Kuidas muuta SIM-kaarte Android-telefonides

Nii et sa said uue telefoni, mis tähendab SIM-kaardi vahetamist vanalt uuele. Kuigi see tundub veidi hirmutav, kui te pole seda kunagi varem teinud, on see üsna lihtne. Nii toimige järgmiselt.

Mis on SIM-kaart?

Lühidalt, SIM tähistab abonendi identifitseerimise moodulit. See ühendab telefoni konkreetse operaatoriga ja annab talle kordumatud identifikaatorid, näiteks telefoninumbri. Lihtsamalt öeldes on see väike kaart, mis võimaldab teie telefonil teenust saada operaatorilt.

Saadaval on mõned erineva suurusega SIM-kaardid: tavalised SIM-kaardid, mikro-SIM-kaardid ja Nano-SIM-kaardid, mis kõik on eelmisest järjest väiksemad. Kuigi kõiki kolme kasutatakse endiselt erinevates telefonides, on Nano SIM olnud viimase paari aasta jooksul kõige populaarsem valik.

Pildikrediit: justyle / shutterstock.com

Sõna SIM-kaardil

Enne kui asume oma SIM-kaardi muutmise juurde, tahame puudutada SIM-kaardi suurust ja telefoni ühilduvust.

Nagu me varem mainisime, on neid kolme suurust. Kuid saadaval on ka adaptereid, kuigi need töötavad ainult ühel viisil (väiksemate kaartide teisendamine suuremate salvede jaoks).

Nii et kui teie praegune telefon kasutab Nano SIM-i ja uus telefon kasutab Micro SIM-i, siis võite mõned adapterid kätte võtta ja kasutada oma sama kaarti probleemideta.

Märge: Teie operaator võib pakkuda SIM-adaptereid tasuta.

Kuidas SIM-kaarti vahetada

Android-telefonides leiate SIM-kaardi pesa tavaliselt kahest kohast: aku alt (või ümber) või telefoni küljel asuvast spetsiaalsest salvest.

Tagumise plaadi alt leitud SIM-kaardi asendamine

Kui teie telefonil on eemaldatav tagaplaat või kasutaja vahetatav aku, on tõenäosus, et SIM-i pesa asub kuskil selle tagaplaadi all.

Nende telefonide puhul peate kõigepealt tagakülje maha tõmbama ja otsima väikest salve. Mõnikord on see isegi märgistatud - eriti telefonides, millel on rohkem kui üks SIM-pesa. Mõlemal juhul peaks see välja nägema umbes selline:

Neid konkreetseid teenindusaegu on paar erinevat tüüpi. Kui telefonil on eemaldatav aku, peate sageli aku tõmbama ja lihtsalt SIM-kaardi pesasse libistama.

Muul ajal võib SIM-salve peal olla väike „uks“. Kui see nii on, libistage see uks hinge poole ja tõstke see siis lahti. Visake SIM-kaart kohale ja sulgege uks. Pange tähele selle telefoni alumises nurgas olevat sälku, mis sobib SIM-kaardiga.

Sõltumata sellest, millist tüüpi SIM-salve teie telefonil on, saate selle tagakülje sisse lülitada ja telefoni varundada (kui aku eemaldamiseks peaksite selle sulgema).

Kuidas asendada SIM-kaarti telefoni servas

Kui teie telefonil pole eemaldatavat tagakülge, peate SIM-salve leidmiseks uurima telefoni välisservi. See on väike laht, mille ühel küljel on väike auk, nagu järgmisel pildil.

Selle eemaldamiseks vajate SIM-kaardi eemaldamise tööriista. Enamiku telefonide komplektis on üks karbis ja saate neid osta väga odavalt, kuid võite kasutada ka väikest kirjaklambrit näputäis.

SIM-kaardi salve väljutamiseks libistage eemaldamistööriist auku ja lükake. Salv võib kergesti välja tulla või peate võib-olla natuke jõuga suruma. Mõlemal juhul peaks see ilmuma ilma a-tatonn survest. Pärast seda, kui see veidi välja hüppab, tõmmake see ülejäänud tee välja.

Kui olete salve välja võtnud, eemaldage vana SIM-kaart (kui see on olemas) ja visake uus SIM-kaart oma kohale - salv on sälgutatud nii, et see sobiks kaardiga (või vastupidi), nii et te ei saa seda tahapoole panna .

Lihtsalt lükake salv tagasi nii, nagu see välja tuli (jälle ei saa te seda tahapoole panna, nii et ärge muretsege), ja teil on hea minna. Sellele mitte midagi!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found