle kohta, mis juhtub teie kollektsiooniga, kui Google Play muusika lõpetab, pole praegu saadaval. Kui Google Play muusika lõppkuupäev on teada, teatab ettevõte tõenäoliselt sellest, kas teie failid viiakse teiega YouTube Musicusse või mitte.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found