Kuidas muuta oma olekut ebakõlas

Teie ebakõla olek näitab, kas olete hõivatud või AFK. Saate seda muuta veebisaidil Discord, Windowsi või Maci töölauarakenduses või Androidi, iPhone'i või iPadi mobiilirakenduses.

Muutke oma lahkarvamuste olekut Windowsis või Macis

Discordi oleku muutmiseks peate olema sisse logitud oma kontole Discordi veebisaidil või Windowsi või Maci töölauarakenduses.

Discordi liides on Windowsi ja Maci jaoks sama. Alltoodud toimingud peaksid aitama teil muuta ebakõla olekut, olenemata sellest, kas kasutate veebisaiti või töölauarakendust. Teie ebakõla olek on kogu kontot hõlmav, nii et teie värskendatud sõnum kuvatakse kõigile kõigis Discordi serverites, millega olete liitunud.

SEOTUD:Mis on ebakõla ja kas see on mõeldud ainult mängijatele?

Alustamiseks avage Discordi veebisait või töölauarakendus ja logige siis sisse oma Discordi kontole. Vasakus alanurgas näete oma kasutajanime, profiiliikooni ja praegust olekut.

Saadaolevate olekute loendi avamiseks klõpsake oma profiiliikoonil.

Vaikimisi saab valida neli eelseadistatud olekut.

„Online” annab märku, et olete valmis vestlema ja mängima. Kui olete arvutist eemal, saate oma olekuks seada „Tühikäik”, mis näitab, et te pole kättesaadav.

Kui olete hõivatud, vaigistab olekuks „Mitte segada” märguanded ja näitab teistele, et te pole saadaval. Kui soovite online-kasutajate loendis peita, saate oma olekuks seada „Nähtamatu”, kuid saate siiski vestelda ja kasutada Discordi tavapärasel viisil.

Klõpsake suvandil, mille soovite kohe kogu oma ebakõla olekut muuta.

Võite ka ise valitud oleku loomiseks klõpsata nupul „Määra kohandatud olek”. Seejärel kuvatakse see teie kasutajanime all kanalite loendis Discord.

Rippmenüüs „Kustuta pärast” saate otsustada, kui kaua kohandatud olekuteadet kuvatakse.

SEOTUD:Kuidas lahknevusserveriga liituda

Kui valite emotikoniikooni, saate määrata ka kohandatud olekuikooni. Saate rakendada ühte tavalistest Discordi emotikonidest või lisada oma olekuvärskendusele kohandatud.

Kui olete oma kohandatud olekuga rahul, klõpsake käsul „Salvesta”.

Sõltumata sellest, kas valite eelseadistatud või kohandatud oleku, värskendatakse seda kohe.

Oma olekut saate muuta nii tihti kui soovite. Mõnikord muutub see automaatselt. Näiteks muutub teie olek olekuks „Tühikäik”, kui te ei puuduta lühikese aja jooksul klaviatuuri (kui te pole olekut juba käsitsi määranud).

Muutke oma lahkarvamuste olekut Androidis, iPhone'is või iPadis

Oma olekut saate muuta ka Androidi, iPhone'i või iPadi mobiilirakenduses Discord. Selleks avage oma telefonis või tahvelarvutis rakendus Discord. Serveri ja kanalite loendi avamiseks puudutage vasakus ülanurgas olevat hamburgeri menüüd.

Menüü „Kasutaja seaded” avamiseks puudutage paremas alanurgas oma kasutajaprofiili ikooni.

Oma ebakõla konto saate isikupärastada menüüs „Kasutaja seaded”, sealhulgas määrata uue oleku. Selleks puudutage valikut „Määra olek”.

Ekraani alaossa ilmub hüpikmenüü. Täpselt nagu saate töölauarakenduses, saate oma olekuks seada ühe neljast eelseadistusest: „Online”, „Tühikäik”, „Mitte segada” või „Nähtamatu”.

SEOTUD:8 viisi oma ebakõla konto isikupärastamiseks

Puudutage valikut „Määra kohandatud olek”, kui soovite seda teha.

Menüüs „Kohandatud olek” tippige olek väljale „Määra kohandatud olek”. Oma oleku jaoks valimiseks puudutage selle kõrval olevat emotikoni. Teie kohandatud olek (nii tekst kui ka emotikon) kuvatakse nüüd Discordi kanalite kasutajaloendites teie kasutajanime all.

Olekusõnumi alt valige, kui kaua soovite selle kuvada: 30 minutit, üks tund, neli tundi või homseni.

Kui te ei soovi, et teie olek üldse kustuks, valige „Ära kustuta”.

Kohandatud oleku salvestamiseks puudutage paremas alanurgas ikooni Salvesta.

Teie olek rakendatakse kohe.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found