Apple iCloudi ja iPhone'i kontaktide eksportimine Windows 10-sse

Kontaktide jagamine teie iPhone'i ja Maci vahel on lihtne, kuna mõlemad seadmed sünkroonitakse Apple'i pilves. Kuid kas teadsite, et saate oma iPhone'i kontakte jagada ka Windows 10 arvutiga? Tutvustame teid!

Selle juhendi jaoks ei kasutanud me kolmandate osapoolte tööriistu, mis on välja töötatud spetsiaalselt kontaktide eksportimiseks. Selle asemel näitame kahte meetodit, mis on teie iPhone'is ja Windows 10 hõlpsasti saadaval. Esimene meetod hõlmab Apple'i iCloud-teenust, mis on parem valik, kui peate eksportima rohkem kui ühte kontakti.

Teine meetod tugineb e-postile. Teil pole vaja konkreetset e-posti klienti - Gmail, Yahoo, iCloud, Outlook ja nii edasi, kõik töötavad suurepäraselt. Näitame teile, kuidas Windows 10 Maili rakenduse kaudu kontakte hankida ja alla laadida.

Kontaktide eksportimine iCloudi kaudu

Selle meetodi kasutamiseks tuleb teie kontaktid sünkroonida iCloudiga. See on parim viis kontaktide hulgi eksportimiseks.

Alustamiseks avage oma iPhone'is rakendus „Seaded”. Selle asukoht teie telefonis võib erineda allolevast; kasutage Spotlighti otsingut, kui te ei leia seda.

Puudutage rakenduses „Seaded” ekraani ülaosas oma nime ja seejärel järgmisel ekraanil ikooni „iCloud”.

Veenduge, et valik „Kontaktid” on sisse lülitatud (roheline) ja pilvega sünkroonitav. Kui ei, puudutage selle lubamiseks ja kontaktide sünkroonimiseks lülitit.

Järgmisena avage oma Windows 10 arvutis brauser ja logige Apple ID-ga sisse iCloudi veebisaidile. Klõpsake nuppu „Kontaktid”.

Valige järgmisel ekraanil kontakt. Kui soovite eksportida ainult ühte kontakti, klõpsake vasakus alanurgas hammasrattaikooni ja valige siis hüpikmenüüst „Ekspordi vCard”.

Kui soovite eksportida mitu kontakti, klõpsake kõigepealt ühte nime. Seejärel asetage hiirekursor viimase kontakti kohale, mille soovite eksportida, vajutage ja hoidke all klahvi Shift ning klõpsake siis viimast kontakti. Klõpsake hammasrattaikoonil ja valige siis hüpikmenüüst „Ekspordi vCard”.

Vaikimisi laaditakse VCF-fail alla teie arvuti kausta „Allalaadimised”. Paremklõpsake faili ja valige hüpikmenüüst „Ava“.

Järgmisena valige koht, kuhu soovite oma kontaktid installida. Teie valikute hulka kuuluvad Outlook, rakendus People ja Windowsi kontaktid. Pärast valiku tegemist klõpsake kontaktide importimiseks nuppu „OK”.

Eksportimine rakenduse Kontaktid kaudu

See meetod saadab teie kontaktid teie Windows 10 arvutisse e-posti teel. Peamine puudus on aga see, et saate eksportida ainult ühte kontakti korraga.

Rakenduse „Kontaktid” avamiseks toksake oma iPhone'is nuppu „Kontaktid” (see võib asuda teie telefoni teises asukohas kui allpool näidatu).

Järgmisena puudutage kontakti, mille soovite eksportida. Pärast üksikasjade laadimist puudutage valikut „Jaga kontakti”.

Puudutage kuvatavas hüpikmenüüs e-posti rakendust, et kontakt teie Windows 10 arvutisse saata. Sisestage e-posti aadress ja saatke see endale.

Kui saate meilisõnumi oma Windows 10 arvutisse, paremklõpsake VCF-i manusel ja seejärel klõpsake hüpikmenüüs nuppu Ava Jällegi on teie valikud Outlook, rakendus People ja Windowsi kontaktid.

Korrake neid samme iga täiendava kontakti puhul, mille soovite Windows 10-sse importida.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found